Рагулі?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Кольорова, 8 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Але, напевно, спочатку ту ж саму міліцію треба навчити культурності, а то серед них дуже-дуже мало порядних людей + писати, писати і ще раз писати на сайт міської ради, щоб поставили смітники!!!!
    П.С. Хоч навіть, коли нема смітника, це не є оправданням того, що кидати окурки іна землю.

    Згадала ще один вид рагулів-пасажирів, які виходять з трамваю і рвуть свій білет на маленьку кусочки або зразу кидають під ноги
     
  2. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    От деколи сама дивуюся: переглядаю старі фотографії з бабусиного альбому, а там - сільський театр, клуб, весілля-хрестини, і всі такі ошатні, з такими світлими виразами облич... Та й бабуся розповідала про тодішні порядки, культуру - нічого спільного з тим, що твориться зараз...
     
  3. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    а я не розумію, як можна вигулювати бійцівських собак без намордника, так щей з повідка спускати
    а я страшенно тих собак боюсь :sad:
     
  4. Відповідь: РАГУЛІ.

    Щодо сміття.
    Щоб від нашого будинку вийти до маршруток треба пройтися 5 хв. через невеличкий парк. Так ось в той парк, ідучи на роботу, деякі рагулі викидають сміття. І це незважаючи на те, що біля самого будинку стоїть смітник! далеко не треба йти, щоб сміття викинути.
    Десь з місяць тому мій батько "спіймав на гарячому" сусідку з сусіднього під"їзду. Вона побачила, що батько на неї дивиться і побігла. А сама вся така фіфа, у довгому шкіряному плащі, на височенних шпильках і вся розфуфирена, ніби вийшла на "тропу войни". На зауваження вона навіть не обернулася.
    А коли сніг сходить, це не парк - це справжнісіньке сміттєзвалище!!!
    І що тут скажете робити?!
     
  5. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    а що тут дивного, більшість боїться щоб не отримати по голові, бо знаєш, що навряд хтось заступиться за тебе :sad:
     
  6. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    На цю тему є анекдот коли приїхало отаке чудо на канікули, мати пригощає солоденьким, а воно "мамо ето ж дєсєрт", а мама "як де серти доню, так ж за стодолом, чи забула". Або відоме: сонце свєтіт прямо в пісок нє могу дівітся дайте мнє папьору шоби затулітся. Завжди кажу, що рагуль то поняття не географічне.
     
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Та правильно...в себе на селі воно не буде гадити собі під "вусібнєк", а тут можна.
    :girl_devil:
    В нас біля будинку гуртожиток від торгово-економічного, це просто торба якась, що ті "економісти" витворяють, бухають, за перепрошенням сцють прямо з балконів і пару раз було, що блювало з вікна так напилось. Чмо і бидлота! Фу!
    При чому, що кабінет дільничого навпроти і ніяк не можливо вплинути на рагулоту.
     
  8. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Штрафом нашого рагуля не залякаєш-всерівно вмудриться знайти "лазєйку" для прояву свого рагулізму! Яскравий приклад-заборона паління в поїзді. Штраф ніби і великий, а курять всі! А все тому, що свій свого за кілометр чує-дав 10ку рагулю-провіднику або купив у нього пачку сигарет і мож курити хоч трісни! :cowboy:
     
  9. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Слухайте, я сьогодні просто в ауті!!! Хто знає Санту-Барбару, розказую:
    Нині стояла на зупинці, чекала 5й автобус. Трошки перед зупинкою є такий широкий піш. перехід, відповідно, на роздільній смузі (траві) немає в тому місці парапету. До базарчику, де фактично кінець дороги і розворот у зворотню сторону, певно й 50 метрів немає.
    Так от, картина маслом: якесь "чудо" (щоб не сказати грубе слово) виїжджєє на ту "травичку" і по пішохідному переходу собі виїжджає на дорогу в другу сторону. Нє, щоб нормально об'їхати, як всі об'їжджають... Чи то воно бензину пару грам вирішило зекономити???? Машина була трохи засипана снігом, тому не скажу точно марки, схоже на Шкоду Октавію чорного кольору, але щодо марки можу помилятись...
     
  10. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    В нас в під*їзді, як і в багатьох інших, біля поштових скриньок поставили смітник для рекламок, так деяке рагулі-сміттярі туди з хати сміття викидають, хоч і біля будинку контейнери стоять...Що тут скажеш...
     
  11. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    І я можу безліч прикладів навести. От один з них:
    Кілька років тому, на моїх очах такий добрий ротвеллер, що боїться котів, дівчинку, яка в дворі каталась на качелі загриз на смерть, а перед тим ще нікого ніколи не кусав і був дуже мирний і лагідний... Господар пса потім кричав, що вона сама винна, бо катаючись ногами махала!
    Не хочу образити власників собак, але вважаю, що любий пес має бути в наморднику і на повідку там, де є інші люди.
     
  13. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Подумала над біологічною класифікацією )

    Пропоную таку:

    Царство Тварини (Animalia)
    Підцарство Багатоклітинні (Metazoa)
    Тип Хордові (Chordata)
    Підтип Безмозкі (Acerebrata)
    Клас Членистоголові (Penicaputa)
    Ряд Рагулеподібні (Raguliformes)
    Родина Рагулеві (Ragulidae)
    Рід Рагуль (Ragulium)

    Види:

    Рагуль транспортний (Ragulium flavisarabanum)
    Рагуль піший (Ragulium pedestrianum)
    Рагуль-міліціонер (Ragulium mentoideum)
    Рагуль-сміттяр (Ragulium ruderatum)
    Рагуль-собачник (Ragulium caninum)

    Кого ще забула? :)
     
  14. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Рагуль-продавець, рагуль-покупець, рагуль-яскравовиражений-гламурний, рагуль-офіціянт
     
  15. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Гм... Цікаві екземпляри, важко класифікувати. Треба подумати до завтра :)
     
  16. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    до всього вище написаного додам ще рагулів-паркувальників на тротуарах.
    Сахарова, трошки нижче Джерельця, з протилежного боку є стіна, так от їду раз зимовою коляскою, дощ льє, і наштовхуюсь на перешкоду, чорна бандура-танк, перегородив тротуар, а він там і так вузесенький, протиснутись між ним і стіною одному важкувато, не те що з коляскою, щоб обминути, треба на дорогу виїхати, а там спуск, машин мені не видно, ще й слизько. Добре що перехожий побачив що я там мучусь, то став вище і сказав, коли машин не було, допоміг обминути того танка, бо збити мене могли тільки так. яка я була злосна :girl_devil:, аж копнула колесо, та ніхто не вийшов (може на щастя, бо ще б дістала :girl_wink:)
    а влітку взагалі випала: рагуль-паркувальник на тротуарі + рагуль-працівник ДАІ.
    Рубчака, біля ресторану Галичина, там є спец. місце для паркування, так нє, треба було перегородити весь тротуар тому бусику, а через 10 метрів стоїть машина доблесного Даї, бо на перехресті ДТП. Підходжу, сидять 2-є курять в машині, питаю, чи то по правилах той бусик мені дорогу перегородив, що я колясочкою ледве протислась. Один вийшов!, глянув, каже - ні. Ну то зробіть зауваження чи ще щось, тре було бачити ті очі, так щиро дивуватись хіба діти ще вміють, пробурмотів, що в них зараз купа роботи і нема часу і поліз назад в машину той час вбивати, всівся і вже через вікно пообіцяв, як тільки звільниться, то займеться. :diablo:
    Верталась через пів години, то мала ще одну нагоду копнути колесо.
    а рагулів-смітюхів, -плювальників ... тре штрафувати і примушувати прибирати то все за іншими, може сам потім в вухо дасть нештрафованому.
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Згадала! Маю ще рагулів-сусідів, які тріпають килимки на балконі і весь бруд летить людям по вікнах.
     
  18. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Була я сьогодні на Краківському. Купувала там пальто. Приміряла, пальто менш-більш підійшло, продавець щасливіша за мене :girl_tender: (мені пальто сподобалось на відсотків 90, не більше, не влаштовував мене комірчик :girl_nea:), питаю остаточну ціну, продавець пропонує аж! 5 грн. знижки, я чемно прошу вибачення, дякую, і пояснюю що хочу ще йти щось подивитись-поміряти, бо це перша річ яку я міряю, і толком ще нічого не бачила, але думаю що все ж таки повернусь за цією річчю. У продавця миттєво пропадає настрій, вона швиденько бере накладні, затримує і дивує мене тим, що починає в зошиті шукати ціну на це пальто, і тут, о, диво:eek:, несподівано воно виявляється на 100 грн. дешевше. Зрозуміло, що це все хитрий трюк, який розрахований на те, що людина прийшла, купила і пішла з ринку, нічого не бачивши, не порівнявши ніде ціни.
     
  19. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Я би ще до списку додала "рагулів - бабульок". То такі вредні пенсіонери, які швидше за молодих біжать на зупинку, щоб встигнути залізти в переповнений транспорт (питається, куди спішити? хіба на "той світ"...), при тому всьому всіх розпихають, а потім негайно вимагають, щоб їм вступили місце, бо бачте такі старі і хворі...Принципово таким місце не вступаю...
     
  20. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

     
Статус теми:
Закрита.