Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Такі варіанти з обрамленням треба відразу продумувати дуже добре. Тому що на пустій площі ті декори в плитці будуть симетричні до кімнати, а коли поставите меблі, то вся симетрія втратиться.
     
  2. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Підкажіть, скільки магазинів на Південному зі шпалерами. Знайшли два...
    Можна в пп або карму.
     
  3. milkozavr

    milkozavr New Member

    Відповідь: Ремонт

    підкажіть скільки коштує циклювання підлоги? може маєте контакти майстрів які це роблять?
     
  4. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Ремонт

    Про шпалери. Поділюся досвідом. Вибрали ми шпалери у спальню. На Південному (особисто там знайшла три салони з шпалерами). В першому салоні ціна вибраних нами шпалер була 35$ за рулон, в другому 27$, а в Інтернеті -250 грн. Я трішки в шоці від такої різниці в цінах...
     
  5. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    ті ж самі шпалери?

     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ремонт

    поділіться досвідом про фотошпалери - я вже давно вирішила що в спальні в мене будуть однозначно шпалери. а от кілька днів тому загорілась ідеєю саме фотошпалер, але не уявляю як то правильно зробити і маю море питань:
    отже то має бути якийсь малюнок на одній з 4-х стін, тому питання такі:
    - решта стіни(без малюнка) має бути обовязково однотонна?
    - як завершити краї малюнка?
    - які тоді мають бути решта стін - фарбовані чи можна все ж шпалери(однотонні я не дуже хочу,бо точно буде видно стики, думала щось в легеньку полоску)

    може хтось має фото, поділіться, будь ласка :)


    _______________________

    чи то таке не модно(типу як в 90-х багато в кого берізки на стінах росли:))?
     
    Останнє редагування: 10 Липень 2014
  7. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Чи є в когось,з індивідуальним опаленням в багатоповерхівці, димохід(канал димовидалення) на кухні?Цікаво як його можна вписати в інтер"єр.
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    У нас було. Котел ставили парапетний. В димохід не йшло.
    Думаю легко можна сховати в кухонну шафку.
     
  9. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Мене цікавить що робити з тим димоходом(колона 50*50см).
     
  10. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    у нас фотошпалери в коридорі на одній стіні, решта стін в декоративній білій цеглі.
    довго шукали фірму, де б нам могли надрукувати ту шпалеру одним куском, бо майстри порадили не штукувати, бо той стик з часом розходиться і задирається, короче непрактично. то ми знайшли контору, де нам надрукували максимально широко 1,3 м, а висотою 2,75м (висоту будь-яку друкують). вибрали текстуру, картинку купували з шутерстоку (там їх просто нереально багато і з різних тематик).
    отак виглядає в нас:

    Ви ж можете поклеїти ту фотошпалеру, а на решту стін теж поклеїти шпалери, але однотонні, які пасують по кольористиці до фотошпалери, а на переході наклеїти планочку бамбуку або інших декоративних штук - їх зараз багато різних є в магазинах. Та можна й побілку зробити, але перехід все рівно треба зверху чимось прикрити. З часом як набридне, ту шпалеру можна здерти і наклеїти іншу, або купити з запасом ті, що будете клеїти на решту стін і поклеїти їх, як ту здерете.
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Щось не можу зрозуміти суті Вашого запитання.
    Як що з ним робити?
    Хай буде собі. Він заважає?
     
  12. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А у Вас є такий? Його просто обкладають плиткою? Мене цікавить як ту колону можна обіграти в інтер"єрі кухні.
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ми недавно продали свою квартиру, про яку я пишу.
    Мабуть треба ваше фото. Бо у нас димохід був у стіні між кухнею і коридором і я от ніяк не зрозумію, який він у вас.
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Ремонт

    класно)
    а яка ціна вийшла за той малюнок?
    в нас значить не вийде одним куском, бо треба ширину біля 2,50м.
    тепер думаю чи клеїти на тій стіні що за ліжком, чи тій що навпроти ліжка - але тоді нема де ТВ почепити, на малюнку ж негарно буде,правда?
     
  15. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    То у Вас він був схований
    А в нас так
     
  16. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ціна того куска вийшла 593 грн. То разом з вартістю картинуи з шутерстоку за 130 грн.
    Тв можна вішати якщо там буде такий малюнок, щоб тв туди вписувався, можливо якесь порожнє місце чи рамка.
     
  17. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Marcipanka, в Вас надзвичайно класний коридор. В мене ремонт в коридорі вже завершено, шкода, що не побачила такого раніше
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Особисто я, зліва від нього зробила б меблі, його б задекорувала плиткою, наприклад. Виглядало б, як продовження стіни і вмонтована кухня.
     
  19. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    І я б обкладала плиткою, якщо подобається стиль скандинавський чи кантрі, то такою зеленою з візерунком. (ну щоб подібно було до п"єцу ніби). Там ще дерев"яні полички з тарілочками
     
  20. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    не обов"язково, можна ще поєднати якось, ну але з розумом, щоб то не було все на купу
    можна з гіпсокартону зробити нішу і дати підсвітку над тими шпалерами буде цікаво

    а інші стіни я би фарбувала

    аналогічно
    ми теж скористалися послугами цієї фірми, до речі ще раз вам дякую, як виявилося згодом на тій фірмі працює моя однокласниця

    супер

    Ось декілька фото на дану тематику
    [​IMG]
    [​IMG]
     
Статус теми:
Закрита.