Хатні клопоти

Ремонт (2)

Posted by Pesyk on 2 Жовтень 2014 відповідей - 2.214
  1. Pesyk

    Pesyk Member

    Ремонт квартири. Матеріали, технології і решта некомерційних питань.
    Застереження:
    Бажаючих поговорити про магазини, конкретних виконавців ремонту, чи інші комерційні стуктури - просю в гілку Реклама :banned:

    Тема для пошуку виконавців ремонтних робіт


    Продовження теми. Початок - тут
    *******************************************************************************************************
    Як варіант гарна порада, але читаю допис нижче, і не знаю чи варто використовувати ту фугу ( Дякую
    Дуже дякую за Вас допис. А де купити ту епоксидну білу фугу , в епіку є?
    Поки не пізно буду віддавати ту білу Сопро. Але дивно, мені і дизайнер її радила, і знайомий, який продає плитку, брати її
     
    Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    На сімейній раді було вирішено, що робимо класичну шафу, не купе. Я думаю тільки, чи варто мудрувати і робити скошену (як ви тут радили, дівчата) чи таку, що буде складатися з двох частин різної глибини, чи піти по лінії меншого опору і зробити шафу на найменшу глибину по всій ширині ніші (тоді справа залишиться кілька вільних см, але зато все буде цілісне).
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Залежить від того, наскільки Вам критичні ті кілька см по місткості. Подумайте, що будете там тримати, і відповідь прийде сама собою.
    (Ми як планували кухню, я міряла висоту пляшок з олією і баночок, щоб вирахувати пропорції полиць).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    D729772F-AE04-4755-BE3E-10E76D5821E3.jpeg 2F58954F-3DD5-49E0-9B68-387E8F972DD9.jpeg 6DDC4838-0BD2-4D17-85D5-B473BF58D35D.jpeg
    Будь ласка), але чур на безлад увагу не звертати)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Gentle, ще додам власних роздумів). Отже, класичні шафи мені подобаються більше, але коли треба виграти пару см, то зашити нішу дверима шафи-купе, таки кращий вибір. Плюс так можна використати всю висоту. Класичні шафи на всю висоту, або з антрисолями мені особисто не подобаються. Ну але то суб‘єктивне. Дуже шкодую, що ми таки не заморочились класичними шафами, бо проблеми з місцем нема. Але така шафа-купе була не дорога, і дуууже містка, а мені тоді треба було швидко і дешево).
    І якщо таки вирішили класичну шафу, то я б зробила на всю ширину з максимально можливою шириною, не скошену, не дві різної ширини, а одну єдину).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Дякую! Ой вже там безлад :) Гарна шафа, вже бачу наочно як то у Вас зроблено.

    Ніби і не критичні... Є шафа в коридорі, де висить верхній одяг, і планується, що в цій новій шафі були б в основному поличики на одяг - і одяг на купки поскладаний. Ще хочу внизу такі полиці на взуття (ще точно не знаю які, але, мабуть, при нашій кількості взуття варто їх зробити) і кошики на білизну. Дівчата, а ви маєте такі глибокі кошики на білизну в шафах? Думаю, чи варто, бо маємо теж комод. Ну і думаю чи варто робити вішак на легкий верхній одяг (тоді б він мусив бути замонтований "вперед", а не класично).
    І взагалі про наповнення шафи, так як ви кажете, треба добре подумати.

    Максимально можлива це та по лівому краю - менше 40 см. Дякую за ліричний відступ :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Який існує вихід. якщо мені не подобається колір фуги на плитці кухні? Мені дуже світла, хочу темну...
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись давним давно мала точно таку ж проблему. Не сподобалась фуга на робочій зоні, не на підлозі. Взяла я маленький ніж, запаслась терпінням, і відкулупала ту всю фугу. Ну і перефуговувала вже темнішою сама. Намахалась, але результатом була задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Хіба як писала Родіоночка, або просто почекати ...:girl_crazy:... В мене на підлозі з часом потемніла ггг. Хоча мені більше подобалась світліша. Але 16 м кухні +13 коридору + 2 санвузли... Може, в наступному житті чи при наступному ремонті і перефугую :crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. maty

    maty Well-Known Member

    @Dominika в мене проблема навпаки:girl_bye:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Поки стане все рівно). Є така стадія після ремонту))). Спочатку дратує і муляє, а потім не звертаєш уваги). Я колись після ремонту в будинку мала велике бажання перефугувати всю білу плитку))), а її в нас ого-го. Мені вона виглядала не ідеально зафугованою. І оскільки досвід я вже мала, то чекала тільки надхнення, яке так і не прийшло). І мене вже ніц не муляє, і не заваджає).
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, то я про підлогу на кухні питала. В нас отака як друга зверху, світла бежева.

    Чоловік дав кремову фугу. Виглядає не дуже, ще й на кухні буде купа бруду-жиру на ній, то біле буде плямами негарними.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Dominika покрийте фугу Дельфіном і нічого не буде її затирати. Але, якщо принципово колір не хочете, то треба зчищити фугу, тоді нову.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Так десь є, хотілось би її в "первозданному" вигляді, але ж не на стільки, щоб "вбитися" і через рік мати те саме (я теж якийсь захист купувала , не Дельфін, але чоловік сказав що то ніц не дасть, а я потім забула, та й вже як є). Воно не брудне виглядає, не з плямами, просто рівномірно темніше. На якість і комфорт проживання не впливає, то я і не парюсь.
    Бо як за 2.5 роки по коридорі і кухні по стінах стало забагато "пальчиків", що не відмивались, мене вхарило конкретно і влітку все перефарбувалось буквально за 2 дні. Тобто є моменти, які я можу пережити, а є такі, що дратують. Шви на плитці на підлозі відносяться до перших:girl_haha:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як людина, яка свого часу покрила ВСІ шви між плитками дельфіном, можу з впевненістю сказати, що ще раз я б такого не робила). Максимум - робоча поверхня біля кухонних меблів. Аж такого вау-ефекту не було. Зараз в мене на підлозі першого поверху найжахливіша з можливих варіантів плитка. І шви між нею світло-бежевого кольору. Ідеально відмиває їх пароочисник. Дуже потрібна в моєму випадку річ.
    Ну і про стіни перекатати). Сьогодні моя доня знайшла десь олівець. Такий грубий (забула як вони називаються). Маємо у вітальні нову фіолетову картину прямо по вапняній штукатурці (не відмивається). Плитку на підлозі від того олівця відмити в рази легше. Ми в будинку живемо 3 роки, а стан як після малих дітей і цуценя).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    дівчата, як ви домовляєтесь з чоловіком щодо ремонту?
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    то дуже тяжко :girl_crazy:
    єдиний час, коли в нас закрадалися думки про розлучення :facepalm:, це період, коли ми робили ремонт.
    По дєлу: ми в якийсь момент так змучились сперечатися, що домовились, що я не пхаюся (від слова "взагалі") до технічних питань - труби, матеріали, чорнові побілки, стяжки тощо; він не пхається до дизайну.
    По дизайну все одно були спроби залізти на мою територію, муж мене навіть шантажем "продавив" на темне масло на паркет в кімнаті (хоч я знала, що це :suicide:, але він так обкрутив, що варіантів його не послухати не лишилося).
    Зате потім в мене була законна підстава попросити робота-пилососа, бо та супер-красива підлога ставала на вигляд брудною (в порохах) рівно через 2 хвилини після прибирання.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    от я зовсім не пхалась у чорнові роботи, єдине їздила зустрічались з електриком щодо розводки і то чоловік потім трохи в одній кімнаті переробив. А зараз то просто караул, він пхається до всього, навіть до штор, яких я на дух не переношу. Каже, що пішов мені на уступки, коли погодився на посудомийну машину (хахахаах) і купив плитку на підлогу світлішу, ніж хотів
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я вже писала, що один продавець сантехніки на південному знає нашу циганську банду в лице. Кожен світильничок, відтіночок подушечок на дивані, висота на якій буде висіти тумба - все знав краще і все "моє" було категорично не таке як треба, своїх варіантів не надавав. Найгірший час. Я такий дзен відрощувала, але ліпше би було викричалася разок добре..
    Що ті чоловіки знають в шторах, вибачте..їм їх прати? чи прасувати, ..небось і повішають...
    Мені важливо як виглядає наша квартира, а чоловікам - щоб не гірше як в сусіда і бажано функціонально.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2019
  20. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Не знаю, мій не пхався. Бо його не було) він гроші заробляв, а я керувала.
    Нє, були кілька разів "поползновєнія" влізти в колір кухні і меблів в спальні. Але то благополучно його попустило.
     
  21. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    якщо є фінансова можливість, може Ваш варіант - замовити дизайн в дизайнера? І хай дизайнер думає, як помирити Ваші з чоловіком інтереси?