Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    То там, де гіпсокартон. Я не впевнена на 100%, що в останніх рядах є ще та плитка, тому говорити не буду, щоб Ви дарма не їхали.
    @Dominika
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2018 ---
    - це повна жесть :suicide:
    І для хазяїв, і для майстра, і для сусідів.
    Брудно, шумно, важко. Чоловік штробив сам, тепер можу однозначно сказати, що
    така робота вартує.
    Якщо будинок панельний, дуже раджу думати, як щонайменше штробити. Тобто використовувати старі рівчики, стелю і простір за плінтусом по максимуму.
     
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Не пам‘ятаю(((брали в Керамамаркеті...
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Тепер і я йду в хатні клопоти) Гляньте критичним оком на план, поки ще є час щось змінити
    Найбільше цікавить, чи можна впихнути кухню в ті "квадрати"[​IMG]
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, які двері краще брати. Під колір плитки і ламінату, чи брати контрастні, темніші? Плитка бежева під дерево, ламінат йде світлими бежевими і і темними коричневими смугами.
     
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Спасибі всім, хто тут зі мною балакає!)

    Дубль намбер ту. Вроді чоловік погодився на меблі "сонома". Аби "не білі!"
    Але тепер мене беруть сумніви... Та кімната таки темна. Може, якісь інші варіанти розглянути? Хто що робив би з такою північною кімнатою в плані кольорів меблі-стіни?
    І ще, в чому плюс підвісних стель? І взагалі, хто що робив зі своїми стелями?
     
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    В темній кімнаті я би робила білі, або кремові стіни, білий можна поєднати із світлим бежем. Підлогу би робила в теплих відтінках (ламінат чи дошка під дерево теплих відтінків). Меблі можна зробити "дуб сонома" або в більш теплих відтінках, наприклад ЛДСП "дуб гірський". Можна зробити, наприклад корпус меблів одного кольору, а фасади кремові чи білі. Подушки та інші елементи інтер"єру можна зробити в яскравих тонах, щоб не було все однотипне. Це ще залижить яка кімната, вітальня, спальня. Наприклад в спальній я не люблю білі стіни, а якісь трішки кремові чи беж. Ще мені подабається як поєднують напольне покриття під натуральне дерево і меблі з білими, сірими стінами. Але в кімнаті, де мало сонця, це може бути не комфортно, бо холодні відтінки.
    Я із стелями зробила так, прямокутної форми короби, ніші під світлодіодну стрічку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Cheburulja плюс підвісних стель колись був в їхній вартості.
    Рік тому ми рахували, то різниці з натяжними майже не було.
    А монтаж підвісної - брудніше і довше, ніж натяжної.
    І якщо гіпсокартон покривати "снєжкою", то ні ф*га не екологічніше.
    Ми маємо і підвісну і натяжні. Я голосую однозначно - за натяжну. Важливо тільки обрати якісний матеріал, бо в куми якась біда з тою стелею - смердить, хоча від монтажу минуло вже кілька років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, які двері краще брати. Під колір плитки і ламінату (підібрати щось подібне можливо, але тон в тон не попадеш, бо різні виробники. матеріали), чи брати контрастні, темно коричневі? Плитка бежева під дерево, ламінат йде світлими бежевими і і темними коричневими смугами.
     
  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Я щось затуркана :) А залишити як є, то не модно? По стяжці чи перетерти і помалювати чимось.
    Роз'ясніть про ті натяжні-навісні. Вони несуть ще якусь функцію, окрім візуальної краси?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Проводку можна за ними сховати, підсвітку зробити. Багато в чому то справа смаку. Я наприклад натяжних не люблю через глянц, люблю матові без нашарувань.
     
  12. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ага, заплутали бідну мене ще більше. Окей, хто нічого не підвішував і не натягував, то що ви робили? Особливо, якщо стеля горбатенька? І чи вирівнювання тої стелі по грошах не зрівняється з підвісною?
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    1. натяжні швидко монтуються
    2. за натяжними ховаються багато неприємних речей.
    3. глянцева біла додає світла і обєму. просто матова виглядає звичайною.
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2018 ---
    та чому, ми зробили натяжну плівкову стелю і не парилися. в мене на підвісні стелі з гіпсокартону і багаторівненві конструкції алергія. навіть з тими всіма підсвітками, які включаються виключно щоб показати гостям
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2018
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ем, реально алергія на гіпсокартон чи не подобається?))) бо стеля з гк нічим не відрізняється від штукатуреної стелі, а мороки менше з нею.
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2018 ---
    Горбатеньку дорожче вирівняти, ніж просто зашити гк.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Мені не треба простору додавати, до речі, бо там висота і так 3.40.
    І в мого чоловіка алергія на білі стелі, білі стіни, білі меблі, або все, що в його розумінні "біле", тобто дуже світле)
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    в нашому випадку справа була не в моді.
    В нас панелька, в якій дуже складно було штробити стіни під нову електропроводку і ми за підвісними/натяжними стелями поховали велику кількість дротів та з"єднань.
    Крім того, в самому центрі кімнати йшов стик двох панелей, капєц кривий, який простим шпатлюванням було б складно вирівняти.
    В батьків рівна стеля, то просто пошпатлювали, і мають красу.
    Я теж глянцю страх не люблю, і в нас мала бути проста матова плівка, яка виглядає, як пошпатльована стеля.
    Але через електрокомунікації і криві стіни/стелю, майстри мусили опустити рівень стелі на 5 см, що при і так малій висоті кімнати було для мене дуже відчутно. І ми змінили своє рішення на користь глянцевої плівки, яка хоч трішечки візуально розширює простір.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в батьків стару деревяно глиняну хату рівняли гіпсокартоном, стелю, стіни...я задихаюся, постійно провітрюю, мені весь час сухо, навіть під час дощів, не висипаюся. тому в своїй квартирі я воліла кривуваті стіни, а не гіпсокартон. а самі конструкції оті багатосходинкові, не подобаються, від слова ніякі. просто рівна стеля ок.
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2018 ---
    так і в мого чоловіка. і в моїх батьків. але через мій труп, в нас би були темні меблі, досить, нажилася в квартирі з холодними відтінками фарби, з вікнами на північ і темпними меблями при висоті стель 2,5. єдина віддушина - крихітна кухня на південний схід з білими стінами і білим гарнітуром. тому свою спальню-дитячу помалювала в жовтий колір, сонячний, колір пухнастого курчатка. кааааайф. в кухні знайомий вибрав мені фарбу...по факту дуже гарну, при любому світлі залишається легким кольором світлого лате, підходить під світлі і темні меблі і не холодного відтінку. але як помалювали, мене питали що то за міль на склі, нафіга малювати, якщо штукатурка далі того самого кольору і тд і тп. я чесно сама не розуміла поки меблі не поставили в кухню і коридорчик. потім занесла йому окремо за той колір вееееликий торт, бо що зранку, що в сутінках - любо глянути і приємно перебуватися, потім всі теж зацінили. чоловік не погоджується жодної картини повісити, аби колір той не забивати.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  18. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    я довго вагалася між тою і тою. Все таки вибрали підвісні. В нас є діти, які вже відтепер на стелі хочуть метелики-бантики щоб намальовані....
    Я схиляюся до такої білої класики. не глянцю. Плюс в нас буде "зонована" точкова підсвітка. Крутить нам майстер профілі до стін і стелі )))
    оце мене теж спиняло, не вгадаєш...

    о! це для мене!! А мене та вологість у Львові доводить до :hang1::hang1:. Мені краще відрегулювати вологість зволожувачем, плюс є акваріуми. Якраз мені то на руку!
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Kroshka Enot я навіть не знала, що натяжні бувають матовими. Це для ванної класний варіант.
    @HOPIC тоді ясно. Чоловік робив в будинку примусову вентиляцію чи якось так. Оскільки будинок зовні утеплений, то (за його словами, я не розуміюся в тому) ніяке еко всередині вже не буде справді еко, бо ствни і так не дихають. В нас проводка йде в плитах перекриття, тому деякі стелі будуть просто штукатурені, деякі підшиті (в кухні хочу більше світла біля гарнітуру). Про відчуття задухи я тебе розумію. В нас зараз в квартирі така халепа, я мрію після переселення то все здерти до цегли і зробити вапняними штукатурками і фарбами.
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а чого? ми у ванну глянцеву поставили. щоб світло від вікна відбивалося і вона була ще світліша.
     
  21. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не люблю глянц на стелі. Ніякий і ніде. Але сама натяжна для ванної краще, ніж з гк.