Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    дівчата-спеціалісти ремонту) є питання по підлогах. чи може хтось робив стик двох рухомих підлог, наприклад ламінат і паркет? чим закривали?
     
  3. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Куди варто йти за паркетною дошкою?
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Чи має хтось дерев’яні жалюзі?
    Де брали? Як в користуванні?
     
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    У нас були)))Дуже хороші і з вигляду і в догляді.Замовляли у Фіранці (вони є у Трьох слонах)-там майстер хороший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    а як їх мити?від пилу
    --- дописи об"єднано, 13 Березень 2020 ---
    Хата ламінату- ж українські дошки, є литва і ін
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kasia. В епіцентрі є спеціальні планки під дерево, ми їх не кріпили, а під плінтус припасували. Не скрипить і гарно виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ziben

    Ziben :)

    Поділіться, будь ласка, ідеями що можна зберігати в підвалі? Приміщення сухе, можу утеплити. Наразі планую зберігати там не сезонне взуття, декор, валізи. Більше нічого придумати не можу. Може у вас є досвід та ідеї як можна використати це приміщення?
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То я так комору-типу-гардеробну спочатку завантажила лише тим, що Ви пишете... потім додалися в несезон скейти, ролики, гіроскутер...
    Запас туалетного паперу, серветки (але я хомяк, і коли є акція в Метро, то по три упаковки беру дешевше). Знову ж запаси хімії (до посудомийки, пральки, доместос і т.п. ) - причина та сама - беру більше під акцію.
    Запхати завжди знайдеться що, місце швидко закінчується :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Зараз теж планую підвал. Для себе вирішила зробити модульні стелажі по периметру з можливістю регулювання висоти полиць. А вже що там зберігати, завжди знайдеться. Наразі планую там тримати городину в ящиках, бочки з квашениною, закрутки в банках, контейнери з крупами, борошном, цукром, олію, побутові засоби (різні губки, рукавички, туалетний папір, серветки і т.д.), пусту тару на закрутки, посуд, яким рідко користуємось, новорічний/великодній декор, валізи. В процесі проживання точно ще щось додастсься, тому місця треба запланувати більше. Не люблю захаращених житлових приміщень, тому все, чим не користуємось в даний час поїде в підвал.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Хто останнім часом(до 1-1,5 року) робив натяжну стелю, можете порадити фірму/майстра?
    Хочу в дитячу, то ж найбільше переживаю щоб запаху не було потім, ну і щоб не переробляти звісно.
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2020
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я робила перед Новорічними святами, майстра можу сміливо радити, пишу в пп

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ремонт. Мене це слово лякає і я вже хочу завершити його (не важливо, що ми лише сьогодні почали :girl_crazy:).
    Дискутуємо з чоловіком, який етап йде після демонтажу стін (перепланування): розводка електрики чи роботи зі стяжкою на підлозі (+підігрів).
    Дивлюсь на тих прорабів-влогерів, усі кадуть перше електрику, а потвм підлогу, ну а чоловік (майстер «з досвідом», гг, ніколи ремонтів не робив) хоче перше підлогу зробити.
    Звісно, якось це питання вирішимо, але одне зрозуміла точно - вижити і не розлучитись під час ремонту діло непросте :ireful1:
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    в нас ці процеси робилися одночасно - сантехнік робив розводку труб, а електрики робили розводку кабелів - це були різні спеціалісти й вони не заважали одні одним.
    Але ми стяжку не заливали, бо вже була від забудовника нормальна.
    Якщо вам ще стяжку - то дивіться як вам з майстрами там получається, краще звісно. щоб поки стяжка застигатиме, там ніхто не ходив. Бо від штроблення порохи страшенні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU перше- електрика/розводка 100%.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чоловік контраргументом каже, що електрика після підлоги, тому що невідомо на якій висоті ставити включайтелі/розетки, типу має бути прям до міліметра прораховано, бо підігрів/стяжка заберуть скількись там см.
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU Підігрів/стяжка заберуть не скількись там, а конкретно стільки-то. Якщо робити спершу проводку, тоді не ставити коробки для розеток в стіну, а просто виводити дроти. Потім, підлогу, а тоді бити діри на розетки на потрібну висоту і заводити туди дріт. Ну, якось так)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. vilna

    vilna Member

    Стяжка, теж може забрати в одному місці 5см, в іншому 7см. Залежить від того наскільки у вас зараз рівно. Ми робили спочатку сантехніка + опалення (тепла підлога), потім стяжка, а тоді електророзводка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @aknytsU, після підлоги і ше після майстра по кухні, куди розетки ставити під прилади. В мене одна прямо за краном))
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Ми робили повне перепланування квартири. Знесли все, окрім несучих стін... Перш, ніж приступати до роботи - найоптимальніше мати всі креслення - розводка електрики (освітлення + розетки), каналізація, водопостачання. Ми в процесі трохи поміняли кухню, але розетки там, де й мають бути (не за змішувачем). Ремонт на 95% робив чоловік (електрик). Вже не пам’ятаю черговості - тому перепитала його. Каже - спочатку електрика, бо досвідчені електрики з відповідним обладнанням (водяний або лазерний рівень, гловне - не рулетка) за нульовий рівень по квартирі беруть інші орієнтири - напр. вхідні двері чи підвіконня. В процесі роботи електрик при штробуванні можуть пошкодити стяжку.
    P.S. ми не розвелися...але ремонт чоловік затягує, каже - щоб довше мені потрібним залишатися))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1