Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ще питання про точкові світильники. Які марки дивитися, щоб економ-варіант, але надійні? Бо я глянула ціни і трошки шокувалася.
     
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ми теж трохи шокувалися. А купили в Епіцентрі на Миколая. Там дуже класна акція була, майже в півціни. Отак всілюди святкували Миколая а ми ввечері поперли в Епіцентр:girl_crazy:.
    Лише проблема, що не завжди та кількість є, яка потрібна. Нам наприклад у вітальню 16 штук однакових треба було, то частину з іншого їх магазину забирали. І беріть ті, що на лед-івські лампочки, бо будете ті галогенки купляти і міняти постійно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  4. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    треба в селі в кухні і в коридорі пофарбувати стелю білою фарбою,
    напевно не такою, що миється,
    порядьте будь ласка хто яку білосніжну брав, нам радять дюфу.
    на стіни радять тріору миючу, але кажуть , що на стелю можна брати дешевшу,
    думаємо чи варта економити
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Дюфа в мене на стінах, мені її дуже радили і я нею задоволена. Зелена в кухнв миється ідеально, жовта в коридорі троха на мочалці залишається, але по стіні то незамітно. На стелі маю естонську, гарна білосніжна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    _20171023_012817.JPG
    Дівчата, може в когось буде надхнення, і уява, щось мені порадити бо не знаю з якого кінця братися. Все так погано? Мені здається тепер вже планування нездале :girl_cray: кімната 16 квітня. м (3,20х5) , кухня 11, ванна 4,6. З меблів веземо з собою двоспальне ліжко ширина 140 см, дитяче ліжечко, шафу купе (ширина 210 см). Ще десь треба втулити компанії з великим монітором :girl_sad:
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми брали церезіт, там є різні номери, то брали ту, що написано "для стель", вона навіть на вигляд біліша від тієї, що до стін, дешевше, але клас стирання, звичайно, менший. Але якщо не шурувати стелі щіткою , то ок. Принаймі міцно тримається і за ганчіркою не береться. То навіщо було платити більше? В ремонті копійка до копійки, і коли бюджет обмежений, то доводиться думати, де заощадити. Але, звичайно, без шкоди для якості. До речі ,густа, укривність у неї хороша, 2 рази валіком і ніяких плям. Маю з чим порівняти, бо на балкони брали дешеву "колорит" по акції, то раз 5 катали .
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Siania

    Siania Love Life

    Як на мене, 1-кім. квартира і двоспальне ліжко - несумісні речі(((
    В нас спальня має 11 кв.м, ліжко 160, шафа-купе 210, дитяче ліжечко, комод, і все, місця 0. Вам залишиться 5 кв.м, це дуже мало для основної кімнати.
    Пробуйте продати ліжко, купити диван, це оптимальне рішення. Так, незручно його щодня складати...але дитині десь треба ходити, бавитись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    однозначно замінити на диван
    у нас спальня теж має 16 кв.м., стоїть тільки ліжко 200х200 і дві тумбочки, думала про косметичний столик, але тоді реально буде барахолка, а у вас ще шафа і ліжко дитини - повернутись не буде місця
    А планування класне - велика кухня, балкон, для початку супер, головне, що своє
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Siania
    З власного досвіду скажу, що досить таки сумісні. Можливо, в однокімнатній квартирі з кімнатою 16 м і мало місця залишиться, але на 20 кв. метрах цілком реально розмістити ліжко 1,60*2,00 і диван 1,60*1,90
    І при наявності журнального столика і місця для комоду (або дитячого ліжечка) залишається прямокутник вільної площі десь 3,00*2,00. На мою думку, цього місця цілком вистачає, і воно того варте.
    Але в моїй квартирі місця зберігання організовані без жодної класичної шафи (радянська кладовка перепланована під гардеробну, робоче місце винесене на приєднаний утоплений балкон, чоловікові інструменти зберігаються в тумбі на балконі, яка одночасно слугує міні-диванчиком для кавки з видом на природу, в ванній кімнаті продумані тумби, на кухні самий верхній ярус може вмістити пів квартири речей, котрі рідко використовуються).

    При цьому я, як людина, яка НІКОЛИ дотепер не мала двоспального ліжка, а все життя спала на диванах (останній був ортопедичний), кажу тепер всім - як є мінімальна можливість, треба купувати повноцінне ліжко з якісним матрацом. Реально не знаю, як я досі без нього жила :girl_crazy:
    Важливо просто добре продумати деталі, і можливо все!
    В мене в куми дуже подібне планування. Вважаю його вдалим. Я б з такої квартири зробила двокімнатну, якщо там ще не проводилися оздоблювальні роботи, і наявність балкону не є принциповою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Дуже дуже погоджусь з кожним словом! Ми теж так мали на 18 м. Був пятачок, щоб бавитися. А як мама на кухні, то товклись на кухні. Здорова спина - то дуже важливо. Намалюйте план хоча би на листочку в клітину, але дотримуючись масштабу. Виріжте квадратик, прямокутники (меблі) теж в масштабі і посовайте - так наглядніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я теж за ліжко. І теж би робила перепланування, як каже @Kroshka Enot , але це треба враховувати бюджет, бо всі перепланування потягнуть за собою додаткові витрати. Якщо так "на око", то з кухні зробити зону для їжі і прийому гостей з невеличким диванчиком, якщо там не балкон, а лоджія, то шматок забрати під робоче місце. Шафу в коридор, в кімнаті організувати зберігання лише білизни, постелі і дитячих речей.
     
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    шафа там не поміститься, бо
    а ніша в коридорі має 1.4 х 1.03
    Тому як не крути, розмістивши в кімнаті 16м велику шафу, ліжко, дитяче ліжечко і стіл з монітором, там буде не пройти-не проїхати.
    Якщо це молода сім"я без дітей, які цілий день на роботі і приходять тільки переночувати, то це може й не має значення, але для дописувачки в декреті, якій і з дитиною треба буде побавитись, і банальну зарядку зробити, не дуже буде зручно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Funny girl
    Якщо відпустити фантазію в вільний політ, я б з кухні робила спальню і в ідеалі (якщо принципово лишати ту шафу, що є), якось совала б меблі, щоб шафа влізла в спальню. Вхід для цього треба буде зробити зі сторони кімнати, в куті біля лоджії.
    На лоджію я б винесла кухонний гарнітур (в кут запхати холодильник, верхнього ряду шафок не робити, після демонтажу віконного блоку на цегляні тумби поставити стільницю.
    В кімнаті зробити вітальню з обіднім столом і мені бачиться якийсь класний кутовий диван, за потреби - телевізор.
    В коридорі в тій ніші аж проситься міні-гардеробка.
    Питання тільки, де має бути дитяча, коли дитина підросте і потребуватиме свого простору. Але воно і так і так постане.

    Можна буде тоді в спальню переселити дитину, але тоді вже ліжко доведеться однозначно поміняти на диван.

    Але ці варіанти передбачають перенесення комунікацій і перепланування стін, тому потрібно розуміти, де несучі стіни. І бюджет буде однозначно більшим.

    Якщо сідати-думати, то з цієї квартири можна багато класних варіантів напланувати.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Там можна дуже гарно збільшити коридор за рахунок кімнати, в ніші стане шафа, а в кімнаті вийде гарне місце для дитячого ліжка і поличок для дитячих речей. Перенос того куска стіни (якщо вона не несуча, це треба уточнити) є абсолютно незатратним і легким.
    Я не можу спати на дивані. І нікому не бажаю.

    Це класно, але дуже дорого і геморно з т.з. узгоджень.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    гарна ідея:girl_yes2:
    я колись чоловікові казала, що моя мрія перестати нарешті двічі на день бавитись з розкладанням дивану (спочатку ми жили в однокімнатній, потім в дво-, але ліжко було в кімнаті доціка, а в у нас в вітальні знову диван:girl_mad:, і тільки тепер я зрозуміла, що таке ліжко:girl_in_love:)
    Ну але реалії зобов"язують
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я бачу це так. Зовсім бюджетний і досить просторий варіант. По боках від робочого столу в будь-який час можна організувати шафки для дрібного одягу і паперів. Біля дитячого ліжка (тут я намалювала розміру 160*70 см, в нас таке ікеївське) ще поміститься шафка чи стелаж на іграшки. Щоб придумати кухню, треба знати розміщення комунікацій.
    posfg.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    непогано.
    Шафи-купе до самої стелі - наше всьо!
    Я приблизно прикинула що куди можна порозставляти. тоді і місця дитині і Вам вистачить. Якщо що - телевізор на кухню )))
    Двері в ванну - до середини. Економія місця на коридорі. До кухні - теж. В коридорі шафу до самої стелі, де зберігатиметься весь верхній одяг, взуття і, можливо ще й светри.

    flat.jpg

    Тепер по кімнаті. Двері зробити розсувні там де стрілка. Попадете на 2 тисячі грн більше, але зекономите метр, а то і більше корисної площі. Велике ліжко - в кутик. Ліжечко все ж, для початку я б ставила біля дорослого ліжка неподалік .

    Стіл там де і казала @Haidee . Навпроти шафу купе (чи з якої сторони у Вас там буде більше стінки біля вікна, для того щоб її втиснути



    Ну а кухня - то вже свята-святих кожної жінки!!!
    Це моє бачення.

     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 4
  19. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    В цій квартирі (кімната 14 кв.м. ) ми спочатку мали диван, я страшно мучилась, чоловік не вірив, бурчав що кімнату всю ліжко займе, але таки відвоювала і купили, то зразу відчутно різницю. В обох сидяча робота за компом, хоч вночі спина мусить відпочивати.
    Супер ідея, дякую! а тепер треба до чоловіка то якось донести. Бо в нього всьо складно , і як за ремонт починаю говорити зразу настрій псується і все дорого. Розрулювати всерівно мені з майстрами ( мій тато і свекор ремонт будуть робити). Площа здається немала, а за рахунок тих коридорів мало що залишається.
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2017 ---
    Я подумувала на ним.
    --- дописи об"єднано, 25 Жовтень 2017 ---
    В планах і в ідеалі, через декілька років таки купити 2-кім квартиру, і втілити мрію з просторою кухнею-вітальнею.
     
  20. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Наявність балкону є принциповою, хоч в нашому випадку це застклена лоджія, бо я останні три роки не маю балкону і це жесть для мене, ота сушка посеред хати доводить мене до сказу ,як і відсутність можливості по-людськи висушити постіль. На балконі ще буде турнік, і шафка, і місце попити каву. хоча якби балкон був у кухні було би краще.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  21. tsita

    tsita Member

    Дівчата, не знаю чи сюди пишу, зорієнтуйте пліз, хто робив собі фотошпалери? Чи класна то штука? де робили? В мене задумка така: у кухні-студії довжиною 6м. зробити скіналі з вуличкою Львова на фартуху і в ту ж тему вже на частині стіни де зона вітальні, наприклад, площу Ринок фотошпалерами. Це все розташоване на одній стіні. Чи то вже буде перебор? Просвітіть мене