Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. shoniko

    shoniko Member

    Буду дуже вдячна! Чекаю.
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    магазин є на замарстинівській, якраз навпроти вул заводської.
     
  4. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Дівчата, поділіться контактами майстра по побілці. Наш десь пропав :girl_devil:
    Потрібно перемалювати стелю в кухні (фінально). То десь на день роботи.
    Може у когось чоловік таким займається?
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member


    В нас подібне з майстром, який мав клеїти шпалери.
    Дуже прошу контакти перевірених майстрів, які акуратно і швидко поклеять шпалери.
    Потрібно терміново.
    Дякую!
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна попасти на гарну ціну на Любінській у світі паркету, південний, епіцентр.
    --- дописи об"єднано, 1 Травень 2017 ---
    В леокераміці є ламінат дорожчий на деревині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Meriroma, колись теж проходили цей етап. Довго думали, що ж вибрати. Не хотіли ламінату, хотіли дерево під ногами, бо любимо ходити босі. Паркетну дошку потім також відкинули, то у ній (дешевшого цінового діапазону) дуже тоненький шар того дерева. А у нас діти). Масивна дошка класна, але дорого. Паркет - багато заморочок і також не завжди дешево. Але таки заморочились паркетом). Так сталось, що купили досить не дорого безпосередньо у виробника. Поїхали просто подивитись, а він нам добре скинув, бо треба було йому якраз гроші на закупівлю нового дерева. Просто вчасно ми там були))). Взяли ясеневий, ще й 3 сорту))). А їхали на дубовий глянути. Але дубовий був меншого розміру, а хотілось не дріботити). Вже ціну не пам'ятаю, але вийшло не смертельно дорого. Та і той третій сорт в ясеня - то не сучки якісь, а нерівномірність кольорового забарвлення. Він в нас досить такий рябенькмй вийшов. Але мені він ну дуже подобається. Покрили маслом. Усі, хто приходить, дуже той паркет хвалить. Отже, та заморочка таки того вартувала).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. PNL

    PNL Well-Known Member

    Якраз шукаємо паркет, якщо можна підкажіть контакти виробника
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @PNL, то треба шукати. Чоловік прийде ввечері з роботи, буду дивитись в нього в телефоні. Але і тут не факт чи знайду, бо телефон мав збій і половину телефонів пропало). Той виробник мав свій сайт, він знаходиться десь 30-40 км від Львова по Київській трасі, здається село Ямне. Як знайду - дам координати.
    Тільки плінтус в нього не беріть, бо майстри плювались).
     
    Останнє редагування: 1 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  12. PNL

    PNL Well-Known Member

    Дякую, буду чекати:girl_smile:
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Кілька років тому ми купували дошку фельцовану 1100грн. м.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Знаєте, ми на другому поверсі поклали ламінат......дівчата,якби ви знали,як я хочу якнайшвидше закінчити ті всі ремонти,щоб позбутись його......Для себе зробили висновок,що дерево- найкращий варіант.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Три роки тому ми брали масив паркетної дошки (не впевнена в правильності назви) на фірмі лісгал, то ціна була дуже хороша, але як там зараз, я не знаю. В них ще є сайт , можете пошукати
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    А чого? В мене той з дорожчих лежить. Жодних нарікань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Meriroma, @PNL не знайшла я того телефону(. Я іх свого часу знайшла на ОЛХ. Точно знаю, що виробництво знаходиться у селі по Київській трасі, здається Ямне. Все, більше нічого не пам'ятаю))).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І в нас той
    І в нас з дорожчих.,..але то не до порівняння з дошкою....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    маю відгуки знайомих, які теж клали дорогий ламінат...відгуки негативні. Ламінат є ламінат, що дешевий, що дорогий...в родичів лише поклали, польський Кроно, теж з тих хороших, а воно вже якесь вздуте на стиках. Маю задачку, знайти не ламінат по ціні хорошого ламінату))) і то в кротчайші строки), тому буду рада підказкам, де таке можна шукати...щоб вкластись в 500грн/метр
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Нам їх радили, але ціна трохи зависока нам - 1500грн за метр, а треба майже 100
     
  21. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Meriroma , на Федьковича фірма Тоаніс. брали в них, пра давно..але сподобалось і якість і ціни і терміни.
     
    • Подобається Подобається x 1