Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Ремонт

    В тих кімнатах , де ламінат , то плінтус ок, мене цікавить власне як воно з плиткою буде? Плитка на першому поверсі буде всюди.
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    в нас не широкий, напевно стандарт, вроді нормально)
     
  3. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Ремонт

    я така затуркана :girl_flag_of_truce:, я мала на увазі високий. А ви можете фотку скинути , як воно у Вас? я теж думаю, що не повинно бути зовсім погано((( і не знаю.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ремонт

    В нас тільки в кухні і коридорі. Дочиталась, що Ви хочете дерев"яний, в нас-пластик
     
  5. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    маю дивне трохи питання (тільки не смійтесь :girl_crazy:). Чи можна на стелю (на невелику частину) поклеїти шпалери такі як для стін?
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Чи можна самому покрутити гіпсокартонні стелі, а потім замовити майстра помалювати/позатирати шви. Беруться за таке? І скільки коштує.
    Дякую.

    Все гарно вміємо зробити, а от ті шви потім ідеальні не виходять. Тому так.
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member


    У нас на стелях шпалери паперові, вони такі, що можна фарбувати, не з дорогих. Мені подобається вигляд, їх майже не помітно, ні см висоти не хотіли на різні конструкції давати.



    Да не буде погано, ми також маємо в кухні таку ситуацію. а яка ж висота у вас?
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    беруться, ціна буде така сама як за шпаклювання стін....
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А яка, бо не знаємо цін зовсім. Все самі робимо.
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    аналогічно бо
    +ціни рахували в доларах....
     
  11. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Ремонт

    висота чого? плінтуса, напевне, 12 см, а стіни 2.80 м
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member


    А оце про що ви писали?
    А 12 см, то таки високий... Я думала, що у нас високий - 8 см...
     
  13. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Про шпалери під пофарбування я власне чула,що так роблять, але я б хотіла звичайні паперові,наприклад із зображенням неба чи зірочок,так як це над дитячим ліжком. Хтось таке робив?цікавить технічна сторона,чи не відклеюються...
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ремонт

    якщо гарно поклеїти і нормальний клей то все буде добре, але особисто я б вам того не радила(краще вже розмалювати стелю, найняти художника). По-перше паперові обої і так тяжко клеїти(вже дівчата писали). По-друге я бачила чк жахливо виглядають обої на стелі, всі шви видно!, можливо якщо взяти вінілові так не буде, а от паперові....... Єфект натяжної стелі візуально просто шикарно. Краще зробіть меншу площу натяжної ні ж те що ви будете бавитись з шпалерами, клеями, майстрами(не впевнена що не маючи практики ви добре поклеїте, та щей на стелі). Натяжна стеля- не боїться осадки будинку, жодних тріщин і звичайно довговічність!
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Це дійсно від майстрів дуже залежить, бо наші паперові можна побачити хіба якщо дуууже приглядатися, або ще коли ввечері світло ввімкнене. Жодних швів чи нерівностей немає.
     
  16. Smith Wesson

    Smith Wesson New Member

    Відповідь: Ремонт

    Мій друг возив так раніше, до подорожчання злотого, їхали по 3-4 людини, відповідно 150-200 кг плитки віз, то пару упаковок (плитка тяжка). Часто перегружав, але то стрьомно. Ніби казав вигідно, я й сам так думав возити, але зріс курс, я пару раз поїздив в Польщу по продукти та на розвідку, бувало стояв по півдня на кордоні. Коротше я плюнув на то діло, щоб я так мучився із-за невеликої еконономії і попросив шефа брати собі через нашу фірму (працюю в будівельній компанії) плитку на гуртівні де ми беремо оптом по нашій ціні. Тепер порівнював, то мені деяка плитка тут виходить дешевше, ніж її везти, тим більше там є великий вибір, доставка та дизайн безкоштовно, всі колєги через мене тепер беруть, з тим другом включно, що колись возив сам з Польщі )))
     
  17. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    саме над цим зараз і думаємо, навіть вже малюнок придумала :girl_in_dreams:
     
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ремонт

    а що зараз модно стелити в коридорі-прихожій?
    тобто - плитка має бути однозначно, але не можу визначитись зі стилем:
    завжди хотіла щось такого плану

    [​IMG][​IMG]

    а тепер бачила ще такі варіанти, то теж дуже подобаються

    [​IMG][​IMG] [​IMG][​IMG]

    Коридор прямокутний подовгастий, двері "горіх" більше класичні. Що би краще підійшло?
     
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Ремонт

    дуже залежить від розміру коридору, бо оті "килимки" з плитки, як на двох останніх фото, на малій площі загубляться
     
  20. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: Ремонт

    Останній варіант дуже гарний)
     
Статус теми:
Закрита.