Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дуже суб'єктивно, мені по метражу вітальня замала. Якщо гостей багато збирається, то хочеться поїсти і перебратися на великий диван. Тому 18 квадратів для кухні і столової трохи шкода відводити. Об'єднання проситься, але таке "ощадливе". Наприклад, коли будете сунути ту стіну в спальні, то зробити або трошки нішу, щоб туди частина великого дивану зайшла, або ж диван розвернути спиною до кухні, за ним поставити невисоку тумбу для гарного посуду. Ну тобто, щоб гостя, який залишився спати на дивані, не турбувати явно; щоб диван не був прохідний.
    Я б собі об'єднувала. Але я готую небагато і дуже мало такого, що спричиняє смог в хаті, в основному в духовці і варене. Ми зараз влітку частіше перебуваємо в нашому вічнобудованому будинку, то, незважаючи на величезну загальну кімнату (27 кв) через коридор від кухні, всі все одно стирчать біля мене на кухні. Благо, вона теж велика і ми там поставили тимчасово старий диван. Я б тепер робила трошки інакше: менше місця на саму кухню, але більше для столу-дивану-крісел.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Просто зробити широкий дверний прохід. Ще роблять розсувну систему з гартованого скла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    @marianast, в нас кухня-студія, приблизно 30 м2. Мені дуже підходить цей варіант. Завжди всі разом, діти на дивані товчуться, чоловік за компом, і мені не скучно щось готувати. Мала в квартирі окрему кухню, то переважно я сама на тій кухні стояла і куховарила, а решту всі в кімнаті, мені їх не чути, їм мене. А так мені здається, що навіть стимул для чоловіка і дітей є, бачать, що я щось роблю протягом довшого часу, то питають, чи допомогти, а так би сиділи в іншій кімнаті, і нікого б сильно не цікавило, що мама робить на кухні. На рахунок сторонніх запахів, то витяжка дуже добре справляється, нічого запахами не "пропахується". А на гості я теж щось аж такого не готую, наприклад м"ясо в духовці, то відкрила духовку і витяжку зразу включила на пару хв, і все ок. Якби вибирала наступного разу, то тільки кухню-студію, окремо точно ні. Коли приходять гості, коли щось ще доробляю на стіл, зразу всіх бачу, зі всіма спілкуюсь, а не гості - за столом, а мама сама в кухні. Але, це ще залежить від Вашого сприйняття! Коліжанка робить собі кухню окремо, бо каже, що вона б так не змогла. Заважає те, що сидать гості за столом, а позаду в умивальнику стоять тарілки (Ви ж не будете, наприклад при гостях зразу тарілки, що зібрали, мити, принаймі я так не роблю) Для мене основне посидіти провести час з гостями, а вже після того як гості пішли, складаю все з умивальника в пусодомийку, а завчичай чоловік допомагає, чи сам все складає, як має настрій). Тому, якщо у Вас в плані порядку - перфекціонізм, краще окрему кухню.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    @danchyk а скільки у вас кімнат? Чи служить їдальня-вітальна одразу гостьовою кімнатою ?
     
  6. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Так, кухня -студія зразу гостьова, є ще спортзал і душева ( спальні наші на другому поверсі). Для гостей треба диван в кухні - студії розкладати, але в нас гості невибагливі. Був період, що ми з чоловіком спали в студії. Головне, щоб діти спали в окремій кімнаті, а дорослим не принципово, гості кожного дня не ночують;)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Абсолютно погоджуюся з міркуваннями @danchyk!
    Вся сім'я поруч, усі спілкуються і допомагають. А не по окремих кімнатах...
    Ми у свій час знесли усі ненесучі стіни в квартирі і зовсім її перепланували. Була 2-кімнатна квартира. Зараз спальня і кухня-вітальня. Зовсім не шкодую. Гостей влаштовує. Зрешою, у Львові багато хостелів...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дякую, дівчата. Гості то не вирішальний фактор, але мушу враховувати, бо гостюють родичі здалека пару раз в рік.
    Дуже приблизно, але поки що схиляюся до такого варіанту - без розсувних конструкцій, залишити частинку стіни і зонувати з допомогою дивану.
    03088080-96F7-464C-A5E2-BCDCB154A0DA.jpeg 8766E4C8-06C9-428C-B977-EA85F7E73176.jpeg 2D746746-2C1A-4DD4-972E-0FD31033ECE7.jpeg

    Готую я не багато, їжа проста, не вибаглива, в основному духовка чи мультиварка. В кухні може бути наставлено всяких горнят, тарілок, в основному ввечері, після того як всі вкладаються я все розгрібаю, бо маю пунктик на рахунок чистої і привітної кухні зранку.
    Але знову ж таки - наставлено в кухні, бо всі тусуються в вітальні, а я хочу з ними, то ж на кухню просто заносимо посуд і ставимо на стіл.
    Схиляюся найбільше до такого варіанту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Гарно. Теж так хотіла. Дизайнер нам все перепланувала. Для такого варіанту замала площа.
     
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Яка у вас площа?
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

  12. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    29 м.кв. ми мали розділити на ванну, коридор, кухню з вітальнею і гардероб :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В нас в 30 кухня- вітальня, ванна з ванною, вхідний коридор з шафами і тумбами. Кухня вийшла доволі велика і зручна. Також була в квартирі, де на цій же площі помістили туалет, ванну, 2 коридори і гардероб на куртки щитки ел, візок і тд, спарені кухню і вітальню.
    Різні несучі стіни, "квадратність" приміщення робить своє
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Аааа, я мала на увазі площу кухні і вітальні, все решта в нас окремо.
    Ще поговоріть зі мною про панорамні вікна. Як воно служить? В нас 8 поверх, хотілось би чимось обмежити доступ дітям до них, наразі нічого крім ковки нам не пропонують. Щось я ковки в хаті не хочу, думаю лишити так, або до половини закрити їх якимось ненапряжеим склом, двері як в шафі купе. Другий варіант чоловік сприйняв скептично. Хоч сам одразу наполягав що дітей треба чимось від дітей відгородити
     
  15. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Це зовнішні вікна чи вихід на балкон / лоджію?
    Якщо вихід - тоноване скло, шторки "пісочний годинник", тощо. Якщо зовнішні - точно ковка (тільки я б ззовні вікна робила, а не в приміщенні) ... 8 поверх і діти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    French balcony - кований/ скляний париметр навколо дверей.
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    В квартирі всі вікна панорамні, без підмурівка. Чи можна щось ліпити на фасад будинку поки що не відомо. Тому для підстраховки шукаємо варіант захисту з середини. Особливо в дитячій кімнаті. Ковка виявляється буває різних кольорів, тоненька, футуристична, хоч павутинною, хоч сонячну систему ( для дитячої), але як на мене то все рівно акцент якого я не хочу.
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ми поставили на вікна дитячі замки, ключі до них окремо. Плюс тепер ніби виготовлють металеві такі 1м білі решітки, які кріпляться до рами того вікна, що відкривається.
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То справа не в тому, що відкривається, а в самому склі. Думаю, мова йде про таке вікно, де замість підвіконного блоку глуха скляна частина, а відкривається вже на стандартному рівні. В мами в квартирі таке, 6 поверх, то я теж трохи терпну, коли діти там товчуться. Одна моя знайома, в квартирі якої такі ж вікна, каже, що вони мали б виготовлятися з ударостійкого скла і розбити його неможливо. Але теж думаю над якоюсь додатковою конструкцією туди.
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Саме так.
    E4A3C794-D1E9-41FD-87FE-CBE4646BD1CF.png
    3E5383BC-8D2D-44CE-B0F6-FDE2AC894679.png
    Вікна від підлоги до стелі. Зсередини фото не маю. Нижня частина « глуха», не відкривається. Але не хочу щоб діти прилипати до скла на рівні 8 поверху
     
  21. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Але з тими малявками))) в нас французький балкончик в будинку: дві дверки повністю від підлоги до стелі відкриваються і огорожа зовні. Ще коли найстарша була мала, я впросила чоловіка зробити ту огорожу високою і без горизонтальних перемичок, бо було в мене відчуття, що буде по ній лізати. Зробив 1,5 метра, я можу лише вище плечей звідти показатися. І що: пару днів тому застукала старшу, яка сиділа на тій огорожі:girl_impossible: то лише другий поверх, але я не думаю, що падіння з висоти 3 метрів є безпечне. Тому я собі тепер думаю (бо теж мала на увазі білу тонку ковку до мами) чи не буде воно додатково привертати увагу в якості драбинки.