Ранній розвиток наших діток

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем StarKa, 7 Квітень 2011.

1. natorella

natorella Well-Known Member

Відповідь: Ранній розвиток наших діток

а які у вас *запроси* щодо нього? шо вас там зацікавило? крім ціни, звичайно

2. Bree van deKamp

Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

Я якщо чесно взагалі не уявляю, як то все виглядає і що взагалі чекати від тих розвивалок. Запитаєте нашо воно мені? Дуже просто, я хочу чимось зайняти дитину, хочу щоб їй щось було цікаво, щоб навчилась бавитись з однолітками, і взагалі навчилась поведінки в соціумі. може я погана мама, але я якось не дуже вмію бавитись з дитиною в пісочку і заводити друзів на вулиці (ми завжди гуляєм самі, а всіх ровесників в основному лякаєм своєю активністю))

• Подобається Подобається x 1
  3. tiramiska

tiramiska цинічна бандерівка

Ще одна думка нейропсихолога з приводу раннього розвитку

• Подобається Подобається x 2
  4. Afrika

Afrika Well-Known Member

Поділіться, куди водите дітей 2 р. р-н вул.Зелена, Сихів, Новий Львів на розвивалки. Ходили на пробне заняття в Кузю на Сихові, дитині сподобалося, а мені щось не дуже, та й час нам не підходить. Нас в садочок не беруть, тому шукаю щось на осінньо-зимовий період.

5. silvia

silvia Well-Known Member

Мацьопа як варіант ( біля Стрийського ринку)

• Подобається Подобається x 2
  6. fiesta

fiesta Well-Known Member

Студія Діти майбутнього (в церкві на Сихові)- дуже нам подобається.
    І в Інтерсіті щось є.

• Корисно Корисно x 1
  7. Nusja

Nusja Well-Known Member

На Кубанській 8 "Зебра", це бічна Стуса. там є якісь розвивалки (ми туди не ходимо, але бачу, як діток туди все водять), і є ніби садочок до обіду (десь на 3-4 год).

8. Khaleesi

Khaleesi Well-Known Member

Якось давали мені візитку в дитячий клуб "Сонячний світ" на Шафарика 4А. Можете спробувати, недалеко від дому)

9. Afrika

Afrika Well-Known Member

А може хтось має якісь відгуки про цей клуб?

10. Deidra

Deidra Well-Known Member

Сьогодні в ліфті побачила оголошення про заняття англійською для діток з 3х місяців Звідси питання: що там робити в три місяці? Таких "учнів" теж у групи збирають?

Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk

11. lovikyou

lovikyou Well-Known Member

Ага і за столи садять (чи то правильніше - кладуть рядочком ) ще ручку в пальці, а писати можна зразу на пеленках. Не втрималась.
    По темі - ми видно теж багато "прошляпили" і тепер далі будемо лепетати по-своєму, а не англійською

• Подобається Подобається x 3
  12. Mansikat

Mansikat Well-Known Member

Ну що робити: мамі познайомитися із іншими мамами, пообговорювати своїх тримісячних малят, і таким чином розважитись)))

• Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Spasatel

Spasatel New Member

да уж, моя старшая дочь занималась в развивайке как раз у приверженки Масару, моя позиция-детей нельзя интеллектуально перегружать до 6-7лет. Подтверждение моей позиции просто на практике- у детей страдает эмоциональная сфера

14. Natysia Tiko

Natysia Tiko New Member

Ну почему? Такие занятия очень хорошо развивают деткую логику и мышление.