Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    @Hexe, брала латексну. Щось хляпне, взяла губку і помила)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Дівчата, для особливо "лінивих". Який лак для швів міжплиточних (на фугу) краще брати? І, чи на підложну плитку він теж підходить?
    Дуууже дякую наперед за підказки. І хто скільки часу користується цим девайсом?
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Казали мені в епіцентрі, що його вистарчає на пів року і він стирається(
    Є фінський якийсь, ціна щось 300 з копійками. Не купила.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ремонтна жилетка))) Ще не розпочали ремонт, а вже купа розчарувань...
    Першим етапом в нас йде опалення. Купив чоловік котел, труби, батареї...Все самотужки. За той час поки вибирав, обдзвонював-домовлявся з майстрами, що мали б то все встановлювати. Всі(!!!)п'ятеро, як тільки чули, що матеріали вже є, відмовлялись. Один так і сказав - мені невигідно і нецікаво. Нас звичайно попереджали, що основний заробіток майстрів йде не від роботи, а від "шахер-махер" з матеріалом. Ну але щоб так...Невже всі-всі замовники робіт довіряють майстрам купівлю матеріалів? Невже немає таких, що приходять на готовий матеріал. В нас роботи на тиждень-півтори, з опаленням, прийшов-встав-зробив. Невже то нереально знайти бригаду?
    Дівчата, може порадите толкових спеціалістів для опалення, які б взялися за матеріал замовника? Може хтось теж мав таку ситуацію...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Як я вас розумію. Зараз будемо мати таку ж проблему. Тільки меньшенького масштабу.
    Бо потрібно замінити батарею лише в одній кімнаті, в нас центральне опалення.
    Якщо є такі майстри - також дякую за рекомендації.

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ми теж починали з опалення. Хоч ми не живемо у Львові, але ситуація з майстрами така сама. Всі хочуть зі своїми матеріалами. Як пояснював той, хто нам робив - я роблю роботу і даю гарантію на ту роботу, а ви покупляєте неякісні матеріали, воно, до прикладу трісне, а претензії будуть до мене. І десь він правий. Я не петраю взагалі нічого у тих штуках, наприклад батареї він нам привіз з Польщі, я б за ними до Польщі не їхала, а він повернув собі такс-фрі, і вже має заробіток. І навіть з такими розклАдами, батареї вийшли нам на 120 євро дешевше ніж в Україні. Тому тут така ситуація. Шукайте ще майстра, обов"язково знайдеться той, хто вам зробить. Просто зараз сезон, восени вони трохи попустяться)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    як нам пояснили. кожен майстер має свої точки, де він бере матеріал і має там суттєву знижку. А чек відовідно дає(якщо дає) на повну суму. Там виходить 20-25% накрутки в кишеню.
    Ми купили матеріали найкращі в своєму сегменті - котел Вайлент в офіційному центрі з усіма паперами-гарантіями, батареї Кермі такожі т.д. Але жоден з майстрів навіть не поцікавився, що ми взяли, просто тупо "ееее, ні, нам так невигідно, всього найкращого".
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ну то значить не треба вам таких майстрів. Повірте, знайдеться хтось, не втрачайте надії.
    А ви купили лише котел і батареї? Чи і всю арматуру теж?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мене майстри відмовили. Типу під ним біла фуга може пожовтіти. Побачимо, як буде без того з часом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Так, все є.... Ну може хіба щось дрібне забули.
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То як вийде. Щодо опалення, то мені дали контакти хлопця, який є офіційним представником певних фірм в регіоні. Він собі торгує матеріалами, а попри те має бригади майстрів, що це встановлюють. Порядок в нього залізний, ніяких затримок чи провтиків з боку майстрів. Тому він привіз матеріали, вони зробили - і все. Він явно ті матеріали дешевше бере, але до клієнта доходять вони по ціні, трохи нижчій, ніж в середньому на ринку. А от фарбу з іншими майстрами я їздила купувати. Їм дали їх знижку, платила я. Тобто мені вийшло дешевше, а їм якби все одно. Всякий дріб’язок купували самі, то вже не можу знати, скільки заробили на тому.
    --- дописи об"єднано, 11 Червень 2018 ---
    В будинку чоловік сам робив всі системи. Ну він інженер за освітою і багато всього проектує, йому то в кайф. По грошах багато вийшло, бо замовляв всякі навороти з-за кордону. Зате я тепер можу через інтернет включити собі котел перед приїздом додому за скільки часу зручно і ще купа всяких класних штук:) Я спочатку сварилася, що то купа часу і грошей йде на те все, а тепер подобається.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 1
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А ви у них не питали про встановлення?Іноді вони мають своїх прикормлених майстрів,яких можуть рекомендувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @Тетянка ти написала що в тебе дельфін був лак. Скільки часу і чи жовтіло?.
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене найдешевший лак для робіт з каменем, на підлогу десь на рік хватило, на фартуху біла фуга. Політ нормальний)) трохи піджовтіло за варочною поверхнею, але муж каже що то в мене параноя
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    не жовтів, як 12 років тому зробили ремонт, так до моменту продажу все ок було. Й мамі недавно теж дельфін брали
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, проконсультуйте...
    Скільки ви платили за кладку газобетонного блоку?
     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  19. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    У когось стоїть твердопаливний котел? Цікавить наскільки це вигідно і як він «дружить» з теплою підлогою?
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Оксана1322, в нас стоїть. Про вигдінсть ніц сказати не можу, бо після будови залишилось багато відходів дерева.Тому в плані на скільки вистарчить машини дров за 5тис. я не знаю. Докуповували приблизно 1 машину на зиму, але в нас опалення комбіноване газ+дрова, а планується ще і сонячні батареї.
    добре поєднуються. Особливої різниці не бачила. Якщо є якийсь конкретний момент- питайте.
     
  21. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Я знов зі своїми баранами. "Здизайнерили" собі більш-менш спальню і кухню.
    Тепер дитяча. В які два кольори-відтінки пофарбувати (хотіла би стелю і дві стіни темніше, інші дві світліше), якщо меблі "вільха", світильники бежево-блискучі з камінцями золотистими (ну сподобалися, купила....). Діти різностатеві. І щоб не в беж-пудра-персик.
    Я собі зотіла щось оранжево-жовте, а тепер сумніваюся.