реклама абортів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Ука, 25 Травень 2010.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Жах який..
    Ліля, а те що в Канаді такі жахіття практикують, то мене просто шокувало. Як в цивілізованій країні таке може бути? А ті люди, що називаються "лікарями", це що кати? Як тоді бути з клятвою Гіппократа, не нашкодь?
     
  2. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: реклама абортів

    Обеспокоенная женщина пришла к гинекологу и сказала: «Доктор, у меня серьезная проблема, я в отчаянии, мне нужна ваша помощь! Моему ребенку еще нет года, а я снова беременна. Я не хочу, чтоб мои дети были почти одного возраста.» Тогда доктор спросил:"Хорошо, а что вы мне предлагаете?» Она сказала:"Я хочу, чтобы вы прервали мою беременность, я рассчитываю на вашу помощь». Доктор немного подумал и после недолгого молчания сказал женщине:"Думаю, у меня для вас есть решение получше. И к тому же менее опасное для вас.» Она улыбнулась, решив, что доктор согласен выполнить ее требование. Тогда он продолжил:"Я предлагаю вот что, для того, чтобы вам не заботиться сразу о двоих детях, давайте убьем того ребенка, который у вас уже есть. В таком случае вы могли бы немного отдохнуть, пока не родится второй. А если мы собираемся убить одного ребенка, то нет разницы, кого из них. Вы не подвергнете риску свое здоровье, если убьете рожденного ребенка.» Женщина в ужасе воскликнула:"Нет доктор! Какой ужас! Убить ребенка — это же преступление!» «Согласен, — ответил доктор. Но, по моему вы были ГОТОВЫ идти на это, и я подумал, может быть это было бы лучшим решением.» Доктор улыбнулся, понимая, что достиг своей цели. Он убедил молодую маму в том, что нет разницы между убийством рожденного ребенка и того, который еще находится в утробе матери. Преступление одно и то же!
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: реклама абортів

    Дай Бог, Таня, дай Бог... Хоча не думаю що жінки, які чинять аборт не відають що творять.
    То нам виглядає страшно, а я отут начиталася думки з приводу, що жінка має право зробити отаке. І це навіть чимось там виправдано.
    Не розумію тільки одного. За жорстокість мовчу. Але якщо людину за вбивство так тяжко карають роками позбавлення волі, то чому отаке вбивство є виправданим. Кого дурим?
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    То ні посеред ночі, ні посеред дня краще того не дивитись. Я навіть не змогла додивитись до кінця, розчулилась, аж малятко почало стукати мене.. та й виключила.
    Дівчатка, не робіть того ніколи:sad:
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Прочитала новини в ТСН
    Я розумію, що багато нюансів, що з забороною є більше нелегальних абортів, але ж писати, що
    Так сумно, що для когось діти-це проблема... Серце крається від того, що людей обурює, що жінці не дають вільного вибору... І люди котрим чомусь пощасливилося народитися стійко вважають, що комусь не варто народжуватися...
    Ну а оті страхи з тою Ольгою-то її величезний гріх , Бог все бачить. Ставити її як приклад, що аборти такі потрібні якось дико...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: реклама абортів

    А у нас тут, із тою вседозволеністю, зараз усі засоби масової інформації мовчать про жахливу клініку в Західній Філадельфії, де лікар просто як м’ясник робив аборти на будь-якому терміні. Я подивилась фільм про це, і хочу вам сказати, що не для всіх.
    Якщо ви володієте англійською, і можете спокійно таке подивитись, тоді можна тут. Жінки, пацієнтки тої клініки, плачуть, що вони тепер не можуть мати дітей а їм все подавалось як нічого страшного. Подумаєш, одним абортом менше, одним більше.

    Але суть не в тому, що це жахлива клініка і там проводились жахливі речі. Суть у тому, що преса про це мовчить. І мовчатиме, бо їм невигідно такі речі висвітлювати.
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    ну але жінка має мати свої мозги, нє? Хоч би мені 100 раз казали, що то ніц страшного , то я би всерівно в таке не повірила..
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: реклама абортів

    Має... але ще є страх, який можна заглушити розмовами з телевізора, що це все прекрасно. А якщо жінка не віруюча і на першому місці стоїть її я? Розум включається пізніше... і для тих жінок вже запізно.

    Але там одна жіночка розповідає, що вона просилась аби її не різали і не вичищали, а їй сказали не будь дитиною і мовчи. Прив’язали руки ноги до столу, і вперед.
     
  10. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: реклама абортів

    Суто моя особиста думка, готуюсь ловити тапки і звинувачення у аморальності. Вагітність буде для певних осіб проблемою не залежно від того чи будуть легалізовані чи заборонені аборти. Так само як і живі діти не завжди є радістю для батьків, якби на форумі про це не сперечались. Не берусь в жодному разі говорити проте чи має право жінка на рішення про аборт. Однак, заборона абортів не буде ніколи панацеєю! Це спричинить поширення тіньового і дуже небезпечного розвитку підпільних абортаріїв. Популярності набуде купівля довідок, що плід становить загрозу для життя жінки, неякісні аборти збільшать відсоток жінок з безпліддям . Я перш за все вважаю, що жінка повинна пройти, перед тим як її скерують на аборт, інформування про всі небезпеки свого рішення. Бо завжди будуть люди, які зважаться чи вагаються з рішенням про аборт, завжди, не залежно від рівня розвитку суспільства. Допис є суто популістським, я не знаю як інформувати, як поширювати інформацію і таке інше. Просто вважаю, що правдива і обширна інформація саме з боку лікарів може зберегти життя не одній дитині.
     
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: реклама абортів

    А також ВСІ сили мають бути кинуті в напрямку грамотного запобігання небажаної вагітності. На кожному кроці, повсюди, зі всіма, на всіляких рівнях.
    Бо :
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    від чого? Я не писала, що заборона абортів то панацея. Мене там інше вразило зовсім, саме відношення до того! Бо там не йдеться про те, що треба інші методи придумувати, а про те, що як то так? Жінкам заборонити вирішувати свої справи особисті самим. А які ж то є особисті справи? Слів не вистарчає, то ж ЛЮДИНА! Просто має бути закон і його мають всі дотримуватися, тоді було б вирішення. Та на жаль в нас того не буде. Якби лікарі мали веееликий страх не тільки перед власною совістю (бо зараз такий час, що того просто нема), але й перед законом , то би просто не робили тих абортів. Скільки вже в неті купа відив і всього про те, як то відбувається, що то вбивство. І що, поменшало абортів? Не думаю... Люди втратили страх перед Богом, перед власними гріхами і тим, що за то все прийдеться відповідати...
     
  13. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Абсолютно згідна! Переконана, що віруюча людина ніколи на таке ні піде, бо є сумління, усвідомлення, вона дивиться в гору, в небо... а не собі під ноги, думаючи меркантильно про себе і свої страхи...
     
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Але вас особисто вражає, коли ви чуєте в новинах і бачите сюжети, як батьки вбивають дітей, морять їх голодом і т.д. Серце стискається? А ненароджені діти чимось гірші? Вони недолюди, недодіти? Їх можна ліквідувати і жити так, як би нічого не сталося?
    Ми живемо у часи, коли технології розвиваються, а душі гниють. Мораль, принципи, духовні цінності - все це нічого не варте, порожній звук. Все це робиться через гроші: жінки, бо не мають за що дітей ростити, а лікарі, бо на тому заробляють. Жінка платить гроші, щоб вбити дитину, а лікар за ті гроші купує своїй дитині нову забавку, курточку, смачненьке...
    Я пам"ятаю, що робилося в Польщі, коли мали прийняти той закон. Демонстрації представників протилежних думок ночували під сеймом, боролись кожний за своє до останнього. Аборти на бажання заборонили. Пройшло 20 років. Ті що були проти абортів далі проти, ті що були за також не змінили своєї думки. То протистояння буде завжди. Але цінність людського життя є поза сумнівом і не має ніякої відносної чи порівняльною вартості, життя є абсолютною цінністю. А беззахисна дитина не винна в тому, що хтось не знає звідки беруться діти.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: реклама абортів

    але ж законодавством у Польщі теж проблему не вирішили... Я не буду стверджувати, що робиться у останні 2-3 роки, але ще кілька років тому один мій знайомий у Львові на протязі не одного року мав налагоджений "бізнес" по організації "зведення" громадянок Польщі із певними лікарями одного з наших пологових. Попит на його послуги був дуже великий.

    ---------- Додано в 09:19 ---------- Попередній допис був написаний в 09:18 ----------

    це дало б куди кращі результати.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    та вони досі гризуться. От в нас на роботі є один дядько старший має чотирьох дітей дорослих, двоє з них працюють теж з нами. І я вже кілька разів чула, як він там в перерві у розмові з кимось кричав, що то має жінка вирішувати треба їй дитина чи ні а не хтось там... Дико так.. І я таки за ту заборону, а ті , хто десь там підпільно на то йде, ну то трудно, їх вже нічого ітак не врятує... Я розумію, що для тої людини, яка то робить краще було би в лікарні, бо для власного життя безпечніше. Але вони нехтують людським життям, вбивають, а ми маємо переживати за їхнє здоров'я? та й чого лікарі мають той гріх брати великий брати на себе?

    ---------- Додано в 13:17 ---------- Попередній допис був написаний в 13:16 ----------

    ну і що? То їхнє життя , вчиняють гріх і потім будуть відповідати за нього... Так само ті, хто на тому гроші заробляє..

    ---------- Додано в 13:19 ---------- Попередній допис був написаний в 13:17 ----------

    ну чому? Принаймні лікарі, котрі живуть з вірою у Бога і страхом перед гріхом не будуть того ніколи робити і їх ніхто не заставить.