Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @Aster, колорувала в епіцентрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Таке питання...
    Чи реально десь продати речі, які викидатимуться у зв'язку з ремонтом? Маю на увазі таке: пічки старі радянські, паркет радянський, сантехніка(має8-9 років, але в доброму стані, якщо відмити - майже як нова) і т.д. Казали мені, що буває, що майстри, що ставлять нове, можуть купити тут же на місці б/у....Розкажіть щось про це. Я розумію, що оголошення можна подати, але чи дійсно це хтось купить...
     
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika, на ОЛХ можна подати оголошення. але це має бути вже демонтований "продукт".
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Потрібно нам зробити дашок над входом. Має бути щось недороге та більш-менш міцніше. Полікарбонат певно не підійде, бо зверху час від часу падають кавалки старої штукатурки (старий будинок). Треба майстра, який то зробить не за всі гроші. Може хтось когось порадить?
     
  6. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка фірму чи майстра, який займається встановленням кондиціонерів.
     
  7. Lyubba

    Lyubba Member

    Паркет можете продати на дрова. Залиште старий унітаз на час ремонту, потім поставите новий. Бо унітаз під час ремонту нищиться.

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Не знаю чи ще актуально, але колорувальна студія від Дюфи є на Городоцькій, 355
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчатонька,киньте,будьласка,контакти майстра-плиточника ....дуже треба.
     
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Хелп! Закінчився ремонт, а залишилась одна неприємна ситуація. Покрасили шпалери під покраску, а фарба лягла полосами. Як виправити? Третій раз немає змоги перемальовувати, бо вбивається структура шпалер. Фарба Дюфа. Казав один майстер що можна пройтися 2 рази просто валіком змоченим у воді. Але чи то щось дасть?
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Розпилити фарбу, і тільки в тих місцях, де недоліки видно.
     
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Народ,а що порадите на разунок стін там,де сходи?Ми рік як переселились,а стіни попри сходи-вде щось страшне...я спершу мила,а потім вже руки опустились(((Камінь і клінкер чоловік категорично проти,латексна фарба-теж митиму і видно на ній буде....може якесь дерево чи плитами дсп зашити????поділіться досвідом....
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2018 ---
    53C5E1ED-24B5-4883-B718-147E3AFB8AA4.jpeg
     
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    та недоліки по всій стіні. А розпилювати чим? пульверизатором?
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А щось типу венеціанки/марсельки/оточенто не хочете? Легке в догляді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Нєа)))не моє...,але дякую)))ех ті хатні клопоти якісь безкінечні...
     
  16. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Паркетну дошку на ту частину стіни не хочете? Бачила таке рішення - виглядає цікаво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    От про то думаємо-подобається дуже
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо таке подобається, то можете також розглянути цікавіший варіант настінних дерев'яних панелей. Зараз є виробники, які роблять панелі або під воском з натурального дерева, або шпоновані і це все дуже цікаво виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Та от ми й вчора дзвонили до нашого майстра,який нам кухню і столову робив.Приїхав,позаміряв щось,казав,що такого ще не робив,але спробує якось то візуалізувати і тоді побачимо....Погуглю такі фірми,як Ви пишете.дякую)))
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @PanteraLviv, так ним. Трошки більше водою розвести і гарно вимішати. Мої фарби всі мають олійну складову, трохи тре було побавитися.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2018 ---
    Не видно, бо не так затирається, як звична. В мене малаявка хіба чимось замастити може спеціально, а так, як новеньке.
     
  21. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В
    мене ще собаки....))))