реклама абортів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Ука, 25 Травень 2010.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: реклама абортів

    не лише жінки, але жінка в праві залишити собі дитину, незалежно що скаже чоловік! Дитина важливіша в житті за чоловіка! Чоловіка можна змінити.........

    ---------- Додано в 12:53 ---------- Попередній допис був написаний в 12:51 ----------

    Побільше б таких лікарів!
     
  2. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Прочитала сьогодні таке, і хочу з вами поділитися.
     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Дуже гарна розповідь!
     
  4. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: реклама абортів

    Знаєте, перечитала майже всю гілку і ось якими думками хочу поділитись. Звичайно в кожної жінки є право вибору: залишити дитину чи вбити її. І винна в цьому не лише вона: відповідальність за це життя несуть усі хто знає/знав про нього: чоловік, батьки, друзі, лікар.
    Чи має мати місце реклама, яка пропагує аборти? Напевне що так (як не страшно це читати і усвідомлювати), але така реклама де говорилась би правда про аборт. Наприклад: в такій і такій клініці вам зроблять аборт, але мусите знати, що він несе такі і такі наслідки та це робитиметься таким і таким чином. А то правда в нас якась така дуже солодонька: аборт - це класно, круто - пішов, зробив і знову вільний. А де відповідальність за власний вчинок? А як же наслідки?
     
  5. Heureuse

    Heureuse вірю...

  6. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    Подивилась відео, перечитала цілу тему, а потім ще раз подивилась відео.
    Ну ткніть мене, дурну, носом - де там реклама абортів? Де написано "приходьте до нас і ми вам зробимо аборт" чи щось таке?
     
  7. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: реклама абортів

    ну а для чого, по вашому, тим жінкам з ролику, які начебто "зпізнилися", пропонують прийти за допомогою в їхній центр?
    проконсультуватись, поговорити з лікарем, з психологом і зрозуміти, що вагітність- це прекрасно, не зважаючи на ВСІ труднощі, які можуть чекати попереду?
    не думаю. реклама занадто трагічна.
     
  8. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    Чому трагічна? Ну не живемо ми в світі, де всі харчуються веселкою і какають метеликами. Не всі жінки, дізнавшись про вагітність, тішаться і стрибають до стелі. Дехто відчуває тривогу і спантеличеність - все-таки, як би там не було, поява дитини змінює звичний плин життя. І так, консультація лікаря в цьому випадку - кращий вибір, аніж задушевні промови подруг і умудрених досвідом старших кумась.
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: реклама абортів

    Шкода, що такі реклами не показують по ТБ.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: реклама абортів

    так, дехто відчуває, і що? Я вам по-секрету скажу, що багато хто сам не знає що відчуває.
    чим кращий? Приходить збентежена вагітна в цей супер-центр і каже: я вагітна і збентежена, цікаво що вони їй там скажуть. Напевно, привітають, ага. Тут декого зовсім не збентеженого, а хто дуже радий вагітності так "вітають".
    взагалі не розумію при чому тут лікар, якщо тільки це не психолог. Хто хворий? Чи лікарі-гінекологи збентеження лікують?

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:54 ----------

    вони не запізнилися
    she's late - в неї затримка
     
  11. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    Думаю, там є і психологи.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: реклама абортів

    заходите на їх сайт, наступний в стрічці women services, зразу в написі сайту (на закладці) з"являється напис abortion advice, а в тілі сторінки - Abortion, contraception and other sexual health services for women. Щоб раптом ви не подумали, що в other sexual health services for women входять консультації псхолога чи ведення вагітності вам розшифровують
    help many women every year with a range of health services including:

    Abortion
    Contraception
    Pregnancy testing
    Well Woman screening
    Cervical smear tests
    Sexually transmitted infection testing
    Female sterilisation
    Company health screening

    власне що це не жіноча консультація, чи гінекологічний центр
     
    Останнє редагування: 27 Червень 2011
  13. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    http://mariestopes.org.uk/Womens_services/Counselling.aspx

    І:

    Can anyone help me make a decision about abortion?
    If you are confused about how you feel about abortion, you could talk to family and friends. Alternatively, you may prefer to talk to a counsellor. Your GP will be able to recommend a counsellor or Marie Stopes International can arrange this, there is also an online counselling guide available which may help you.
     
  14. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: реклама абортів

    Orman, Theresa - я тут не одна така нетямуща думаю. Перекладіть, будь ласка ваші 2 останні дописи на українську :girl_tender:
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Розшифровка:
    Щороку допомагаємо багатьом жінкам, надаючи широкий спектр послуг, включаючи:
    переривання вагітності
    попередження вагітності (контрацепція)
    тести на визначення вагітності
    скрінінг
    тести цервікальних мазків
    тести на визначення інфекцій, що передаються статевим шляхом
    жіноча стерилізація
    комплексний (???) скрінінг

    ---------- Додано в 14:31 ---------- Попередній допис був написаний в 14:27 ----------

    Чи може хтось допомогти мені прийняти рішення щодо аборту?
    Якщо ви збентежені і не можете визначитися, як ставитеся до аборту, то ви можете поговорити з членами вашої сім"ї та друзями. Є й інший варіант - поговорити з консультантом. Ваш лікар зможе порекомендувати вам консультанта або ж це зробить Marie Stopes International. Також ви маєте можливість скористатися послугами консультанта он-лайн.
     
  16. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    Counsellor - то швидше психолог. Якщо неправа, прошу англоживучих дівчат мене виправити :)
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Може бути, я англійську не супер знаю, лише так, аби суть передати:)
     
  18. Donner

    Donner Member

    Відповідь: реклама абортів

    Консультація лікаря в такому випадку починається зі слів: "перериваємо чи будемо виношувати?" Принаймні, коли ми прийшли до лікаря з неплановою вагітністю, він саме з цього й почав розмову. Можна собі уявити психологічний стан жінки після цього. Це - філософія смерті. Бо філософія життя починається з вітання з новим життям, неважливо - планова вагітність чи ні.
     
  19. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    А це вже як кому. Уявила собі, що прийшла б до лікаря з незапланованою вагітністю, перелякана до не можу - а тут блаженна усмішка від вуха до вуха: "Вітааааю вас з новим життям!". Та мене би істерикою накрило прямо в кабінеті.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: реклама абортів

    ви цього не знаєте, може це буде якраз те що ви хотіли почути.