Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Haidee
    Якщо зробити перемички вертикальними то не буде драбинки
    2425F469-88DE-46EA-A4B0-7EFA1E2F412D.jpeg
    Досить ненапряжно,як на мене.
    Ще можна зробити гармошку на пів вікна, на 60 см, кому скільки хочеться. Плюси - можна закрити/відкрити, не потребує направляючих. Мінус - ота банківська гармошка, яка має охоронну функцію ,а не лише декоративну, дорога.
    7C11C40D-B599-49AC-B748-3E941B8C08A9.jpeg
    C9662FAB-AB93-4784-8A70-FED8695752F6.jpeg
    Ще може бути таке, мені подобається найменше
    8794D0F9-196B-4AB1-91C8-C11601D24C23.jpeg
    І можна заклеїти вікна автомобільною плівкою, вона броньована. Але я хочу щоб мої діти до скла не підходили, тому мені відпадає.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так і зробили. Підтягнулася до тих вертикальних, тримаючись за верх. Може тому, що вони не гладенькі.
    З того, що Ви показали, мені лише перший варіант подобається. Ті решітки якось дуже притягують погляд. Я теж не хочу того скупчення дітей біля скла, але їх чомусь туди дуже тягне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Рехау, гартоване, 6 чи 8 мм, забула. Вроді 6.
    В мене вікна будуть завішені тюлем , тому ті решітки чи гармошки не будуть аж так кидатися в очі як на фото. Ну і я на ціле вікно робити не буду. Лише низ. Гармошка спокушає тим, що розсувається і в відкритому вигляді її майже не видно, забирає мінімум місця. І залізти на неї не так просто, бо той метал плаский і ріже в руки.
    66E111CB-4945-400E-AA51-6BF4CD2477C2.jpeg 326EBB50-A6CB-4E3C-8823-4CACAC4F20B8.jpeg
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    І можна забрати, щоб помити той низ вікна - ще один плюс. В нас в комплексі народ дуже креативно зробив (в багатьох квартирах, майже в половині вікон таке бачу): поставив туди звичайні батареї:connie_pull-pigtail я розумію, що це в цілях економії, але вигляд ніякий що ззовні, що зсередини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. vilna

    vilna Member

    Підкажіть, будь ласка, хто має розсувні двері, з якого матеріалу вони у вас виконані і чи є у вас нижні направляючі чи лише верхні?
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @vilna, дерев'яні, направляючі тільки верхні.
     
  8. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, де є великий вибір шпалер, окрім Епіцентра і т.д., можливо в інтернеті?
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Rasch на Городоцькій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    На Південному
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Може не сюди,але....Дякуючи нашій чарівній темі,я вже маю процеси ремонту)))Перемальовуємо все...І вилазять всякі старі «косяки»-короче,маю два великі килими(3*2),такі патлаті однотонні-нікому не тре?бо не вживаються вони з нами і нашимим песами)))(не продаю-дарую)
     
  12. uaWife

    uaWife New Member

    Доброго дня. Шукаю майстра для фарбування вхідних дверей молотковою емаллю.
    Не складна робота, але хочеться, щоб зробив майстер. Порадьте хорошого майстра
     

    Вкладення:

  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата. Треба терміново майстрів, щоб залили стяжку. На завтра. Поділіться контактами
     
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    [
    Городоцька, 81. Біля цирку. Великий вибір, шпалери на різний смак і гаманець. зайдіть на oboi.ua це інтернет магазин, але в них в офісі можна все глянути вживу по каталогу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. milema

    milema Active Member

    Дівчата порадьте будь ласка хороших майстрів для ремонту ( таких щоб не лишали роботу). Дуже треба.
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Не знаю чи сюди, але десь читала, що ролети миють у посудомийці. А горизонтальні жалюзі можна помити в ПММ? Як думаєте?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  18. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, на якому етапі тре малювати функції між плитами "Дельфіном" чи забула "якийсь Лев"?
    @Rodionochka , здається ви малювали
    То вже після того, як майстри покладуть плитку, знімуть такі хрестики чи коли?
    Який ви пензлик купували?
    Думаю, що сама це робитиму, бо майстри заженуть ціну, або неякісно зроблять
    Ви собі самі робили, важкий процес?
    Всюди робили- і на стінах, і на підлозі?
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Робила сама. Після того, як зняли хрестики, зафугували, все помили. Робити не складно, але дуже довго і нудно). У нас просто великий об‘єм того був. Малювала звичайним пензликом, підбирала під розмір тих швів. Обробляла абсолютно всі шви. Зараз вже майже 3 роки пройшло, то в принципі притензій не маю. Але от обновлювати то знову поки бажання нема).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Kazkivnycja, купувала Дельфін в Епіцентрі.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, може в когось був досвід, як зробити дошку для малювання крейдою на вулиці? Дуже хочу зробити таку на майданчику, але не знаю, яку обрати поверхню, щоб зиму простояла і коштувала не дорого. Порадьте, будь ласка!

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk