Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Нам проект дизайнер малював. Але в результаті ми самі на міліметровці стіни малювали і так майстри з тою міліметровкою і працювали. Через особливості підведення комунікацій наш проект ванни не був втілений. На сигналізацію передбачили лиш резетку в гардеробній, всі датчики безпровідні. Перед роботами в кухні купіть техніку, узгодьте з майстром мебельщиком деталі, а тоді розводьте комунікації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я зараз таке роблю для мами, але в нас з чоловіком досвід з цілим будинком, тому "намахати" майстрам мене майже нереально. Якщо людина не дуже розуміється на всіх нюансах, то треба шукати майстрів з дуже добрими рекомендаціями. Мені в тому плані поки що дуже щастить, роблять акуратно і мегашвидко. Послідовність така:
    - дуже добре подумати, де будуть меблі і головне - техніка в кухні.
    - намалювати пропорційно в спецпрограмі чи на міліметрівці.
    - спитати когось досвіченого (якщо не розбираєтеся в тому), чи не суперечить намальоване техніці безпеки і здоровому глузду. Подивитися статті про ергономіку, головне ванної і кухні.
    Спершу ми робили електрику, потім воду, опалення, каналізацію. Далі буде стяжка, тоді штукатурка, гіпсокартон, шпаклівка і фінішне покриття.
    Я вирішила робити теплу підлогу в кухні, коридорі та в ванній. Відразу визначтеся, чи буде стеля з гіпсокартону чи шпакльована. В першому випадку можна проводку пустити по стелі.
    Та нюансів море, це треба конкретно питатися по окремих роботах.
    Щодо дизайнера, то це все класно, але є багато "але". Якщо брати справді професіонала архітектора, це дорого. Дівчинка-дизайнер після курсів намалює вам красиву картинку, де вам буде здаватися все просторим і класним, а в реалі виявиться, що в кімнату і близько не поміститься стільки речей, а майстри будуть плюватися на дизайнерські викрутаси, які нереально або небезпечно втілювати на практиці. Це я знаю не зі слів сторонніх людей.
    Зараз багато хто хоче мати гарну візуалізацію, а вона грає погану роль. Я собі сама малювала візуалізації. Не такі глянцеві, як то роблять дизайнери, але для відчуття простору, кольору, гармонії помагає.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Брали раз дівчинку з повним супроводом. Не можу сказати, що аж так було погано. Основне було- майстер рекомендував зменшити кількість гіпсокартонних конструкцій і був правий. В решті в основному все було добре. В знайомих на неї нарікань не було теж.
    І раз брали хлопця- архітектора, який нам проробив плани інженерки і схематичний план меблів. Кольори- форми продумували самі. Теж були деякі нюанси, але назагал зробив дуже добре ( там в роботах було трохи перепланування. Справився на ура, на він і архітектор). Ціна тоді не була космічною і його робота нам дуже допомогла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата, дякую за відгуки. Думаю може то зробити собі файлик у ворді і по "розділах" виписувати ті поради, бо справді потім можна забути якусь типу дрібницю, а воно потім буде шкода.
    Я собі менш-більш уявляю спальню, але зовсім не знаю що робити у вітальні, там трохи нестандартна кімната і якраз для неї хотіла би дизайнера, але такого типу порадити. Бо мені треба, щоб хтось мені вибирав колір і фасон ліжка чи тумби, я собі по магазинах перейду і знайду своє. Але от з точки зору як шо поставити то здалось би.
    І ще думаю чи зараз можна когось напрягти кухнею по схемі квартири (ну бо будова ще не здана, привести майстрів ще неможна). Хочу просто щоб мені теж по розмірах запропонували якісь варіанти розташування, а я собі вже виберу всю техніку під себе і остаточний проект вже буде по конкретних розмірах. Шось так переживаю за ті розетки в кухні. Хочу якусь тумбу суто під ту електроніку (з шуфлядками під насадки і т.п.), і щоб розетки відразу над нею.
    До речі, чи хтось жив-живе в будинку без газу, тобто коли все готування на електроплиті - які бувають з тим нюанси?
     
  6. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дуже дякую за пораду.
    А я чомусь, навпаки, собі уявляла, що коли прийдуть гості, а вони майже всі з дітьми, то діти могли би бавитись типу за тою перегородкою, а дорослі на диванчику відпочивають) Але можливо, то так буде нормально, поки дитина ще не велика і не ходить в школу. А потім справді захоче, напевне, власну кімнатку...Щодо фільму, то подивитись можна і в спальні, там ще буде досить велика лоджія.
     
    • Креативно Креативно x 1
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Та я умовно про фільм. Вітальня і кухня- це ті кімнати, де зазвичай збирається сім'я. Тому для мене так логічно. А пильнувати діток- то років до 3-4. Далі вони цілком здатні бавитися самі, а з 5-6 ще навпаки захочуть з дітками окремо в кімнаті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Заміряйте кухню, намалюйте просто на листочку і накидайте зонування миття, плита, готування, обідня зона, зберігання. Зверніть увагу, де комунікації котел, батареї, вода і т.п. Щоб не тягати труби по хаті.
     
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ще думаю чи заклеювати повністю всі кімнати шпалерами чи робити типу просту побілку, кольори повибирати різні і все?
    Мої батьки шпалер ніколи ніде не клеїли. А з чоловіком то я таки наполягла щоб поклеїти шпалери в коридорі і на одній стіні в кухні. І дуже з того тішуся, бо вже би в кухні незнаю шо творилося, якби то була мальована стіна. Так само в коридорі - краплі з мокрого одягу на стінах, якісь зачіпки від взуття/сумок, за півтора роки стіни були вже страшненькі, а тепер при шпалерах ніц не видно взагалі.
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Є латексні фарби. Венеціанська штукатурка.
     
  11. olichkasp

    olichkasp Member

    Загалом в мене на кухні типу персикова плитка, де робоча зона, і персикові шпалери що миються де вся інша площа, але вже такі трошки страшні, і я щось вчора ввечері надумала змінити шпалери, зробити один куток звичайними пастельними, можливо знову ж таки персиковими шпалерами, а іншу більшу стіну зробити фото-шпалерами, як думаєте як буде і можливо хтось приблизні ціни знає на фото-шпалери? Буду вдячна за відповіді і поради:girl_curtsey:
     
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дівчатка потребую допомоги. Шукаю, дуже оперативно, хороших майстрів по кладці бруківки. Буду дуже вдячна за контакти.

    Надіслано від мого SM-T231, використовуючи Tapatalk
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Скажіть може хто в курсі... Збираємось переробити опалення, а саме чавунні батареї зминити на сталеві, ну і труби сховати. То відразу потрібно змінювати котел? У нас хмельницький, газовий..агв його називають...
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Там по об'єму води визначається. Можна додатковий баняк доставити до котла. Я б чавунні батереї лишила, краща віддача тепла. Хіба труби поховати в стіну і крани додати.
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Батареї старі, і ржаві всередині. Крім того, шалений об'єм води, а це великий розхід газу(
     
  16. octavia

    octavia Well-Known Member

    АГВ не буде працювати з новим типом опалення, бо він налаштований на природну циркуляцію. А якщо ховати труби в стіну то вони будуть малого діаметру і природна циркуляція тоді не можлива. Батареї чавунні міняйте обов'язково. Можна ,пробувати доставити насос до старого котла , але найкраще поставити новий котел.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Там стоїть насос...
    Правда, якщо нема світла, то довго, але все ж таки прогріваються батареї, а з новим типом опалення нема світла- нема тепла, так?
    Тепер розкажіть, нові котли теж є тільки на опалення, без обігріву води, так? Вони всі мають димохід через стіну? Тоді треба буде і проект газовий переробити?
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Саме так - якщо у вас часті проблеми зі світлом, тут треба добре подумати чи міняти котел. Ну і ще, як варіант, бензогенератор можна докупити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. octavia

    octavia Well-Known Member

    Так з новим типом нема світла- нема тепла. Котли бувають різні в нас стоїть Берета 2 контурна (стара їй вже 15 років) є підігрів води. Звичайний димохід в трубу комина . Можна брати парапетний тоді труба виходить на вулицю , як конвектор. Є ще кондесаційний котел тоді обов'язково треба гільзувати комин , щоб не руйнувався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Для того котла требуде той ж об"єм води, тому ставиться насос і додатковий резервуар води. Мої свекри не міняли і доствавили двоконтурний котел на дрова. Батареї старі теж. В мами поміняли котел і батареї, нема світла-нема тепла.,
    вихолоджується набагато швидше за чавунні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Megan

    Megan Well-Known Member

    Чому той же?
    У мене наразі є насос і додатковий резервуар води... на 80кв.м. опалюваної площі у нас 130л води в системі... в той де час у моїх друзів площа 110квадратів і води коло 50л.
    Про швидше охолодження в курсі..

    Чи писав десь хтось про теплу піллогу під ламінатом? Чи то в темі про підлоги є? Тицьніть носом))