Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата. вибиває пробки. будинок 95 року.тобто не старий. а як включаю посудомийку і ще шось- вибиває. Чи пралку і ще щось. Чи обігрівач. Електрик з ОСББ був. казав не включати одночасно. але що за ... Мож в когось була схожа ситуація. Раніш було все гуд. працювало все коли включала. а тепер почало вибивати. ЩО робити?
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @ГаЛоЧкА, якщо по-простому , то на весь ваш будинок виділено певну к-ть "електрики". І якщо ви забираєте 1/7... і ще 6 людей так само, то ніц не залишається... Тому і вибиває.
    П.С. - це дууже "образно".
    --- дописи об"єднано, 9 Жовтень 2018 ---
    можна на своїм щитку поставити більш потужні автомати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Електрик вам добре сказав, аби запобігти аварії, хоч ви цьому не дуже раді. Треба розуміти, що 90 відсотків мешканців також прикупили посудомийні машини, обігрівачі включили. У будинку електропроводка, напевно, не є дуже надійною, тобто дроти не є такого січення, яке могло би витримати навантаження, котре ми всі йому завдаємо. Крім того, у вашій квартирі має бути відповідна електропроводка. Навіть потужні автомати на щитку, не до кінця вирішать ваше питання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    так але я не можу включити одночасно холодильник. духовку. телік і світло в кухні. вибиває.
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    змінити автомати в щитку. В нас так було, змінили і позбулись проблеми. Ще може бути що техніка якась несправна і коротить. В мене колись таке було від пральної машини, поки не змінила в ній ТЕН.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    змінили. на разі. все гуд) всім дякую за поради)
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Шукаю поради:
    - гострі випираючі кути в квартирі, як сховати? Бо будуть точно оббиті дитиною за тиждень часу. Колись в нас там були дерев'яні планки, але то виглядало так жахливо...Перше, що прийшло на думку - імітація цегли. Але не хо, бо приїлось. Шукаю якісь ще варіанти.
    - місце для сушки після прання. Балкону немаємо, в теплий час сушимо на подвір'ї, двері квартири виходять на двір. Взимку мали шнурки на кухні. Зараз ясно, що ніякі шнурки ми вже чіпляти не будемо. Про розкладні сушки знаю, але як сушити габаритні речі типу постілі і т.д.?
     
  9. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Мені таке не підійшло, але знайомі сушили на дверях міжкімнатних, просто відкручували сильно в пралці і розвішували по дверях.
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @marjana lv та я власне шукаю якісь поради щодо пристроїв спеціальних для сушіння. Може є щось таке велике і розкладне-складне...Бо я поки нічого не знаходжу. Може хтось має таке...
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В нашому будинку є горище, де жителі, які не мають балкону сушать речі. А в ванні маємо таку штангу розпірну ( чи як її назвати) вона взагалі для шторки душової, але ми на ній сушимо. Вона така не присверлена до стін. Але й важке дуже на неї не повісиш, бо вона починає сповзати по плитці.
    Для ванни ще є якісь складні сушилки, але не знаю наскільки габаритні речі воно витримує.
    --- дописи об"єднано, 20 Листопад 2018 ---
    а в яких місцях ці кути? бо щось не дуже зрозуміло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Може сушку купити? Або пральна машина з функцією сушки?
    Бо я теж терпіти не можу отого сушіння в хаті, на дверях то взагалі ужас, а ще як закисне то мама мія..
    я думаю, колись дороблюсь до сушильної машини, ще не придумала правда де поставити, але вони є такі, що не обов'язково має бути наявність каналізації для зливу.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    В нас приклеєні кутники пластмасові 1см по ширині щоб не оббивались краї viber image.jpg
    Купляла в епіцентрі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    + 100. І буде чистий спокій
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    На попередній квартирі мали у ванній сушку-гармошку прямо над ванною, сушили там, було зручно. А те розкладання по квартирі/хаті білизни на дверях, стільчиках, сушках не переношу.
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Знайшла отаку штуку. Цілком непогано, бо складається і шнури не висять над головою, але якщо прикріпити ближче до стелі, то де другий кінець фіксувати?
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може на протилежній стіні якийсь гачок причепити, за який зачіпати ту висувну сторону.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Теж більшість всього сушу на розкладній сушці.
    Простирадло складаю вдвоє і розміщаю "гармошкою", підковдру, якщо є місце, просто окремо на розкладній сушці, а якщо прала разом з простирадлом, то теж гармошкою.
    Вже довший час так, не замерджується ні влітку, ні взимку.
    Але стараюсь сушку ставити ближче до вікна, і вікна хоча б на мікровентиляції.
    В моєму випадку це гігієнічніше, ніж сушити а балконом, хоч і маю там натягнуті шнурки, бо сусіди зверху і килими тріпають з балкону, і попіл (а часом і недопалки) вниз струшують.
    --- дописи об"єднано, 20 Листопад 2018 ---
    Раз зайшла така ТЄМА, хто знає, чи добре сушить ота машина 2-в-1 (пральна+сушильна).
    Бо для окремої сушильної в мене нема місця.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    В темі про машинки обговорювали і залишали відгуки. Сушить добре
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    маю знайому, яка власне хвалить оту 2 в 1, каже, що одяг настільки сухий, що потрібно при кімнатній температурі його тільки перевітрити, прогріти. У неї якась Bosh. Ще маю подругу, яка має окремостоячу сушку, то одяг з неї складає відразу в шафу. Каже, що з неї одяг набагато м'якший, не так мнеться, і нема пилюки вдома! Але то треба мати місце, там вона в котельні, волога і ворс збираються фільтрами і після сушки очищаються. Короч, мені подобаєтся. Я за девайси і проти шнурків :)


    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  21. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1