Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. dimenya

    dimenya Member

    Відповідь: Ремонт

    Якщо деревяну підлогу гріти, то вона пересохне і будуть тріщини, також дерево деформується пр нагріванні чи сущінні.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    ну так....
    все-таки цікавлюся ламінатом і паркетною дошкою під водяний підігрів.
    можете порекомендувати марки для кухні?
     
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Конкретно для кухні не пораджу. Але щодо ламінату, то майстер радив вибирати польські або німецькі фірми- виробники. Звертайте увагу на клас ( чи якось так). Він має бути не менше 32; 31 є дуже слабеньким, а 33 вже дуже- дуже стійкий до всіляких подряпин і тд, ставиться вже навіть в офіси.
    В нас стоїть паркетна дошка п'ятий рік. Балтік вуд, як не забула. Паркетна дошка не те, щоб царапається, залишаються вм'ятини. Так аж дуже їх не видно. Видно в основному проти сонечка і коли дуже придивлятися. Їх не є багато. В квартирі двоє малих шибеників. При вході теж дошка, то нормально. Основним недоліком є, коли попадає вода і не витерти зразу, то шви (не тільки між стиками, а й на кожній окремій дощинці між тими паркетинками) замокають і навколо них робляться дрібненька тріщинки- павутинки. Ну але для цього вже треба щоб та вода не менше хвилин 10-15 простояла, або багато води. В нас мала налила горня води, я зразу не побачила. Пляма була досить велика, та павутинка залишилася на кількох сантиметрах, решта висохло без втрат. Але в око не кидається. Тому при вході мокре взуття (після снігу особливо) ставимо на шмату. При тому , що я мерзлючка, підігрів під паркетну дошку мені не є потрібним ( ми в квартирі і на верхніх поверхах).
    Щодо підігріву, то маємо водяний лише під плиткою в ванні і туалеті. Підігрів від котла. Включаємо лише коли опалення працює. Ну або вже прохолодніше, але опалення ще не включаємо, тобто тоді просто батареї закриваємо. А труби в нас під підлогою ( зараз ще не включали нічого). Влітку і так жарко, плитка не є холодна. Та й догріватися в жару не сильно хочеться.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    підігрів буде єдиним видом опалення, досить, намерзлася)

    і чи справді на ламінаті так слизько? ніколи по ньому не ходила.
     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В нас по кімнатах батареї. Підігрів тільки ванна- туалет. Але все-рівно поставте собі регулятори ( чи як там вони) на кожну кімнату. Дуже зручно. Не знаю, на якій стадії у Вас ремонт, але як є фінансові можливості, то можна утеплити стелю. Ну і про зовнішні стіни не забувайте. Дуже зберігає тепло.
    Ламінат в батьків зараз ставлять. Тому як ходити по ламінату ще не скажу. Паркетна дошка за певних умов теж слизька може бути.
     
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    в нас ламінат, то таки слизько. Якщо боса нога чи в тапочку, то нормально, а якщо шкарпетка, то слизько. Кіт, як біжить, то пробуксовує на поворотах, типу шкряб-шкряб-шкряб, а він все на місці стоїть. Такий смішний тоді...
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Ремонт

    Я звичайно не спец, але абсолютно не розумію підігрів під деревом. Хіба дерево не є теплоізолятором? То ж фактично виходить нагріти дерево, потім нагріти повітря, та ще й думати, розсохнеться воно чи ні. А плитка чудово проводить тепло, і ходити по теплій плитці дуже приємно. Як ходити по дереву не знаю, по ламінату мені теж не подобається ходити. Як на мене, то підігрів під деревом даремна трата грошей.
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Не раджу.
    В нас на другому поверсі всюди дерев"яна підлога і в коридорі теж але в коридорі є частина де проходять всі трубки(розводка) від опалення. тому там відразу виходило заливати стяжку вище. Тобто рівень підлоги не співпадав і так виходило, що на той кусок або плитку або паркетну дошку. Чоловік був категорично проти дошки, бо розсохнеться від підігріву але я хотіла, щоб таки всюди була підлога. І хоч чоловік клеїв на якийсь спец клей, як тільки включили опалення- підлога стала дибки(( Під ламінатом в нас тепла підлога і вже 4-ий рік, хоч би що.
     
  10. Maryanka

    Maryanka New Member

    Відповідь: Ремонт

    В нас ламінат уже 4 роки, не слизько взагалі. Але є різні види ламінату, можуть бути і слизьк, тому буде дивитися по факту
     
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В нас під паркетною дошкою теж є ті розводки від опалення. Але ми ізолювали ті труби, щоб не втрачати тепло, ну і в тих місцях не потрібна тепла підлога.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Тобто, як ізолювали?
     
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Під труби в стяжці робили такі рівчачки. Знизу і збоків на стяжку під труби в тих ямках клали щось схоже на фольгу, тільки товстіше і ніби м'якше. Не знаю як воно називається. В деяких термосумках щось подібне є. А далі згори йшла спеціальна шумо- тепло ізоляційна підкладка під паркетну дошку. Ну і паркетна дошка.
    Тут от ще чоловік збоку сидить розказує, що дерево крім того тепло не передає. Тобто теплопровідність в нього дуже низька.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Та, то стандартно під теплу підлогу так роблять. В нас на тому куску все розгалуження на поверх, тому не так то просто. Можливо, якщо розгалуження зроблено по ринципу теплої підлоги, то не буде такого поганого результату але я б вже не ризикувала всеодно.
     
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Під низ так. А згори залишають ті трубки відкриті. А в нас згори просто по всій площині простелена ще тепло ізоляційна підкладка під паркетну дошку ( не проста, а власне яка не пропускає тепло і шум). В результаті ті труби закриті зі всіх сторін. Ну і на практиці теж ніде не відчувається ніякого тепла лишнього, ніде нічого не здулося чи ще щось.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Так, то зрозуміло, що зверху кладуть ту підложку чи як воно там.В нас під ламінатом теж є, а там під тою частиною нема,бо там вже рівень не дозволяв того покласти, тому клеїли на спеціальний клей(дорогущий зараза), який мав би ту ж функцію виконувати але результат "на лице".
    Ну, і як би не було, я б таки під дерев"яну підлогу не робила підігрів.
     
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Наталю, я особливо не вникала в особливості тої технології. Але в мене чоловік по мішаний на енергозбереженні. Під гіпсокартоновою стелею в нас мінвата. А під підлогу шукав не стандартну підкладку, а власне щоб по максимуму не випускала тепло і не пропускала шум.

    І ще виникло питання до власників теплої підлоги під деревом. Переглянула про теплопровідність дерева. Таки так, . Тобто дерево тепле за рахунок того, що тепла не випускає. Тоді який сенс підігрівати дерево знизу? Підлога реально тепла?
     
  18. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Себто якщо опалення житла в формі теплої підлоги ,то в кімнаті з паркетною дошкою чіпляти батареї?! Я планую на 1 поверсі всюди підігрів підлоги без батарей. Коридор ,кухня ,туалет там всюди плитка проблем не буде. А от в вітальню хочу паркетну дошку ,бо підлога з плитки буде холодна влітку ,не приємно босим. А чоловік вперся що буде викидати батареї з 1 поверху. А що під ламінатом проблем з підігрвом немає? Бо як на мене що паркетна дошка що ламінат ,то все не дерево.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    Немає зовсім, принаймі в нас і є сенс робити підігрів, бо ламінат сам по собі холоднющий страшно, якщо влітку ще можна жити, то холодної пори навіть в тапках мені б ноги повикручувало)
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    розказував нині хлопчина в новій лінії, що трба товщину не більше 8мм і провоскрвані замки і 32клас
     
  21. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Та ні, паркетна дошка то все- таки дерево. Не повноцінне, але дерево. І ходити по ньому приємно. І зимою не є холодне, і влітку приємно. Ламінат по відгуках ( сама не пробувала) все ж холодний. Ну і ламінат це вже точно не дерево.
    Але у Вас як власний будинок, то перший поверх мабуть або підігрів, або хороше утеплення. Бо все ж від землі холодно мало б бути. То вже Вам скажуть власники будинків і перших поверхів. Я в квартирі на верхніх живу.
    Але мені теж все ж цікаві відгуки про теплу підлогу під деревом.
    О, поки писала про ламінат вже відповіли.