Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Моя вапняна вологими серветками відтирається. Ну і на запас ще фарби лишили, на форс-мажор
     
  3. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    В нас така, ото "трамвай" - кухня-дитяча-спальня.
    Ну що сказати. В нас варіантів не було, там суттєво фінансово була різниця, тому як є. Зараз навіть дуже зручно, поки діти малі, бо вночі то як в одній кімнаті. А як треба, то двері зачинили - і особистий простір. А вдень то й так всі товчуться по всій довжині "трамваю", діти беруть розгін з лоджії і закінчують коло дальньої стіни)
    Я особливо не маю з чим порівнювати, але меганезручностей не маємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Отаке планування @Haidee
    Ціна власне суттєво дешевша, тому і питаю чим то так зле.

    Кодись в дитинстві жили в 3 кім квартирі, де прохідна була вітальна (вхід в спальню), панелька. Але всюди були двері, якихось незручностей я не пам‘ятаю.
     

    Вкладення:

  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Так, сильний.
    Якщо вам пощастить, і ви додумаєтеся залишити кінцеву кімнату собі за спальню заради своєї приватності, то ще може бути, але і то добиратися до ванни і туалету по розкиданих іграшках не зручно.
    Ну і ви втрачаєте простір біля однієї стіни, де міг би бути стіл чи комод. Не знаю, яка ситуація у вас з вікнами в прохідній кімнаті, але якщо нема - взагалі не розглядайте.
    Я зараз живу в паровозику коридор-кухня-маленька кіината-велика кіината. Не раджу, хіба вам розходиться в гроші, а там ще і ремонт забабаханий
     
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Тут не можна сказати однозначно. Залежить ще як сприймати, які темераменти житимуть в квартирі і т.д.
    Дехто ж спеціально переробляє все в суцільну квартиру-студію, комусь треба побільше дверей і окремих кутків.
    Якщо мова про добирання до туалету, то ніц страшного)) іграшки вночі в нас не валяються, йти ближче, ніж по окремих коридорах)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Двоє малявок, двоє дорослих. Ну малявки підростуть ще.
    Про темпераменти важко сказати наразі (про дітей).
     
  8. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @aknytsU, ну дивіться, якщо є можливості і варіанти, то все ізольоване, звісно, краще. Якщо розходиться в грошах і то важливо, то кажу: ніяких особливо незручностей з малими дітьми нема. В дечому я бачу навіть плюси: діти поруч вночі і вдень, в мене ще й вони поруч, коли я в кухні.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2020 ---
    Ну і ваше планування досить непогано мені виглядає. Бо в нашому "паровозику" трохи трудно було з розташуванням меблів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @aknytsU, ще як варіант об’єднати одну кімнату з кухнею і коридором. Буде відчуття простору). І одна окрема кімната.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @aknytsU, з мене художник не дуже, але, думаю, суть зрозумієте. Я б щось таке зробила. Більшу кімнату - дітям, меншу - для себе. А решту простору об‘єднати з кухнею. Вийде кухня-студія, яку можна цікаво обіграти меблями і штучним світлом:[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    поміняйте кухню і спальню першу місцями, недавно бачила такий варіант, зараз пошукаю і скину
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    ось, як на мене, круто вийшло [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. inluna

    inluna Member

    Державні будівельні норми В.3.2-2-2009 "Реконструкція та капітальний ремонт" пункт 8.11 " Забороняється при реконструкції і капітальному ремонті розміщувати кухні і санвузли (ванні кімнати, туалети) над і під житловими кімнатами". - ну а дизайнери вам звісно любе намалюють :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Зона кухні залишилася над проектованою кухнею, тому всі норми збережені.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2020 ---
    Погане планування, не беріть. І там не лише з «прохідністю» проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @aknytsU ми зараз живемо в такій квартирі з перехідними кімнатами, то в перехідній живе свекруха, ну я б не хотіла щоб через кімнату в якій я сиджу/сплю постійно хтось ходив...
    Якщо ви думаєте цей варіант як тимчасовий на років 10 то впринципі може бути- та що перша то дитяча, а друга ваша (хоча тут якесь таке планування що як на мене важко буде розмістити спальну зону і столи для двох школярів в майбутньому).
    Скажу за нас, в нас теж був обмежений бюджет, до 2-х кім. бракувало +-7тис. у.о., в борги влазити не хотіли, вирішили взяти 1-кім +кухня студія, останню розділили перегородкою+розсувними дверима на маленьку спальню і кухню, найбільший недолік це кухня без вікна, але хороша витяжка і освітлення трохи виправили цю ситуацію, в майбутньому плануємо все ж купити більшу квартиру
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Доброго дня.
    Не щастить мені з майстрами.То мають дві лівих,то дружать зі зеленим змійом.Ось і зараз,хвалько з великим досвідом і заробітками в Англії не зміг банально перекатати стіни та стелі.
    Чоловік з ним розрахувався,а коли все висохло-повилазила "робота".Враження таке ніби дитина малювала.Під багетами йшов не валіком і не маленькою кісточкою,а пензлем.Звичайно,так легше і скорше.Вийшли полоси в діаметрі не меньше 5 см.Шви не счистив і на снєжці горби.Колір не рівномірно нанесений на стіни.І ще багато чого.Я показала, так він ще й обідився за мої гроші.Було куплено все,що майстер говорив.
    Чекаю координати провірених майстрів.Дякую
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дівчата, а то дуже складно перефарбувати самій кухню?
    Дано:
    Міняємо кухню у нашій старій квартирі. Кухня 4 м кв, кухонні меблі на 1,40 м. Тобто малесенька.
    Треба зняти і викинути старий гарнітур. Перефарбувати з затиркою (чи як це називається?) тріщинок, покоцань, відставань старої фарби.
    І скласти і повісити нову кухню. Її ще нема, але до одної придивилася у Епіцентрі. І то вже напевно їх майстри зроблять.
    Мене саме перефарбування цікавить. То важко самій? В принципі маю час і натхнення.
    То треба затерти чимось, вирівняти, погрунтувати і пофарбувати. Все вірно?
    Як то все робиться? Складно?
     
    Останнє редагування: 29 Лютий 2020
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я навчилася, і Ви зможете. Спочатку справді важкувато, особливо на великих площах. Але на малих - цілком можливо. Ютуб Вам в поміч, подивіться кілька відео типу "шпаклювання", "грунтування" . Є різні технології, шпаклівки є сухі, щоб розбавляти водою (робіть невеликими порціями, щоб не засихали, бо спочатку робота йде помало); є готові в відрах, дорожчі, але якщо треба небагато (стіни рівні, лише де-не-ле поправити, а не робити з чорнової штукатурки), можливо краще готові (вони пластичніші). Ми брали сухі, старт, фініш то робили з нуля. Якщо лише тріщини перетерти - треба тільки фініш.
    Деякі майстри умудряються затирати "до дзеркала" мокрим методом, нам не пішло, тобто ми шпаклювали чуть товстішим шаром, а потім терли наждачкою і сіткою. Потім грунтовка.
    Фарбувати це взагалі легко. Мені половину стін і стелі робили майстри, лише шпакльовка до рівного шару, а грунтовка-фарбування то все самі. Якщо є тріщини - їх потрібно "розшити", тобто легенько почистити шпателем, щоб відлетіло все, що відвалюється, тоді загрунтувати, після висихання ґрунту вже заліплювати.

    Ще раз раджу - подивіться трохи ютуба, погугліть - знайдете багато корисного, а тоді і вирішите, чи братися самому, чи когось наймати. В нас не було виходу, спочатку ми не могли забезпечити майстрам всю площу (на кухні не була готова електрика), а потім вони поїхали закордон, а на малий об'єм когось шукати - трохи не альо. То мені здається, що кухня в нас мало не найкраще зроблена :girl_dance:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    на мою думку, якщо перший раз то це складно, бо багато нюансів не врахуєте. Я б спочатку подумала, що саме треба зробити склала план робіт, а тоді вже список матеріалів. Переше ви здрете все, що потрібно (стару фарбу і те що віддерається), потрібно обовязково погрунтувати (вже треба шпатель, валик і грунтовку) в залежності від того, що ви здерли побачити чи треба вирівнювати, як практика показує завжди треба і тут треба подумати може варто зробити декоративну штукатурку. Якщо вирівнювати то треба шпаклівку старт, та затирати фінішом. Перед пофарбуванням потрібно знову погрунтувати, а тоді аж фарбувати ( для кухні б брала фарбу, яка миється розхід завжди більший ніж написано (наносити потрібно точно 2 рази). ще я б порадила подивіться де у вас розетки чи не хочите перенести чи збільшити (тоді відразу б і те зробили) бо нова кухня можуть бути нові прибори (витяжка і т.п.) потребує додаткових розеток і вентиляційного виходу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Дівчата, а хтось купував керамічну плитку в Польщі? Чула думку, що так вигідніше виходить, але щось маю сумніви чи варто з тим заморочуватись.
     
  21. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Lysenia 20% дешевше. Так мені казали. Сама не взнавала. Але таку ж знижку можна зробити на Агроматі, в Епіцентрі як добре пошуршати серед знайомих - дизайнерів, будівельників. Вони там мають таку саму знижку, якщо співпацюють.
     
    • Корисно Корисно x 1