Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @HappyViki може, без штор і без тюлі....
    Хіба ролети на вікно від сонця
     
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @fiesta, так, зупинимось на ролетах, лиш кольорова гама не дає мені спати) як думаєте, їх теж можна у тон подушок? Зупинились-таки на тепло синіх-голубих-бірюзових.....ще обираю. Мені треба дизайнера для кольорів, от не варить голова у тому напрямку)))))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я ніяк не можу визначитись із стінами по всій квартирі. Думаю зробити білі і сірі стіни у вітальній, коридорі. А в дитячій і спальній - білий з бежевим. Ще думаю над варіантом все "заваляти" в білий, але чи його не буде забагато, бо стелі білі, двері теж.
     
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @PanteraLviv, як на мене, то розбавити обов’язково. Маю білі стелі та двері ,ну і підлога світла, то стіни розбавляють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @HappyViki може, з тоі ж тепнини, що і подушки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я тут таку одну серію сьогодні переглядала, як думаєте до біло-бежевої кухні ось такі подушки (другий варіант не однотонні) + скатертина на стіл і ролети такого ж кольору але вже однотонні, щоб не дуже рябило.....
    1059531099_w640_h640_cid898950_pid653126897-782f0892.jpg

    або

    podushka-na-stul-modern_5a6f294430454-750x750.jpg
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2018
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Може вийти ніжно і делікатно, а може бути і таким блідуватим, все злиється в суцільну масу. То вже напевно залежить від відтінків конкретних.
    Але думаю то справа смаку, так виглядає, що надто яскравих акцентів ви не любите


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Retaret, я сьогодні їх бачила вживу, ті що перші (рябенькі), то кольори насичені, не зливаються із білими стільцями. А чи можна зі своєї тканини пошити римки і де?
     
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я вже визначилась у спальні і дитячу буду поєднувати на стінах два кольори, білий і бежевий. От нині знайшла шпалери, одні чисто білі, а другі дуже світлий беж. Думаю чи варто їх поєднувати? Чи краще брати темніший беж?
     
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    У нас білі стіни. Нормально з ними, хоч хлопці і компоти ягідними поливали, і ручками малювали, і їжею кидались. Для стін я маю меламінові губки і жодних плям. Не знаю, чи на кольорових таке б вийшло)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @PanteraLviv білий і беж - досить ніжно. Як латте з зефіром :) Можна таку ніжність лишати.
    Можна яскраві акценти робити
    Можне ще меблями кольори робити
    IMG_2895.PNG IMG_2896.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    На спальню і дитячу замовила шпалери білі і світлі бежеві. В кухні стіни будуть білі . А от у вітальню і на коридор хочу білі стіни розбавити з сірими. Дуже мені подобається як поєднують біле, сіре і напольне покриття кольору натурального дерева. Хочу добавити яркі акценти (напр подушки, картину). Чи добре так буде? Меблі будуть дуб сонома, диван бежевий. (можливо з часом купимо новий).
    55bf6d481a2d3.jpg 55a3db3face91.jpg DSC_3690.JPG
     
  14. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    У вас фарбовані стіни (може пригадуєте фарбу )) чи білі шпалери?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Порадьте будь ласка хороший клей для білих флізелінових шпалер по адекватній ціні.
     
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Хтось використовував саме отаку фарбу для стін в кваритрі? Де ви її кольорували? Не можу знайти. :sad:

    [​IMG]
     
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І мене то цікавить.І ще б ціну цієї фарби і де брали?
     
  18. Aster

    Aster Well-Known Member

    На Луганській на гуртівнях будматеріалів 713 грн за 14 кг (10 літрів). В інтернеті є й дешевша, але за доставку тре платити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    В Епіцентрі на Хмельницького брала по 600 з чимось ще три тижні тому. На стелю лягла ідеально, стіни ще не білили.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Aster

    Aster Well-Known Member

    Ви її кольорували в Епіцентрі?
     
  21. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Ні, стіни будуть білі.