реклама абортів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Ука, 25 Травень 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Та я би всім лікарям радила власне так говорити, коли жінка приходить налякана. Щоб дати зрозуміти, що це не якась хвороба і не кінець життя, а власне початок нового життя.
     
  2. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    Я зрозуміла. Таки всі харчуються веселкою і какають метеликами. Всі люди врівноважені і відповідальні, всі без винятку жінки потребують та люблять дітей.
    Не пхатимусь більше своїми брудними лаписьками в цю ідилічну картину. Піду "Хіхоньки" почитаю. :)
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: реклама абортів

    нє, Тереза, є такі (їх так багато, що волосся дибом стає) що вбивать своїх дітей виправдовуючи тим що життя тяжке і не всі харчуються веселкою.
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Не всі люди врівноважені і відповідальні, не всі жінки потребують дітей і не всі їх люблять.
    Але коли в жінці зачате нове життя - то є життя. І з самого початку лікар має підходити до нього як до життя.
    А не спершу - чи будемо зберігати, а тоді вже - вітаю.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    як жінка не потребує дітей, то най перед тим, як лягати з кимось в ліжко думає добре. Може грубо, але так є...
    Бо як вже в ній зародилося життя, значить Богу воно потрібно. У того нового життя буде своя доля, життя, воно так само колись буде приймати рішення, жінка не вправі вирішувати за когось. Вона лиш вправі прийняти той Божий дарунок
     
  6. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: реклама абортів

    далеко не всі! тому і аборти такі популярні, і їх кількість з кожнем днем збільшується. і не кожна жінка готова народити те нове життя, що є в її лоні. і вже якщо це життя там є, воно має право народитися і жити стільки, скільки Бог дасть, а не "мама" яка перебирає на себе роль Бога.
     
  7. Donner

    Donner Member

    Відповідь: реклама абортів

    І що, пропозиція лікаря здійснити вбивство знімає страх?
     
  8. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: реклама абортів

    не знімає. Давайте виважено оціним те, що є. Так, є матері, які свідомо вбивають своїх дітей. Це беззаперечний факт, інша річ, це те, що це є жахливо. Це переступ проти всього націннішого. Відповідно до всього цього існує реклама абортів і рекладама проти абортів. Реклама абортів покликана переконати жінку, що особа в середині неї ще не є людиною і відповідно її можна і навіть треба позбутись, коли вона "заважає". А от реклама проти абортів повинна йти значно складнішими методами. Варіант коли жінка приходить з чітким бажанням зробити аборт, а її зістручають з вереском вітань про нове життя, то є абсурд. Жінку треба не шокувати, а переконати в тому, що те, що вона носить під серцем вже людина, яка має право на життя. І аборт - це подвійний злочин, позбавлення життя власної дитини і позбавлення дитини права вибору.
    Життя в сучасних умовах знецінилось, тому краще діяти способами, які впливають на усвідомлення важливосьі життя майбутньої дитини, а не валити "головою в стінку".
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: реклама абортів

    Люди, перепрошую, але про який сайт говорите в останніх надцять дописів? передивилася те відео, з якого все почалося — ну, звичайний кліп про любов.. не розумію :confused: що в тому кліпі такого є?
     
  10. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    Помітилося, що дискусія іде якось не дуже конструктивно. Спробую систематизувати факти і зрозуміти суть взаємних претензій.
    Отже, чи є повноцінною людиною вже зачата дитина? Християнська релігія дає на це питання однозначну відповідь - так. Наука і система обліку державою громадян з цією думкою не погоджуються - інакше не було б термінів типу "ембріон" і "плід", а документи видавали б не після народження, а після зачаття. Я не ставлю зараз за мету з"ясувати наукову істину з цього питання. Описую лише реальний стан справ на сьогоднішній день - поки що зачата дитина повноцінною людиною для держави не є.
    Тепер повернімося до жінок, які з тих чи інших причин мають намір зробити аборт. Певно, що більшість із них християнками, принаймні практикуючими, не є. Кожна з цих жінок має певну систему цінностей, відмінну від християнської, і має на це право - свобода совісті гарантована Конституцією. Кожна є законослухняною громадянкою своєї держави.
    А отепер погляньмо - людина знаходиться в правовому полі і не порушила жодного закону своєї держави. І тут інші, такі самі люди, намагаються довести їй, що вона вчинила злочин. Але довести, базуючись не на законодавстві, а на принципах релігії, яку дана конкретна людина не поділяє.
    Приведу гіпотетичний приклад. Я, грішна, люблю м"ясо. І от сиджу я в цілком легальному стейк-хаусі, топчу куплене за чесно зароблені гроші м"ясо... аж раптом в приміщення вдирається група джайнів і починає мені доводити, що я тут, власне, людожерством займаюся. Погоджуся я з їхніми аргументами? Мабуть, що ні - оскільки факт, який вони намагаються мені довести, лежить поза межами моєї системи цінностей. І це зовсім не робитиме мене автоматично кривавою маніячкою і не применшуватиме моїх позитивних людських якостей.
    Звідси висновок: традиційна аргументація пролайферів має низьку ефективність через аксіологічне неспівпадіння.
    Щодо відповідальності, яку згадувала одна з форумлянок. Я цілком погоджуюся з тим, що перш ніж лягати у ліжко, люди мали б обговорити дуже багато речей - а перш за все питання майбутніх дітей. Однак жоден засіб контрацепції не дає стовідсоткового ефекту. І тут ми повертаємося до вищенаписаного - зіткнувшись із фактом вагітності, жінка і вирішує проблему в міру своєї відповідальності - і в міру своєї системи цінностей. Те що вона неприйнятна для людей, котрі поділяють позицію формування особистості в момент зачаття - інше питання. Але, ще раз підкреслюю - тут і зараз така система знаходиться в правовому полі.
    Звідси виникає нерозуміння. Я, знову ж таки, навмисне не торкаюся таких аргументів, як репродуктивні права жінки - якраз-таки через аксіологічне неспівпадіння. І поки не знайдуться аргументи, що будуть лежати за межами цього неспівпадіння - ніхто нікого ні в чому не переконає. До речі, емоційні аргументи - не найкращі. Тому і їх я свідомо не вживаю.
    Якось так. Перепрошую за багато буков.
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: реклама абортів

    Theresa, ну, та ніхто ж і не сперечався про законність з державної точки зору аборту. В нас він легальний. І що? Реклама абортів також з державної точки зору діло легальне і прибуткове. Я щось н езовсім розумію, що саме ви доводите Ви вважаєте доцільним рекламу абортів і проведення таких процедур медиками? Чи просто вам не подобаються методи якими пропагується аморальність абортів?
     
  12. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    Не те що не подобаються - вони неефективні.
    Я просто хочу якось перевести дискусію в конструктивне русло, проаналізувавши мотиви обох сторін.
     
  13. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Сподобалось:
     
  14. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: реклама абортів

    Супер річ!!!
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: реклама абортів

    шото висновок у вас цікавий. Не хочеш сюрпризів - не спи з чоловіками. ВЗАГАЛІ. Якраз тому що 100% засобів запобігання нема.
    А не вирішувати потім "проблему" (як дитинку то назвали) в міру своєї "відповідальності".

    ---------- Додано в 20:06 ---------- Попередній допис був написаний в 19:59 ----------

    і тому що? Запропонуйте ефективні :) всі будуть раді.
     
  16. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: реклама абортів

    Ще раз кажу - в подібній ситуації єдиною точкою відліку може бути закон держави, бо він один для всіх. Ви судите за своєю системою цінностей людей, які її не поділяють. Поки не знайдете хоча б нейтральну систему, вас не зрозуміють - див. приклад про поїдання м"яса.
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: реклама абортів

    Яка нейтральна система може бути у випадку аборту?
    Ви або вбиваєте дитину, або ні.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: реклама абортів

    тут нема нейтральної системи. Якщо у вас є - запропонуйте. бо ви тільки говорите, що ми неправильно з точки зору невіруючих (? ну бо не всі атеїсти аборти підтримують) розмірковуємо.

    не зараховується. Я вегетаріанка, але кусок м"яса в людей з рота не вириваю, хіба в м"ясні відділи не ходжу, але то я не ходжу а не доступ туди перекриваю.

    А аборт зоооовсім в іншій площині лежить.

    та ну перестаньте, закон не забороняє пліткувати-пити-курити-і різати собі вени, але всі знають що це недобре.

    ваше тіло - ваше діло тільки до того часу коли всередині нікого більше нема, а потім вже воно не цілком ваше, там вже інше тіло, інше серце (про душу мовчу) в якого цілком свої уявлення можуть бути про те яке в нього діло. Навіть з матеріалістичної точки зору - воно живе (ну всі ознаки життя має), а на 12 тижні (до якого можна робити аборт) воно ще й ЯКЕ живе!
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: реклама абортів

    Ну по-перше тут не людей судять, а конкретне явище. По-друге, саме поняття системи цінностей є розмитим. Ви думаєте, в неповнолітньої дівчинки, яка залетіла, вже є така стабільно сформована система цінностей, щоб вона могла вирішити робити їй аборт чи ні? Я вам скажу точно - нема. Буду писати не з точки зору примарної філософії, (бо мені, вибачте, до одного місця чиясь філософія, коли бачу пропаганду вбивств), а зі свого досвіду. Я виросла в середовищі, де секс в 16 не є чимось незвичним, де не засуджують "зальоти" і до абортів відносяться, в більшості випадків, як до нормального вирішення "проблеми". Тобто, в середньостатистичному галицькому селі. На жаль, так воно є, в тих маленьких суспільствах, де думка сусіда важливіша за життя в тобі, люди живуть за загальноприйнятими правилами, а правила отакі неправильні. І метеликами я не какаю, вислослюючись Вашими словами. Але мені нестримно боляче за кожне ненароджене дитятко, бо воно, бачте, не вписалося в чиюсь систему цінностей.
    Повернуся до теми пропаганди. Якби замість того, щоб роздавати безкоштовні презервативи і проводити серед молоді політику "захищеного" вільного сексу, розказували їм про те, що спати з кожним, до кого гормони заграли, не є добре, що близькі стосунки для того і є близькі, щоб не як попало і де попало, то може б менше було абортів і скалічених життів? Чому не може бути пропаганди запобігання, а є лише пропаганда вирішення "проблеми"? Можливо, якби жінки усвідомлювали, якби вони хоча б елементарно знали, коли в їхньої дитини починає битися серце, що вже після запліднення це не є якесь "то", "кусок крові", який можна просто видалити, як хворий зуб, може б тоді вони не йшли на такий крок? Але ж більшість не мають тих знань. Я не раз в житті чула фрази типу "Та шо там ше є", "А, то ше таке, ніц не ясно", "Яка то вже дитина?". Ну і на фоні цього всього, вимальовується гарненька реклама, яка переконує жінку, що на першому місці вона, а те, що в ній, легко можна викинути, заховати від сторонніх очей, як щось позорне і гидке. Типу, ми все зробимо швидко і без жодного шуму. Як таке можна вписати в якусь систему, тим більше назвати цінностями?
    Помітьте, я ніде не писала про власне християнський погляд на це питання. Тому що я впевнена, будь жінка хоч сто разів атеїсткою, вона має знати цінність життя. А воно є, те життя, в нього вже б'ється серденько в той момент, коли хтось вирішує його перервати.
     
  20. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: реклама абортів

    супер!!!