Рагулі?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Кольорова, 8 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    а є ше такі рагулі,які розмальовують диячі качелі маркерами,ламають їх і ногами вилазять кататись,забилам би...
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    А мені не треба далеко ходити, щоб на всіляке надивитись. Досить вийти на дитячий майданчик.
    Сидить компашка матусь на лавочці біля пісочниці і курять, а недопалки кидають під ноги, паралельно лушпайки з насіння також плюють собі під ноги. Підбігають іхні діти, беруть цукерки і обгортки також кидають під ноги...На зауваження відповідають - а шо? всі так роблять? Хіт сезону - матуся посадила дівчинку років п"яти попісяти біля дитячої гірки.
    Минулого року ворогами №1 тих "висококультурних" матусь були собачники, а цього літа вони самі позаводили собі двортер"єрів і почали вигулювати їх на газонах довкола дитячого майданчика. Обурені мешканці поскаржились дільничному, то це нарешті припинилось.
    Окрема категорія, то пенсіонери - сядуть на лавочці на дитячому майданчику і з матом-перематом вирішують глобальні проблеми людства і політичну ситуацію в Україні зокрема. Якось не витримала і звернула їм увагу. Тепер, якщо гуляють діти, то вони проводять свої "засідання" в іншому місці. :)
     
  3. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: РАГУЛІ.

    це навіть не рагулізм, а відверте свинство.
    здавалось би, жіночий туалет....то чому б не злити за собою?! і невже не можна так примістити свою задницю,щоб не сцяти на підлогу?!
     
  4. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Ага... і презервативи також. Спостергіаю одну й ту ж картину на тротуарі, коли вуличкою від від "Палацу Залізничників" до Приміського вокзалу. Чи то смітників в людей в хаті немає, чи то вони якийсь РАГУЛЬСЬКИЙ прикол в тому вбачають.:ireful:
     
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Не переношу рагулів, які включають свій телефон і слухають з нього музику в громадських місцях. Можна назвати їх "мобірагулі". Часто буває в маршрутках таке. А може я не меломан, а може зараз всі собі повключаємо свої телефони і будемо їхати в отій какофонії?
    І ще є рагулі "чвиркаючі". Це які спльовують на вулиці і навіть не переймаються, як воно виглядає і куди воно летить. Повибивала б ті зуби, щоб легше було чвиркати.
    Ух, яка я зла! :girl_devil:
     
  6. altari

    altari New Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    А ще як з носа...Бридь!
     
  7. Відповідь: РАГУЛІ.

    Ну от завжди цікавило питання, для чого вони це роблять? Потреба?
    От у мене за всі роки мого життя ще жодного разу не виникало такої потреби. Може, я якась неправильна? :girl_feminist:
     
  8. LadyEva

    LadyEva Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Повернусь до рагулів-продавців. Це жахливо коли продавець бере голими руками хліб,перед тим порахувавши гроші і змочивши пальці слиною, щоб відкрити кульочок. Особисто, коли таке бачу, хліб вже там не купую.
     
  9. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Плювання, смаркання на землю, харкання це мене до тошноти доводить. А ще отаке що крутого з себе робить а особливо в транспорті чи магазині. Брудні класичні мешти під штани адідас, і воно вже круте. "Да я, вот такий а ти хто і т.д." от недавно в маршрутці "вааділа на 2рубляя, я тут бєз здачі а ти бєз зупинок" ну і не рагуль?!
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: РАГУЛІ.

    підтримую, і ще так примостити щоб не ...акати на обідки унітазу - це теж напевно з розділу фантастики". і здавалось би пристойна установа, у працівників мінімум по 2 вищі освіти
     
  11. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Напевне у Львові у вас такого нема,а в мому місті є....Завжи йду забирати доньку зі школи по одному тратуарі і там постійно потрібно дивитись під ноги щоб часом не наступити наТВЕРДІ ЛЮДСЬКІ ВИПОРОЖНЕННЯіІ це кожен день щось нове,просто жах.Забила б.з цієї причини по тому тратуарі старається ніхто не ходити,йдуть по дорозі.[/COLOR][/COLOR]
     
  12. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Ооо, ми раніше з чоловіком винаймали квартиру. Жили на 6 пов. Ліфт - ну дуууже небезпечний. Бігали сходами. То неодноразово можна було побачити на сходовій клітці коричневу пахнючу (фе!!!!!) купку. Одним словом рагулі-какуни
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Рагулів-собачників взагалі б порозстрілювала, разом з їхніми придуркуватими псами. Позаводять бійцівські пророди псів, зранку з під’їзду не вийти. А як робиш зауваження, щоб забрали пса, який повинен бути в наморднику, то чуєш в кращому випадку "ви не бійтеся, він нікого ще не кусав" (ну зрозуміло, бо ті що кусали вже пристрелені).
    Замість того, щоб перейти через дорогу в парк, вони випускають їх побігати на шкільний стадіон або на території найближчого дитячого садочка. Якось спитала в коліжанки, чому у школі її діти на фізкультурі на стадіон не виходять, а вона каже, що вчитель їх не випускає, бо стадіон весь загаджений псами.
    У наших найближчих західних сусідів всі собаководи вигулюють тварин лише в визначених для цього місцях, з совочком, кульочком і мітелкою. У нас такий закон теж є, але хто ж його притримується. От якби раз-другий заплатили 500 грн. за те, що твоя собака нагадила під під’їздом чи на території садочка або школи то був би порядок.
    Коли я зробила зауваження сусідці, яка має 3-х псів і які не завжди встигають вибігти на вулицю, а пісяють в ліфті, то такого наслухалася про себе і про той ліфт..!
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2010
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Читаю на сайті "рагулі" про Біличку і її силіконові форми, потім заходжу на ДП, а тут сп силіконових форм:girl_crazy::girl_haha::xaxa::xaxa::xaxa::lol::lol::lol:
     
  15. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Почулось щойно по радіо
    під катом пісня
     
  16. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Щодо цього підвиду: Перехрестя Вітовського- Сахарова. Зупиняється трамвай №3. З нього виходить купа силенна людей. Світлофор, горить червоне світло для пішоходів. Машини зі Сахарова стоять (їм теж червоне), але в той час їдуть машини з Вітовського, але ЖОДЕН пішоход не чекає зеленого світла, а валить на червоне. Бо всі сильно спішать, певне на тамтой світ.
    Цю ситуацію бачу вже кілька років ,кожного дня. бо на роботу так ходила. І що з тими рагулями робити? Як навчити????
     
  17. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

     
  18. volkovaj

    volkovaj New Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    о це саме цікаве!!! і мені таке чудо не раз попадалось! "воно" не знає скільки в тебе в гаманці грошей, а дивиться зверхньо. Сама ж працює за аку з/п, що не частло собі ті речі може дозволити. Одразу згадую фільми "Кудряшка Сью" і ще з Джулією Робертс (не пам"ятаю як він називається, там трішки подібні ситуації були).ЕХХХХ..... ото зло бере........

    ---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    о, і вмене така знайома є!!!! ну, думають круто!!!! я ж тепер "львовянин")

    ---------- Додано в 12:05 ---------- Попередній допис був написаний в 12:00 ----------

    для таких меломанів навушники придумали, але мабуть вони прото не знають!) мене це теж бісить. складається враження, що телефон новий купили чи що? і дуже хочуть народу показати, що ж вони таке файне мають!!!
    а ті "харкали" на вулиці, взагалі окрема тема, то ж так бридко(((!! ФУУУУУУ!!!!! як тільки можна!
     
  19. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    :) О ні! Я свою дорогоцінну шкурку бережу))) Я чемно чекала зелене світло.

    ---------- Додано в 15:01 ---------- Попередній допис був написаний в 14:49 ----------

    а ще слід не просто і підвиди виокремити, а як в біології (клас, родина, вид і т . д.) Можливо, це допоможе розібратися, звідки той рагулізм проявляється і як його хоч частково викорінити?? а то соромно, людоньки, соромно:shy::shy:
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Штрафом. Я взагалі за те, щоб брали штраф (не 17 грн, а мінімум 170) за кинуте сміття не в смітник, порушення ПДР, матюки в гром. місцях, вигул собак де не можна і. д. Тим більше, що в нас дуже велика кількість міліції на одиницю населення, а порядку нема. І зразу порядок буде.
     
Статус теми:
Закрита.