реклама абортів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Ука, 25 Травень 2010.

  1. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: реклама абортів

    Випадково зайшла. Волосся на голові зарухалося.
    Реклама вбивства. Жах!
    А якби моя мама подивилася цю рекламу, чи мама мого чоловіка...
    "Діти - спадщина Господня. Плід утроби - нагорода..." Не всі її хочуть приймати.
     
  2. Оляна

    Оляна Well-Known Member

  3. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: реклама абортів

    Жах, невже таке можливо...???... "мурашки по тілі побігли"...слів немає...жах...
     
  4. PrincessRapunzel

    PrincessRapunzel New Member

    Відповідь: реклама абортів

    Це просто жахливо!!! Як тільки їхній уряд не заборонить цю рекламу? Це ж те саме, що пропагувати вбивство!!! :girl_sad:
    Що ж до пана Ворона, то мені дуже вас шкода і я дуже щаслива, що знаю багато чоловіків, які думають протилежно, а то б в мене про всіх склалася хибна думка після прочитаного.
    Я виховалася в християнській родині і мені дико читати, що хтось може підтримувати аборти!!! :shok: Невже в світі є людина, яка згідна вбити свою РІДНУ дитину???? Вбити частинку себе, свою кровиночку, щось, що живе у неї під серцем і вже звідти її любить!!!! Яка б не була ваша життєва ситуація, дитина не винна, що її зачали в такий час, кожна людина має право на життя, адже воно прекрасне!!! Навіть зі всіма проблемами, хворобами чи негараздами, інакше б щасливих моментів не помічалося
    Мій тато працює в пологовому будинку вже більше 20 років і кожен день він бореться за життя якоїсь дитинки, якій загрожує смерть ще до народження. Кожен день лікує жінок, які мріють мати дітей, але не можуть і віддали б все на світі за таку можливість. Він приходить з роботи страшенно змучений, можна сказати "зтовчений", але ніщо в світі не зрівняється з тою радістю, коли він каже: "А в нас сьогодні двійнятка народилися!!!" чи хлопчик... чи дівчинка... а раз жінка народила четверо!!!! Вона була після штучного запліднення (в такому випадку в запліднюють кілька яйцеклітин і чекають котрі "приживуться", якщо ж забагато прижилося "зайві" витягають) в цієї жінки прижилися всі чотири, і вона виносила всіх, бо вважала цю процедуру абортом. Яке має право вирішувати хтось, якій дитині жити, а якій ні??? І є сотні випадків, коли матері віддають свої життя для того, щоб могла вижити їхня дитинка!!!!
    А якщо якась бездушна скотина (пробачте за вислів, але іншими словами дітовбивць назвати не можу, хіба ще гіршими) хоче вбити свою дитину, бо їй пожити в задоволення хочеться, не нагулялася ще бачте, то це вже взагалі клініка. Зробити дитину вміла, а відповідати за неї слабо! Ніколи не буду поважати таких людей, я їх навіть людьми не вважаю!!!!
    І мені страшно до чого котиться наше суспільство, якщо такі реклами показують по телебаченню, яке дивляться діти і потім вважають, що це абсолютно нормально!!! Це страшенно сумно, мені плакати хочеться від цієї теми((((
     
  5. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: реклама абортів

    Ось так і моя мама думала, тому в мене немає ні брата ні сестри (я інвалід). Я дякую Богові, що тоді не було УЗІ, а то й мене не було б. А я є і тішуся з того дуже, в мене син і я вдячна Богові від нині і повіки, що йому моя хвороба не передалася. Знаєте Ви дуже нещасна людина не тому, що хворий, а тому що не вірите, що хворі виліковуються і діти від них не завжди хворі ( точно так само, як у здорових не завжди здорові). Не мала моя мама права вирішувати за мене, чи я хочу жити чи ні, і я не маю права вирішувати за свою дитину, дану Богом. Для мене людина є ЛЮДИНОЮ вже з першої секунди зачаття і навіть хворою, має право жити точно так само, як і доросла хвора людина. Судячи з Вашої логіки треба повбивати всіх "хорих", щоб "не мучилися". А я не хочу бути вбитою, бо не мучуся. Мучаться не хворі, мучаться ті, що не ВІРЯТЬ в те БОГ то ЛЮБОВ. Я особисто знаю жінок різних, одна з них колись вбила дитину, бо їй сказали, що то інвалід, і знаю таких, що живуть з хворими дітьми. Знаєте та перша жінка нещасніша за них в тисячі разів, її біль не порівняти з нічим і в двох словах тут не опишеш. Я часто сама зневіруюсь і тоді помогає проста фраза "Боже я вірю, поможи моєму невірству".
     
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

     
  7. Donner

    Donner Member

    Відповідь: реклама абортів

    Особливо страшно стає, як лікарі, ті хто мав би рятувати життя, рекламують аборти. "Будемо переривати?" Може, якби вони речі називали своїми іменами (будемо вбивати), менше жінок би на це йшло. При чому, порадників на аборт є купа, а коли жінка опиняється один на один з постабортним жахом, їх нікого немає. Зіткнулися з такою ситуацією в родині. Жінці на УЗД поставили діагноз "гідроцефалія" і духтори як один, нічтоже сумяшася, радять "переривати". Спочатку вона не хотіла, вагалася, але де ж їй, в горі, витримати такий прес? Тільки один доктор, відомий дитячий невропатолог сказав, що то брєд, на основі УЗД робити висновки про складність ураження. Навів приклади, як діти з таким діагнозом нормально живуть. Але вона не у Львові, а в райцентрі Тернопільської області, а там її вже остаточно запресували. При чому ті, хто мав би навпаки, підтримати, допомогти.
     
  8. Катруся

    Катруся Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Оляна та фотографія, я її теж коли побачила була довго під впливом, але насправді то тій лялі роблять операцію, там вада у дитини не памятаю яка, її виправляють, і дитя народиться здорове, то я вже потім дізналась вичитавши пояснення на іншому сайті. Це хороше фото.. не лякайтесь бо я дуже довгий час тримала його в уяві і була жахливо пригнічена,
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Я би не була така категорична до жінок які з якихось причин зробили цей вчинок, Різні могли скластися обставини, а лікарі ніколи не відмовляють, приходить жінка на аборт, без питань роблять, ніхто не відмовляе і не пояснюе наслідків,не заспокоюе що все буде добре,що не мае безвихідних ситуацій! Я впевнена більшість жалкуе зразу після скоєного, і більшість каються все життя,але кожен мае шанс на ПРОЩЕННЯ!!!!
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2011
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    та ні, здається не всі лікарі згодні робити аборт.
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    переважно ідуть до тих хто робить.... а вони запросто! для них це не проблема! ніхто не дивиться що ця жінка просто загналась, заплуталась! Варто просто проявити людяність, поговорити з жінкою, хай би виплакалась, пояснила чому так вирішила!Можливо не все так страшно як їй в цей момент здаеться! Відмовити жінку від аборту повинна бути справа честі любого лікаря, перемогою! А то або мовчки роблять, або кричать-"ТИ СКОТИНА, ВБИВЦЯ, ПІШЛА ГЕТЬ" а любові і людяності НЕМАЄ!
     
  12. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: реклама абортів

    Я просто морально захворіла. Нема слів. Жінки, одумайтесь, благаю !!!
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Так, варто заборонити. Так, варто покарати таку жінку. І не одну. Щоб іншим наглядним прикладом служила. Так,варто прирівняти аборт до вбивства.
    І ні, не варто брати на себе функцію Бога. В таких випадках в людини права на вибір нема. Право чи обов'язок думати своєю головою є завжди і в усіх, щоб не довести до злочину,а не щоб його виправдовувати.
     
  14. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Каждый месяц я вижу, как свято место пустует в соседних яслях,
    Потому что мой незачатый сын истекает кровью в двадцатых числах,
    Упирается больно, бьётся, хочет родиться,
    Кровью плачет, шепчет: мама, я бы мог тебе пригодиться,
    Что за чёрт, почему ты не хочешь со мной водиться?

    Я пою ему песенку про сестру и братца,
    Как они никогда не плачут на аппельплаце.
    Скручиваюсь эмбрионом, чтобы помешать ему драться,
    К животу прижимаю грелку, чтобы ему согреться,
    Говорю: отстань, не дури, обретайся, где обретался,
    Радуйся, что ещё один месяц там отсиделся,
    Ты бы кричал от ужаса, когда бы увидел, где очутился.
    Он говорит: уж я бы сам разобрался.

    Я читаю ему стишок про девочку из Герники,
    Про её глаза, не видящие того, что делают руки.
    Он говорит мне: ты думаешь, это страшней, чем гнить от твоей таблетки,
    Распадаться на клетки, выпадать кровавой росой на твои прокладки,
    Каждый месяц знать, что ты не любишь меня ни крошки,
    Не хочешь мне дать ни распашонки, ни красной нитки,
    Ни посмотреть мне в глаза, ни узнать про мои отметки?
    Полюби меня, мама, дай мне выйти из клетки.

    Я рассказываю ему сказку про мою маму,
    Как она плакала сквозь наркоз, когда ей удалили матку,
    Я говорю ему: ладно, твоя взяла, я подумаю, как нам быть дальше;
    Я не люблю тебя, но я постараюсь стать лучше,
    Чувствовать тоньше, бояться тебя меньше,
    Только не уходи далеко, не оставляй меня, слышишь?

    Он говорит: ладно, пора заканчивать, я уже почти что не существую,
    Так – последние капли, черный сгусток сердца, красные нитки.
    Мы, говорит, ещё побеседуем, мама, я ещё приду к тебе не родиться,
    Истекать кровью, плакать, проситься, биться,
    Клясться, что я бы смог тебе пригодиться,
    Плакать, просить помочь мне освободиться.
    Где-то в двадцатых числах приду к тебе повидаться.
     
  15. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    дааа...куда світ котиться...спочатку я вважала шо тільки в американців таке ставлення до абортів...ну хто-хто а от англійці з своїм благородством зовсім впали в моїх очах....нехай ше почнуть випускати інструкції як правильно вени різати або яка лямпа петлю краще витримає....:girl_mad:
     
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Ну не всі лікарі... Моя свекруха принципово не робить абортів, коли приходять відмовляє, говорить, пояснює. Коли вже не дає ради, то відправляє з свого кабінету.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: реклама абортів

    я аж розстроїлась.

    часом ходжу на один велииичезний СНД-шний форум. То там аборт зробити - шо в туалет сходити. Головна підстава (99,9:wacko: - матеріальна, і то люди не на хліб з маслом не мають, а на щось побільше. І як намагаєшся ну хоч щось сказати - всьо ти моралізатор і головне "від аборту не можна зарікатись" :sad:

    і то жінки, що вже мають дітей і знають що маля там живе, копається, а не просто "ембріон" чи там набір клітин.
     
  18. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Коли мені було 4 роки, мама зробила аборт. Я про це довідалась десь у 12-річному віці. Важко описати, що я відчувала, знаючи, що мого братика чи мою сестричку вбили, "бо нам не треба третьої дитини". Кілька ночей я проплакала, але з мамою на ту тему тіки раз заговорила. Якось не по собі від того досі.
    Що найгірше, коли вона взнає, що котрась із її знайомих завагітніла незаплановано, то переконує її зробити аборт. Мені від того ще гірше, я з нею говорила, просила, щоб вона не ламала і їм життя .
    Але, я так розумію, це звичайне виправдовування того, що сама зробила... А ще я добре зрозуміла, що ініціатором цього вбивства був тато
    Багато залежить від оточення, найбільше - від батька дитини .
    І мучитись через це рішення будуть не лише матір і батько.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: реклама абортів

    Страшна тема... А винні всьому не лише жінки, чоловіки, які дозволяють жінкам вбивати і їxніx!дітей теж дітовбивці, слабаки...
     
  20. Nimfeya

    Nimfeya New Member

    Відповідь: реклама абортів

    Я проти абортів- ПРОТИ!!!
    Дівчата, хто ще вагається-подивіться ці фото!
    Врятуйте Ваших майбутніх діточок!!! Дайте ЇМ ШАНС ЖИТИ!!!
    АДЖЕ ВОНИ НІ В ЧОМУ НЕ ВИННІ!