Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Arika, роки 3 тому знайомі 2кімнатну з дуже простим ремонтом в 10тис. у.о вписались. Вікна і вхідні двері не міняли. Підігрів підлоги не робили. Але це було вже з сантехнікою (коло і недорогими змішувачами,котрі працюють поки без проблем)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тут є дівчата які зараз роблять ремонт, @Zaychenya наприклад, може скажуть точно.
    Але як на мене то перебор.
    200 доларів в метр забивають з простенькими меблями.
    Знайомий в новобудові відремонтував двохкімнатну в 17 році за 20 000. З усім. І він собі нічого не шкодував
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Теж думаю, що трохи дорого. Але то залежить, як робити. З прорабом і мінімальною особистою участю, так і вийде. Я якраз закінчила мамі квартиру без меблів і техніки. Рахунки в мами, але десь 10-12 тис. за 43 кв.м. вийшло. Основне забрав санвузол і кухня, то виходить близько 250 дол/метр, але якщо би то були +2 кімнати, вони б не потягнули таку суму в розрахунку на метр. В мене 22 кв.м. теплої підлоги, підлоговий радіатор, добре розведена електрика, добрі вхідні двері, змішувачі теж з тих кращих, туалет з вбудованим бачком. Підлога масив. Єдине плитка українська з недорогих і фарба середньої цінової категорії. Ну і я сама все малювала, придумувала, купувала, плюс майстри нормальні, все до копійки рахували і чеки всі зберігали.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Haidee то без кухонних меблів, правильно?
    Мені на днях говорили, що в Києві ремонт під ключ категорії « комфорт» іде від 230 доларів за метр.
    Але якщо самому трохи докластися і не наймати бригаду з прорубом то має вийти дешевше
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так, без меблів і техніки.
    Я би собі під ключ не брала. То хіба для зайнятих людей або тих, кому не дуже розходиться, що вийде в результаті. Але з майстрами мені дуже пощастило. Наприклад, сантехніки прийшли в понеділок, ми подивилися всі креслення, узгодили потрібні матеріали, вартість, і в п'ятницю я отримала повністю розводку, теплу підлогу, вмонтовану інсталяцію, радіатори, рушникосушку і прибрану за собою квартиру. Знаю, що дехто собі купу нервів псує через недобросовісних робітників.
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2018 ---
    @marianast а що входить в категорію "комфорт"?
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так як мені пояснювали- декоративна штукатурка, датчики всякі там, деревяна підлога, а не ламінат і т.д.

    Мова йшла про новобудову. Ціну озвучили без демонтажу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Якраз тільки зробили 2-х кімнатну, 70 кв.м. Вийшло 16,5 тис без кухонних меблів, з електричною теплою підлогою. Вікна, двері міняли, котел купляли Вісман. Плитка українська недорога, матеріали на електрику теж по собівартості.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  9. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть зі мною про шпалери.
    Вінілові, я так розумію, не дихаючі, тобто може з'явитися грибок під ними, є алергічними, але разом з тим практичні та миючі? Але наскільки? Чи відмиється фломастери
    Фрізелінові, то дихаючі, але не миючі. Чи гіпоалергічні вони, чи практичні?
    І є паперові, гіпоалергічні. Чи є ще якісь переваги паперових?
    Ще є здається паперові з акриловим покриттям. Які переваги вони мають порівняно з простими паперовими?
    Маю трохи алергічну дитину. Чи впливатимуть на неї акрилові шпалери в коридорі при вході? Щоб решту по хаті інші вибрати?
    Ну і ще є якогось одного типу на іншій основі, що то значить, чи це якось впливає на їхню практичність?
    Простої побілки не хочу ніде, чи просто фарбувати стіну? -люблю практичні речв
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    І я не буду. Ми намагалися прорахувати хоч приблизно скільки нам треба на ремонт щоб до наступного літа в’їхати. Вікна, вхідні двері і котел відразу стоять класні, а далі..... може хтось має толкового дизайнера який зміг би детально розмалювати квартиру і не за всі гроші? Супроводу по ремонту нам не треба, що ми хочемо ми плюс-мінус знаємо, треба з кимось це все проговорити, замалювати, може ідею якусь підкине.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Lintiajka, о, о, о, скільки тепла підлога електрична? Маьеріали? Робота? Ціна на виході?
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якщо у вас 70м і з курсом долара 26 , то десь така ціна за м2 проскакує в моїй свідомості, коли я цікавилася, але що входить в пакет я не знаю, бо кілька фірм обходила, там щось три варіанти.
    Я своїм задоволена, бо в нас було впихнути в мало місця максимум всього, і в нас часто було, якщо переставити це сюди і то туди, додати це чи вийде нормально? а він потім мені стіл для шиття і полиці нестандарт малював, інші просто шарахалися від вимог, типу "нащо вам того". А він нічого так, продумав, і більше, з розряду, а що буде якщо захочеться поміняти.. і щоб нічого не переробляти.
    І ще таке, стосовно дизайнерів. В оцього я була вдома. З кухні не хотіла вилазити. Прораховано до дрібничечки з розряду кухонного рушничка. Ванна і туалет теж, ну але мене кухні цікавлять більше для мене це показник. Може я не так люблю оці лофти з мінімалізмами, але функціонально дуже зручно.
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  13. Tree

    Tree Member

    Дівчата, може хтось поділиться в приват телефоном майстрів, потрібно перекати снєжкою стіни і стелю
    , перед тим заробивши тріщини. Хочу оновити побілку,
     
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @Kazkivnycja в нас ремонт трошки вище середнього. Ну то я так собі вважаю і тішу. . З частково купленою технікою (пралка, посудомийка, витяжка, подрібнювач). Плитка Тубадзін, мармурові підвіконня, змішувачі і ванна Равак. 2 інсталяції, душова відмуровка. Підложне покриття паркетна дошка з ламінатом (в ціну паркетної дошки :crazy:). Опалення перероблене на Рехау :rock:. Фарба Колорит (Легенда). Міжкімнатні двері брала по дуууже великій акції з лиштвою (без замків).
    В нас Пі-на-глаз виходить +- 235 $ за квадратний метр (поки що).
    Ще до кінця не завершили. Меблі робить мій тато . Тому, можна ще накинути 5 баксів за квадрат "на меблі" - то такво "легонько"
    @marianast
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    В нас 33-35 м.кв. (Кухня, коридор, ванна, туалет) вийшло десь 30 тис.грн. все разом


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    В нас 92 метри, я так розумію нам ще дешевого дизайнера порадили:girl_crazy:
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дуже дешевого. Менше 10 у.о. за метр беруться хіба початківці або по блату)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ото я так і казала, 200-300 дол/м², в залежності від ціни матеріалів
    @Zaychenya , а які зони ви будете малювати фарбою? Можливо стіни? Тоді чому вирішили саме фарбою? Які переваги для вас?
    Ніяк не можу визначиьися, бо хочу шпалери, але вони не зовсім практичні.
     
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Нарешті можу відписати.
    1. В мене всі стіни (окрім де є плитка) пофарбовані. Стелі теж рівні білі. Кольори - однотонні (тобто без "венеціанок і іже с німі"). Я люблю от так. А хтось любить інакше
    2. Переваги: можливість перекатати в будь-який інший колір не починаючи "напівремонту". З стін можна вологою губкою стерби бруд. Немає стиків )))

    В дитячих я робила 2-ма - 3-ма кольорами. Півтони. По 2 стіни. Вийшло цікаво. В коридорі хочу додати білі цеглинки на сірі стіни. (добрі дівчатка тут подали ідею! За що окреме дякую!:kisss:).

    Я завжди намагаюся робити вибір між гарно і практично - в бік практичності.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    фарбою, тою ж, що і весь будинок. Не пам'ятаю вже марку, вроді Альпіна німецька.
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Хочу трошки оновити кухню, бо виглядає вже :girl_impossible:
    Фарба для стін на кухню - на які нюанси варто звернути увагу?:girl_phone1: чи просто вибираю колір і всьо?