Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Дівчата кому треба майстра по натяжних стеля можу дати нашого, Святослав, якщо хтось ще немає його номера то пишіть в пп
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Дівчата, дуже потребую рукастих людей, які пошліфують і промаслять чи полакують паркет. Хто кого може порадити(в ПП)?
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а який матеріал натяжної стелі?
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я так своїх хвалила і радила, а телефон загубила(. Вибачайте!
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    може ті кому радили мають телефон збережений?
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хіба хтось тут на посиденьках відгукнеться, бо вже не пам’ятаю кому й радила). Вони ще масло Осмо возять з Польщі та продають.
    --- дописи об"єднано, 29 Липень 2020 ---
    @Руда Лисиця, щойно глянула на олх (ми їх там знайшли), то є ніби хтось схожий на них), що і масло продають, і паркетом займаються. Можна уточнити в них. На скільки пам’ятаю, то вони були десь з Левандівки.
    17D2B58E-1EAA-44A1-89C1-6D1070F4FA8E.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    @Руда Лисиця, я напишу про майстра, що в нас стелив підлогу (основа+паркетна дошка+плінтус), а в коліжанки робив всі роботи - основу під паркет, стелив, шліфував, покривав маслом. Як і до кожного майстра є певні претензії, але, на мій погляд, не дуже страшні.
    Плюси: порядний; працює швидко (30м стелив 2,5 дні: пів дня фанеру преклеїв і прикрутив, другий день постелив дошку (приклеював також, не лише на замок), через день плінтус); якісно; має хороший інструмент; притомні ціни (минулого року взяв за паркетну дошку не то 120грн, не то 150грн м2, а за плінтус вже не пам'ятаю).
    Недоліки: черга, в двох місцях залишив щілину (під стіною, розраховува, що плінтус прикриє, а не вийшло:girl_devil:), зачепив стіну і не сказав (це вже я придираюсь:girl_yes:), підлога була кривувата, то я звернула увагу і аж тоді він підтесав плінтус, щоб щільніше прилягав.
    В коліжанки з претензій було те, що на самому видному місці втулив темнішу паркетинку (але, можливо, вона так змінила колір після покриття маслом)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Руда Лисиця в мене того Миколи Родіоночкового є такий номер
    +380 730 794 824

    Але він мене особисто трохи напрягав. Роботи було мало (22 метри), то більшість робив напарник, і вони курили в новій квартирі, хоч я просила того не робити. Поклали ніби ок, ну хіба щілини під стінами, але то багато грішать таким. І одна дошка мені не подобається, як лежить (казали, що крива, бо то модрина і тд і тп. Можливо, не можу знати. В нас в будинку теж модрина з нюансами клалася). Осмо самі привозили і дешевше, ніж в магазинах. Покрили теж без зауважень. В нас в будинку були інші майстри, поклали по якості десь так само, але ті ще й випивали ввечері і кидали свої брудні речі де попало (ми тут ще не жили, то вони ночували). Словом, я по підлозі «своїх» так і не знайшла. От до решти робіт маю прекрасних двох колєґ, будуть нам вже третій раз робити скоро. Вони такі акуратні і делікатні, що аж їх люблю))) єдине, вічно зайняті. Для нас вже роблять «дірки» в графіку, як для постійних клієнтів)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Підкажіть мені за фарби на стіни.
    Снєжка, Тріора, Тікуріла, може ще щось (?).
    Майстри радять Снєжку Платінум 7, в магазині Тріору 3-ку порадили (переконували що нічим не гірша за попередню). Знайома задоволена Тікурілівською (заьула уточнити номер).
    Хто якою малював і чи задоволені?
     
  11. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Тріора-3 немиюча, з двома малими дітьми дуже це важливо. В нас нею пофарбовані стіни і двоє дорослих добряче її вимастили. В себе фарбували миючою, ще й якась фасадна (пошукаю накладну), ну то компот з смородини відмовся (впав термос зранку, мила ввечері після роботи).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @aknytsU
    Eskaro класна, але дорога. Я нею мала фарбовану кухню, вона і миється класно, і вигляд дуже гарний. Зараз в нас поширена Колорит Легенда. Фарба як фарба. Але в середньому ціновому сегменті ніби вважається доброю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    ми брали AURA LUXPRO, 1-ступінь змивання(він найкраще миється), вона також дороща, але дуууже класно виглядає нанесена на стінах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @aknytsU а ви вже колір стін обрали? В вас будуть всі в один тон (в межах однієї кімнати) чи різні кольори/відтінки? Чоловік хоче якийсь відтінок сірого (не темного) а мені більш до вподоби якийсь персиковий відтінок.
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас будуть скло шпалери під пофарбування (зі скло волокном трохи запізнились, так як стіни вже пошпакльовані). Потім після поклейки, двічі помалювати.
    Кольори вчора якраз вибрала, світлі. В дитячу білий з чуть жовтуватим відтінком, у вітальні, кухні, спальні теж білий, але чуть з сірим підтоном.

    Особисто мені не подобаються оті переходи з однієї кімнати, наприклад, зеленого кольору, в фіолетовий коридор і потім жовту кухню. Тому максимально все світле і наближені кольори.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  16. Rinahappy

    Rinahappy New Member

    Можливо Володимир та Іван, бо по опису схожі до тих, що й в нас паркет клали?
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно, то не пам’ятаю імен).
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Треба мені дуже-дуже контакти нормального сантехніка поміняти душову кабіну та змішувач! Поділіться своїми сантехніками), будь ласка!
     
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    На кухні часом не маєте?
    Мене тут на 5-му році життя в новій квартирі остаточно дістав колір стін кухні і кухонний фартух (не подобались з самого початку, ремонт робився фактично без мене, плитка на фартух обиралась нашвидкуруч).
    Якщо питання з кольором стін вже більш-менш на фінальній стадії вирішення (знадобилось всього пів року гризіння чоловіка, щоб перефарбував і маю намір таки «добити», поки у відпустці), то з фартухом не все так просто. Збивати цю плитку, вибирати нову, шукати майстра, який покладе тих 5 м плитки, а потім ще й платити за це все у мене сил і бажання нема. Можна було б звісно скіналі замовити, але це теж трохи затратно.
    Є ідея фікс (дешево і сердито:crazy:): поклеїти зверху фартуха спеціальні суцільні наклейки, щоб повністю закрити. І тут питання: як ті наклейки поводяться біля кухонної плити, чи не поплавляться? Може хтось робив таке чи знайомі?
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  21. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    У нас вони випробувані часом на вологу і воду. На тепло - не підкажу. Можу порекомендувати звернутися до представників фірми - там з мого досвіду мали б дати Вам чесну відповідь.
     
    • Подобається Подобається x 1