Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    ))))Ох))))Ви мене трохи розрадили)))кльори дійсно пастельні(бо хочемо кольорові акценти).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Класика вона теж різна буває :). Хоч я не прихильних класики, але якась медитерранська виглядає звичайно супер. Але не в наших реаліях, а з видом на МОРЕ.
    З усієї мені найбільше подобається американська класика (НЕ кантрі), але тут треба враховувати, що величина приміщення має значення. Це тільки для просторих кімнат буде кльово. А от глянути на "сучасна американська класика" в гуглі я б Вам порадила.
    Отут є щось схоже до Вашого.
    c426c3d61b7077c2c2218ff8bc0e6361.jpg

    Полосаті дивани чи крісла, чи навіть штори, в таких інтер'єрах є моя слабість.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Якщо меблі кухні темні, диван брати світлий і в тон дивану добирати штори
     
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Зі стилем визначилась(ледве)-американська класика.зі шторами теж(дякую @Meriroma ).Хочу до того диван світлий з полосатими подушкии(диван-штори)....ну може якесь крісло гарне(якщо вдасться знайти в тон дивана).Хоч би задумка вдалась.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якраз зовсім не обов'язково. Були у знайомих - у них таке м'яке крісло було у контрасному кольору, і було дуже класно і стильно (вітальня була у біло-сіро-чорно-червоних тонах, а крісло було у бірюзі). Таки це працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    О,то вже легше)))тим більше,що тим кріслом(пошуками) займусь,коли трохи з тим всім переведу дух)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    і ще...з полосками головне не переборщити))
    якщо штори, то не диван і навпаки:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Полоски тільки на подушки підуть,а диван і штори однотонні.
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна яскраві кубики)
     
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Люблю полоски))))дуже люблю)))
     
  12. Lady in Red

    Lady in Red Member

    Порадьте, будь-ласка, хороших майстрів по реставрації ( фарбування) міжкімнатних дверей.
     
  13. Grizli

    Grizli Member

    Народ ,порадьте де у Львові можна вибрати електричний камін(окрім Епіцентру)
     
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Може ще Південний....
     
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ще десь на цитаделі є магазин з камінам. Чи був? ( купували років 6-7 тому).
     
  16. Grizli

    Grizli Member

    Була там,є лише один магазин і то потрібний розмір обіцяють аж в кінці квітня привезти, а мені то вже запізно
     
  17. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Я бачила мазазин з камінами десь на Б. Хмельницького, ходила кілька разів пішки з Хімічної на Підзамче, то по дорозі бачила... Може погугліть якось - каміни на вул. Б. Хмельницького чи як... бо назви не запам"ятала, але за вітриною стояли...
     
  18. Grizli

    Grizli Member

    дякую,я погуглила то є якийсь магазин на Грабовського
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчатка,киньте в приват номер майстра-поиточника,треба покласти 45 кв.м.плитки.
     
  20. shoniko

    shoniko Member

    Доброго дня. Підкажіть хтось контакти фірми чи бригади, що можуть розширити балкон десь на 1 метр. 3 поверх.
     
  21. Grizli

    Grizli Member

    також недавно заливала і засклила балкон але мала двох різних майстрі,якщо цікаво то можу скинути контакти