реклама абортів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Ука, 25 Травень 2010.

  1. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: реклама абортів

    І я так подумала. Думала це реклама організації, що займається усиновленням, що вони вмовляють жінок не робити аборти, а народити і віддати дитинку бездітній парі..
     
  2. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    І знову вона не є за. Хоч хтось дав такий заголовок на форумі. І навіщо би то?
     
  3. Titi

    Titi New Member

    Відповідь: реклама абортів

    кошмар!Я за те щоб думати спершу, а не потім розгрібати наслідки...
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: реклама абортів

    Куди котиться світ?
    Скоро буде реклама - вбив, ну вбив людину, а що ж робити...життя важке:girl_crazy:
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: реклама абортів

    Не вірю, що лише українки. Якось ти усе спрощуєш.
    Зрештою, не вірю, що жінка би відкрила сокровенне чоловікові про свої відчуття. Я в цьому питанні сексистка, коротше, тим більше, що теж розмовляла з тими, котрі аборт робили. Якщо людина має серце й совість - легковажна розмова про скоєний аборт - ніщо інше, як маска.
    Ну, тут вже ти не маєш рації, бо якраз і недочитав.
    Наприклад ось таке:
    Marie Stopes International offers expert & supportive advice on abortion, vasectomy and sexual health services.
    (Фірма Marie Stopes International надає професійну допомогу щодо абортів, вазектомії та інших послуг для сексуального здоров*я.)
    Впевнена, що бритійські жінки якраз це читають і краще би читали українську, аби знати альтернативну думку. Коментарі на ютубі під роликом говорять у цьому плані самі за себе. ;)

    Я розумію, що тебе купила вдало зроблена реклама й чудово прихований зміст, але казати, що абортивна клініка не пропагує аборти, все одно що казати, що Durex пропагує природній метод планування сім*ї.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2010
  6. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Деякі реліґійні орґанізації мають сереньовічні норми де і "втрачена" сперма є вбивством. Варто може піти далі за такою лоґікою і стерелізувати всіх жінок бо і жіночий цикл закінчується вбивством? Не здається що варто трохи бути поміркованим в таких питаннях особливо коли це стосується інших людей. А то інакше дуже легко зійти до рівня деяких американських християн котрі вбивають людей виправдовуючи себе лозунгами. Без сумніву опісля до християн починають ставитись як до мусульманських псіхопатів. Хоч не всі мусульмани псіхопати але як то кажеться досить невелика група людей може наробити біди котра дає довготермінові наслідки.

    Не вір.)) Українки і корейки назагал жінки найбільш закриті в "жіночому світі". Про арабок не говорю їх просто ховають тому персонально практично не знаю. Думаю що ще гірше. Але от іранки набагато відкритіші в цьому. Принаймі коли потрапляють поза вплив певної "революції" ))

    Ніколи не вів легковажних розмов про скоєний аборт або подібні речі. Ще не скотився до рівня ідіота. )) Ніхто ніколи не робить аборти для задоволення. Травма звичайно що є. Є багато травм у житті. Неприємних. Тяжких. Набагато гірших чим аборт. Завжди пропагую контрацептиви а не "залетіти щоб вийти заміж". Але також не люблю відвертого шахрайства в сексуальних питаннях де люди спекулють на ємоціях щоб добитись влади над іншими людьми які їхніх поглядів не ділять. Аборти насильно ніхто не робить. А от кампанії по залякуванню інших людей роблять так звані "про ліфе". Мені персонально байдуже роблять мормони і подібні аборти чи ні. Але ніхто не дозволить їм нав’язувати свої погляди на все суспільсво.

    А те що синім. )

    Ніщо мене не купило я знаю анґло-світ надто добре, виріс в ньому. Це моя життєва позиція. Звичайно що в тій клініці роблять аборти також. І добре що є клініки де є така можливість. І можливість отримати медичну консультацію про контрацепцію. Звичайно деяких людей то бісить. Вони з більшою радістю бігають за вагітними жінками в незалежності чи вони хочуть робити аборт чи ні і в істеричній формі вигукують погрози в їх адрес включно із погрозами вбивства і проклятями. Ну християни що зробиш.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Не розумію, для чого впадаєш в крайнощі? Хочеться гострої дискусії? :girl_crazy:
    Не бачу поміркованості в рекламі аборційної клініки.
    Ну й справді, бо те що чорним заперечує те, що синім.
    Крайні. Як на мене, це суттєве уточнення. Є крайні, а є спокійні. Чому всіх кроїти під один аршин?
    Я про поважні розмови. Тут ти маєш суттєвого мінуса - стать. Як би жінка тобі не довіряла, вона завжди пам*ятатиме, що тобі її до кінця ніколи не зрозуміти щодо тих відчуттів.
    Яко жінка, котра втретє вагітна, щиро тобі кажу, що втрата дитини важка навіть тоді, коли це не аборт. Але розуміння з твого боку не можу чекати, ну бо не можу тобі пояснити, яке це відчуття, коли життя виношуєш.

    Також? Якимось чином аборт - перше слово в описі того, чим вони займаються.
    Я знаю альтернативні клініки, які є під опікою католицьких священиків та організацій. Уяви, там теж роблять аборти, але й подають альтернативу. До аборту пропонують допомогу з вихованням дитини (більшості жінок саме цього й бракує - підтримки, розуміння й помочі, яких вони не отримують від родичів і "татів" дитини), розповідають про наслідки аборту, про можливість народити й віддати дитину на усиновлення. І це я вважаю вибором, а не - "ти вагітна? ми тобі зробимо аборт і ти будеш щаслива."
    Статистика тих клінік доволі позитивна. Ніхто не лякає ніякими фото, навпаки, розповідають, що таке вагітність, ХТО живе в животику і що на даний момент із ним відбувається. Багато зважуються бути одинокими матерями. Протягом кількох років не мусять витрачатися на одяг, ліжко, возик, бо їм це все дають.
    Звичайно, аби таке робити, треба мати кошти, людей, час... зробити аборт простіше й швидше.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2010
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Вразив бізнес-план на аботи... котимося...
     
  9. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Пів року назад мала розмову з жінками віку своєї мами (55-60), осадок від якої є до сих пір. Суть розмови полягала в тому, що в радянські часи аборт, хоч і був офіційно заборонений, але робився направо і наліво. Таке було суспільство - пропаганда атеїзму, сексу нема, відсутність будь-якої інформації про планування сім'ї. Одна з жінок сказала мені, що не має жодної подруги приблизно свого віку, яка хоча б раз не робила аборту. За себе нічого не сказала, але зрозуміло було, що і вона не вийняток. То треба було бачити вираз її очей і тон розмови, коли ми про то все говорили... Хоч пройшло вже, я так розумію, не менше 20 років... До слова, жінка не є практикуючою християнкою (ну і точно не мормонка, ги) і біль в неї зовсім не через то, що її хтось-там в церкві "залякав". Просто вбивство не забувається...
     
  10. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Варто може піти далі за такою лоґікою і стерелізувати всіх жінок бо і жіночий цикл закінчується вбивством? Чи може варто не вживати облудних слів.

    Ну не треба використовувати жарт про макаку із іншої розмови. :xaxa:

    Публіка не повинна знати про такі і вони мусять триматись в таємниці?

    А не доповнює.

    Тому що інша сторона немає таких ідіотів масово принаймі. Є приклади коли хтось іде до католицького храму а біля нього збирається група негідників із плакатами, плюється матюкається стріляє католицьких священників, підкладає вибухівку в будинок де крім ненависного ФБР гине купа невинних людей включно із цілим дитсадком?

    "Якщо зі мною не було не значить що із іншими не було." ))

    Ой це справді залежить від культурного виховання того чи іншого народу або навіть частіше класу. Зрозуміти якраз можна тільки би захотіти. Як і все інше. Згоден що деколи надмірне розуміння може навіть вбити. Згадаємо приклад тогож Исуса Христа. Деколи певна поміркованість краще але люди різні.

    Зі свого боку можу тобі пояснити що таке виношувати життя в собі 10 років поспіль і іти на постійний аборт бо інакше не можна бо не має можливості. І що важливо навіть не мати будьякої контрацепсії і вагітніти постійно. І кожен день і ніч сходити своєю кров`ю. І молити щоб це припинилось хоч на секунду. І розуміти що це ніхто не почує. І ненавидіти не тільки людство а будь яке життя. І йти по вулиці назустріч красивій жінці дивлячись їй в очі передати їй ненависть і бачити як її шлунок опускається до низу і а з очей лиються сльози "за що?" Але на секунду отримувати задоволення її безпомічним станом. Потім шипіти від болю і так до безкінечності. О я знаю що таке аборт, примусовий і підлий і постійний. Кожен майже митець мусить перейти через нього нині на жаль. І хто хто а саме жінки це прекрасно все розуміють і до кінця. Але хто як не "жінка" саме прекрасно розуміє що люди котрі дають щось суспільству поза за звичним колгоспним устрієм є найбільшою конкуренцією для "жінок". Тому може не розуміють що таке аборт для митця або вченого.

    Було би останнє тоді напевне було би питання - якимось чином аборт - останнє слово в описі того, чим вони займаються? ))

    Ну Ліля, не на москальських посиденьках же. Тактику "чернобильця" всетаки не варто застосовувати. Омоскалені поляки (будучи частково поляком) мушу сказати явище ще огидніше чим такі ж українці. Не варто брати приклад принаймі в дискусіях в порядному суспільстві. ))

    Якось дивним чином більшість людскості не стала католиками тим більш римо. Ні в Британії ні в США ні в Канаді тим більш. Альтернативні клініки це добре. Чому ні. Але ця теж альтернативна. Навіщо піднімати кіпіш як шмаки? Чи може хтось забороняє католикам зробити свої реклами своїх клінік? Я б доречі долучився до критики осіб які б проти подібного виступали. Але напевно католицька надто бідна? ) Пригадую слова єдного католицького священника на похоронах в США - кожен день мруть і всі заощадження за життя і маєтки лишают для церкви. Греко - католицької звісно і не малі. Деколи попи правдиві попадаються хоч дуже зрідка і здебільше українці. Римо-католики паскудніші. І де ті гроші греко-католиків йдуть? Та не в Україну звісно. Нагадати про політику Ватікану щодо коштів? Але звичайно ревуть які бідні і як нема грошей на реставрацію на храми у Львові і треба брати гроші за вхід до храму божого. Може таки передати ті храми МП? Може тоді ті кошти знайдуться? Гіпократи! Я ніколи не брав мзди за вхід до мого храму мого Бога Аполона навіть за найгіршої нужди. Просив так. Вимагав ні.

    Ага усиновлення дитини менша трамва? Якщо сама не пережила не знаю?
    Деякі жінки на таке не можуть йти. Може таки абортна таблетка таки краще для них? Чи таки треба нав'язати. І до речі що - чомусь аж так багато дітей живе в будинках сиріт і їх ніхто не усиновлює. І де ж та бурна активність християн в тих будинках. Чи може вони тільки хочуть "гострої дискусії" як завжди?

    Вперед, робіть рекламні роліки. Хтось заваджає? Забороняє? Грошей може у Ватікану нема? Ой! ))

    Ну це вже кожна жінка, сім’я якщо є вирішує іншим до того зась.

    Постскриптум.
    "Хочеться гострої дискусії?"
    З Лількою завше. Ну майже. ))))
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: реклама абортів

    Ги. Ну, то піди на вазектомію, аби бути здоровішим. :girl_crazy:

    Я так і бачу. :xaxa:
    А я тебе лишу без відповіді. Буду послідовна у своєму сексизмі на дану тему. :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2010
  12. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Вже пубіг бо то по бритаському роліку пуказали. Може ще висказати свою "обуріння" яко деякі вучасниці? Нє не буду уподоблюватись. :xaxa:

    Хід крулєви? Цей - :girl_flag_of_truce:
    Добре, добре - пад. )
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: реклама абортів

     
  14. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

     
  15. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Жінка, з якою я говорила, якраз і не вживала "облудного" слова вбивство. Навпаки, казала, що ніяке це не вбивство, бо на ранньому терміні це всього лиш ембріон, а не дитя, що всі тоді так робили і це було нормою життя. І чим більше наводила аргументів, тим більше вони скидались на виправдання перед самою собою, і тим більше робилось її жаль...
     
  16. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: реклама абортів

    до речі, стикалася з подібним не 1 раз.
     
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Дивилась без звуку, тому спочатку нічого не зрозуміла. Думала, що "лейт" то як "покійний", і що показують, що якби зробили ті аборти, тих би людей не було.
    Після прочитання дописів, усе стало на своє місце.
    Шкода насправді, що є така реклама. при чому затримка припідноситься як щось жахливе. ЧИ не краще просто рекламувати клініки, які надають гінекологічні послуги.

    Згідна з Танею, що справжні фото абортів і опис, як саме він робиться, принаймні якщо не відвернуло жінок від того, то надавали б справжню і реальну інформацію. Як це відбувається, що при тому відбувається з плодом, які наслідки, які альтернативи.
    Думаю, дуже багато жінок, особливо тих, які не стикались з абортом і його потребою впритул, думають, що прийшов, шось тобі там вкололи, пошкрабали, вийшов і задоволений життям далі.

    П.С. У СРСР аборти були дозволені з 1955 року
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    краще б показали,які емоції відчуває жінка, в якої довгоочікувана затримка!!Яка стільки сил і здоров'я потратила на то, щоб нарешті зрозуміти,що вагітна...
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: реклама абортів

    Ага, і які в неї потому емоції, коли вона хоче прийти до лікаря на огляд, каже, що вагітна, а її питають: "а це добра новина?" :girl_devil:
    Тому мене такі реклами й обурють, що і так аборти спонсоровані державними програмами, про них говорять на кожному кроці фактично, а доступу до більшої інформації мало. Теж мені, об*єктивний погляд та представлення ситуації. :bad:
     
  20. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: реклама абортів

    в мене перший раз взагалі жесть була: "ну що, зберігати будемо?" :girl_devil: