Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.135
 1. Pesyk

  Pesyk Member

  Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
  Застереження:
  Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

  Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


  Продовження теми. Початок - тут
  *******************************************************************************************************
  Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
  Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
  Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
   
  Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
  • Подобається Подобається x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
  • Креативно Креативно x 1
 2. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Дівчата кому треба майстра по натяжних стеля можу дати нашого, Святослав, якщо хтось ще немає його номера то пишіть в пп
   
 3. Руда Лисиця

  Руда Лисиця Шопоголік :-)

  Дівчата, дуже потребую рукастих людей, які пошліфують і промаслять чи полакують паркет. Хто кого може порадити(в ПП)?
   
 4. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  а який матеріал натяжної стелі?
   
 5. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Я так своїх хвалила і радила, а телефон загубила(. Вибачайте!
   
 6. Руда Лисиця

  Руда Лисиця Шопоголік :-)

  може ті кому радили мають телефон збережений?
   
 7. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Хіба хтось тут на посиденьках відгукнеться, бо вже не пам’ятаю кому й радила). Вони ще масло Осмо возять з Польщі та продають.
  --- дописи об"єднано, 29 Липень 2020 ---
  @Руда Лисиця, щойно глянула на олх (ми їх там знайшли), то є ніби хтось схожий на них), що і масло продають, і паркетом займаються. Можна уточнити в них. На скільки пам’ятаю, то вони були десь з Левандівки.
  17D2B58E-1EAA-44A1-89C1-6D1070F4FA8E.png
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Miamama

  Miamama Well-Known Member

  @Руда Лисиця, я напишу про майстра, що в нас стелив підлогу (основа+паркетна дошка+плінтус), а в коліжанки робив всі роботи - основу під паркет, стелив, шліфував, покривав маслом. Як і до кожного майстра є певні претензії, але, на мій погляд, не дуже страшні.
  Плюси: порядний; працює швидко (30м стелив 2,5 дні: пів дня фанеру преклеїв і прикрутив, другий день постелив дошку (приклеював також, не лише на замок), через день плінтус); якісно; має хороший інструмент; притомні ціни (минулого року взяв за паркетну дошку не то 120грн, не то 150грн м2, а за плінтус вже не пам'ятаю).
  Недоліки: черга, в двох місцях залишив щілину (під стіною, розраховува, що плінтус прикриє, а не вийшло:girl_devil:), зачепив стіну і не сказав (це вже я придираюсь:girl_yes:), підлога була кривувата, то я звернула увагу і аж тоді він підтесав плінтус, щоб щільніше прилягав.
  В коліжанки з претензій було те, що на самому видному місці втулив темнішу паркетинку (але, можливо, вона так змінила колір після покриття маслом)
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  @Руда Лисиця в мене того Миколи Родіоночкового є такий номер
  +380 730 794 824

  Але він мене особисто трохи напрягав. Роботи було мало (22 метри), то більшість робив напарник, і вони курили в новій квартирі, хоч я просила того не робити. Поклали ніби ок, ну хіба щілини під стінами, але то багато грішать таким. І одна дошка мені не подобається, як лежить (казали, що крива, бо то модрина і тд і тп. Можливо, не можу знати. В нас в будинку теж модрина з нюансами клалася). Осмо самі привозили і дешевше, ніж в магазинах. Покрили теж без зауважень. В нас в будинку були інші майстри, поклали по якості десь так само, але ті ще й випивали ввечері і кидали свої брудні речі де попало (ми тут ще не жили, то вони ночували). Словом, я по підлозі «своїх» так і не знайшла. От до решти робіт маю прекрасних двох колєґ, будуть нам вже третій раз робити скоро. Вони такі акуратні і делікатні, що аж їх люблю))) єдине, вічно зайняті. Для нас вже роблять «дірки» в графіку, як для постійних клієнтів)))
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 10. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  Підкажіть мені за фарби на стіни.
  Снєжка, Тріора, Тікуріла, може ще щось (?).
  Майстри радять Снєжку Платінум 7, в магазині Тріору 3-ку порадили (переконували що нічим не гірша за попередню). Знайома задоволена Тікурілівською (заьула уточнити номер).
  Хто якою малював і чи задоволені?
   
 11. Miamama

  Miamama Well-Known Member

  Тріора-3 немиюча, з двома малими дітьми дуже це важливо. В нас нею пофарбовані стіни і двоє дорослих добряче її вимастили. В себе фарбували миючою, ще й якась фасадна (пошукаю накладну), ну то компот з смородини відмовся (впав термос зранку, мила ввечері після роботи).
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  @aknytsU
  Eskaro класна, але дорога. Я нею мала фарбовану кухню, вона і миється класно, і вигляд дуже гарний. Зараз в нас поширена Колорит Легенда. Фарба як фарба. Але в середньому ціновому сегменті ніби вважається доброю.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Kshusia

  Kshusia Well-Known Member

  ми брали AURA LUXPRO, 1-ступінь змивання(він найкраще миється), вона також дороща, але дуууже класно виглядає нанесена на стінах.
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Lemeshchuk

  Lemeshchuk Well-Known Member

  @aknytsU а ви вже колір стін обрали? В вас будуть всі в один тон (в межах однієї кімнати) чи різні кольори/відтінки? Чоловік хоче якийсь відтінок сірого (не темного) а мені більш до вподоби якийсь персиковий відтінок.
   
 15. aknytsU

  aknytsU волошкова...)

  В нас будуть скло шпалери під пофарбування (зі скло волокном трохи запізнились, так як стіни вже пошпакльовані). Потім після поклейки, двічі помалювати.
  Кольори вчора якраз вибрала, світлі. В дитячу білий з чуть жовтуватим відтінком, у вітальні, кухні, спальні теж білий, але чуть з сірим підтоном.

  Особисто мені не подобаються оті переходи з однієї кімнати, наприклад, зеленого кольору, в фіолетовий коридор і потім жовту кухню. Тому максимально все світле і наближені кольори.
   

  Вкладення:

  • Подобається Подобається x 1
 16. Rinahappy

  Rinahappy New Member

  Можливо Володимир та Іван, бо по опису схожі до тих, що й в нас паркет клали?
   
 17. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Якщо чесно, то не пам’ятаю імен).