Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. OnlyForYou

    OnlyForYou Member

    Вибачте це все сенсор на телефоні, добре що вказали, бо я навіть не помітила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Не знаю чи в тему, але прошу допомоги. Вчора мене затопили сусіди, вірніше майстри, які роблять там ремонт. Підлога з дерева і її почало викручувати, лак на стиках потріскав. Мокрий гіпсокартон на підвісній стелі. А ремонту тільки рік. Що мені робити в такій ситуації, бо майстри то таке, можуть пропасти в любий момент і нічого від них не доб'юсь.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Терміново звязуйтеся з сусідами, поки ще ті майстри в них працюють. Компенсацію вимагайте в сусідів, а вони вже з своїми майстрами хай розбираються. Чим довше будете зволікати, тим менші шанси отримати відшкодування завданих вам збитків. А з теперішніми то цінами на ремонти вона вам не буде зайва.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, де можна у Львові купити дзеркало для меблів. Тобто не готове, а таке, щоб можна було б врізати потрібних розмірів і форми. Дякую
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    на Південному
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Є великий магазин-склад на Луганській. Здається, "Склонарізка". Досить адекватні ціни. І вріжуть все що треба.
    --- дописи об"єднано, 27 Січень 2017 ---
    В них є сайт, пошукайте.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Zoryapolka

    Zoryapolka New Member

    Підкажіть будь ласка, хто мав справи з Компанією Гріфон? Хочему поставити вікна і змінити двері. Підбираємо фірми. Наразі Грифон здаються кращими...
     
  9. sherry

    sherry Well-Known Member

    Хто знає скільки коштувало б пічне опалення переробити на батареї і котел. Принаймі дозволи зробити.
     
  10. Zoryapolka

    Zoryapolka New Member

    Ви в квартирі живете?
     
  11. sherry

    sherry Well-Known Member

    ні не живу
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не знаю про дозволи окремо...Але чоловік рахував десь рік тому, то вийшла сума близько 2 000у.о.(3-кім.квартира).
     
  13. sherry

    sherry Well-Known Member

    це ціна з матеріалами і роботою?
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Так. Але це звісно приблизно отак. Плюс-мінус ще пару сотень думаю буде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, хто може порадити меблевика? Треба передпокій зробити. Бажано, з імейлом чи контрактом у фб, щоб спочатку кинути проект на прорахунок
     
  16. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    IMG_0709.JPG Маю вже трохи ремонтів)))
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2017 ---
    IMG_0708.JPG
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2017 ---
    Цікавить ваша думка щодо інтер'єру вітальні,фото з іншого ракурсу не маю (на днях закину),особливо кольорова гама?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    тут нічого не видно. Кольрову гаму би підганяла під кухню. Воно ж плавно переходить одне в інше.
     
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ага)))але от який має бути диван?штори?чи варто коврик на підлогу стелити?хотіла б ще якесь затишне крісло....ну і з тим всім має якось пов'язатись столова і кухня....(вже мовчу про прихожу).
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Ulianusia дай загальну фотку кімнати. Якщо кантрі "намалюю" одну картинку, якщо "класика" - іншу.
     
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Не маю(але на тижні сфоткаю).не хочу кантрі)))хочу класику)
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2017 ---
    Там на одній стіні подвійні двері (вихід на терасу),а на іншій вікно.
     
  21. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Ulianusia якщо на фото кольори правильні, то кухня буде добра в тому медовому але столешню або однотонну світлу або кльову). Меблі любе-голубе пасуватиме, бо кольори виглядають пастельні. Якісь акценти по ходу придумаються. А от на вікно в кухні тільки щось світлих відтінків я б брала.
     
    • Подобається Подобається x 1