реклама абортів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Ука, 25 Травень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: реклама абортів

    Ну, та власне про це мені й ідеться. Такого дуже багато.
    Перед тим, як я мала викидень, мені теж таке заліпили, як якісь тінейджерці, зверхньо-підозрілим тоном: "ну, щаслива?" І то якраз вечір перед тим як я ту дитину втратила. :girl_devil:
    Чоловікам говорити легко, бо вони бачать хіба те, що можуть прочитати й подивитися, а не пережити. А тут - така злість бере, що аж ну!
     
  2. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Ну як у випадках коли це абортна пігулка і кобіта була п’яна і трахалась з кимсь на сходах (не памятає з ким) і не хоче мати дитину. І все. (деколи хоче знаю такі випадки). Реальність для Ню Йорку. Не моя до речі - завжди ношу презервативи. Але ембріон за день-два і навіть три місяці не виглядає як вже започаткована дитина у шість-вісім місяців і не потрібно певне показувати плякати із таких абортів тим хто хоче зупинити цей процес бо не можуть (не залежить чому). Це садизм. Безсоромний до того.

    А про радянську практику я знаю. Аборти були дозволені але не було достатньо протизачаточних мір навіть банальних презервативів. Ще би щось таке і підлітку продали. Тоді це навіть не було можливим надто часто.Треба було більше сольдат для сувіцкої армії. Гітлер мав таку ж політику. Нажаль сьогодні такі речі є але по інерції їх чомусь не використовують. Але то вже щось інше.


    Ой Ліля не треба про чоловіків. Може не варто то все ставити в чорно біле? Викидиш це щось інше від аборту. І теж залежить від якого.
    Але добре почну про свої страсті тоді.
    Мій тато колись був в совєтскій армії служив в Германії. На тоді суперсеркретній зброї (до речі до цих пір секретній хоч її купило США к 90-х), був опромінений. Був калікою із двадцяти чимсь років. Інша історія як КҐБ забрало його військову пенсію ізза інвалідності тому що моя мама друкавала і росповсюджувала український вісник у Львові, Києві і Москві в 70-тих. Але лишим облудних гебістів. Коли я був зачатий про ту хворобу ще не знали. Потім виявилось пізніше що всі хто служив з моїм татом померли десь за пів року опісля демобілізації. Він вижив тільки тому що був там короткий час і його перевели на іншу роботу бо був художник. Я з дитинства спостерігав як він помирав на моїх очах в сорок помер. Повільно, з операціями. Бачив як львівські лікарі відмовляли йому в допомозі бо КҐБ прийшло і налякало. Хімотерапія і опромінення. Знову не про те. Моя мама його дуже любила було таке що робила аборти бо в такому стані не було би нормальних дітей. Я дуже хотів сестру або брата колись... Я не розумію? Чи може ти?
    Вже десь п’ять років в мене скажено болять лімфи (та хвороба саме так починається). Хму тільки так собі уявляю що раптом так станеться що хтось від мене завагітніє випадком і буде знати що дитина не проживе і пару років. І не зможе на це піти. І якісь рагулі будуть на неї плювати за це. Вб’ю. Хоч напевне "жінки" це не розуміють.
     
  3. yasna

    yasna Well-Known Member

  4. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    А там на початку була фоточка діток нашої Таски :) Така ніжна знимочка... І розумні слова в кліпі...."А може я твій єдиний шанс стати мамою..." "Ти народилася.Я теж хочу!!" Чому багато хто цього не розуміє?:sad:
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: реклама абортів

    з ума зійти! Але нащо вони вагітніли? І не треба розказувати що не знали способів. Бо один спосіб знають всі - утримання. Чи секс важливіший за вбивство?
    хто "хтось" і яким таким "випадком"? Нє ну я шизію, дорога редакція. Маю два способи - не мати сексу з "кимось" (читай з "не вести статеве життя поза шлюбом"), а на "випадки" є мульйон способів - най вже буде той самий презерватив+природний метод все ж шанси на контроль ситуації підвищуються. Якщо вас цей контроль і ненародження в принципі цікавлять.

    І не розказуйте ужоси про опромінення, на вас якщо і відбилося то не в такій мірі, і діти ваші (дай Бог) будуть жити не кілька років, а довго і щасливо. Мій дідусь служив в Тоцьку якраз "тоді" (ну ви із злочинами радянської влади ознайомлені знаєте, що там було), живе і має 2 дітей, 4 внуків. Всі дякувати Богу живі.
     
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Переглянула відео і сльози на очі навернулись(((
     
  8. Anelija

    Anelija New Member

  9. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Це проект одного з українських дитячих форумів. Матусі зібрали фото і написали до них звернення від імені дитини.
    Добре було б побільше таких фільмів, які б показували, що бути мамою - то здорово!

    ---------- Додано в 19:24 ---------- Попередній допис був написаний в 19:23 ----------

    http://www.youtube.com/watch?v=JvPtTKQtbEo&feature=related
     
  10. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

  11. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    В Україні після аборту, зробленого на п'ятому місяці вагітності, плід вижив. Дівчинка пережила клінічну смерть і без жодної емоції, буквально, як рослина, два роки жила в інфекційному відділенні, доки не знайшлися прийомні батьки. Лікарі вмовляли родину не брати на себе тягар - мовляв, дитина не буде ні ходити, ані говорити.

    Лікарі назвали дівчинку Богданою. Богом дана дитини тепер живе у прийомній родині. Богдану додому забрали з вагою в 6-ть кілограмів. Потихеньку навчили їсти не через катетер – як у лікарні, ходити і говорити. Усі страшні діагнози з дівчинки зняті. Тепер вона здорова дитина, яка хоче все знати.

    http://tsn.ua/ukrayina/5-misyachnii-plid-vizhiv-pislya-abortu.html
     
  12. Відповідь: реклама абортів

    Щось собі не уявляю, що таке дійсно можливе. Наскільки мені відома інформація про те, як робляться аборти на таких пізніх строках, вижити там у дитинки шансів немає...
     
  13. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Шукала на посиденьках тему, де б обговорювали проблему вибору. Тему, яка б могла зупинити вагітну жінку від дітовбивства.
    Але знайшла лише про рекламу абортів.
    Цікаво чому так?
     
  14. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: реклама абортів

    http://rutube.ru/tracks/3617779.html
     
  15. Відповідь: реклама абортів

    Anelija, це той самий сюжет з "ТСН", який наводила yasna.
    Але щось у мене їхні "дивовижні історії" викликають сумнів. :girl_nea:
     
  16. Anelija

    Anelija New Member

    Відповідь: реклама абортів

    Так, я просто кинула посилання на відео :)
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Куди піти зробити аборт - є кому вчити, а як народити і виховати здорову дитинку немає кому, і про наслідки абортів теж нема кому, і фото пошматованих дітей - теж немає кому виставити. Правильно, бо реклама "проти абортів" - безкорисна в фінансовому плані, а аборти - то ж бізнес.
     
  18. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    прчитала дописи
    Ворон, і бере якийсь розпач - до чого котиться світ-з цієї ситуації лише плакати. Аборт для мене взагалі жахлива річ. я вихована в християнській сімї і знаю, що таке страх викидня(з власного досвіду), знаю, що таке викидень (в тітки він був) і знаю пророцтва наших "лікарів" і їхню підтримку абортів.:girl_devil:
    Невже так важко думати головою, та й зрештою варото сатеве життя якщо і починасти до одруження, то за умов, що ти хочеш створювати сімю і родити дитину, а не стосунки "без зобовязань".Скільки є жінок, які не можуть народити дитину, бо не можуть завагітніти, а тут таке щася, а ми сприймаємо його як трагедію - вагітна, то зроби аборт. ЖАААААХ:eek:
     
  19. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Давайте просити модераторів виділити окрему тему проти абортів.
    Мені відмовили, але може якщо буду не лише одна я то потрібна тема з"явиться?
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Я "за"!!!!! А чому відмовили?