Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.202
  1. Pesyk

Pesyk Member

Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт

Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її

Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Luchik

Luchik Well-Known Member

Я також про цю писала:girl_wink:
    Це я про сушку для рушників, яка у ванні, хоча по ідеї, її вже непотрібно, якщо є велика сушка, але вона також виконує функцію обігріву

3. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

дівчата. порадьте плз майстра плиточника хорошого. можна в пп)

4. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Питання на засипку, може хтось з таким стикався. Робили ми дерев’яні двері пару років тому. І у ванній почав їх їсти, скоріш за все, жук-короїд. Погуглили, купили один препарат, пробуємо знищити, але поки безрезультатно (я чую як він там гризе). Чоловік каже, що то без толку і треба викидати ті двері. Викинути - не купити, сильно напрягатися не треба. Але може все ж щось допоможе? Раптом хтось мені підкаже чим то можна втруїти того жука (бажано ще щоб самим не втруїтися).