Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Партнер розділу IKEAMARKET: IKEAMARKET
Статус теми:
Закрита.
 1. Lyudvig

  Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  Відповідь: Ремонт

  Маємо стабілізатор львівського виробника, витримує навантаження до 3 кВт, але він в нас стоїть на кухні, одночасно включаю пралку, духовку, посудомийку і т.д. Купляв чоловік через знайомого (якщо треба буде спитаю тел.), знаю, що в них є ще менш потужні і більш ( навантаження до 7 кВт).
   
 2. Sofijusia

  Sofijusia Well-Known Member

 3. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Відповідь: Ремонт

  Дівчата, чи реально купити шпалери десь не рулонами, а на метри(з рулону, щоб відрізали скільки потрібно)?
   
 4. Usmishka

  Usmishka Well-Known Member

  Відповідь: Ремонт

  Колись були залишки в галереї декору, але то треба питатись.
   
 5. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Відповідь: Ремонт

  Скільки вийде венеціанка при теперішніх цінах, може хто робив нещодавно.Цікавить кінцева ціна за квадратний метр
   
 6. Sofijusia

  Sofijusia Well-Known Member

  Відповідь: Ремонт

  Можливо, хто порадить, де варто пошукати недорогий генератор у Львові або сайти з їх продажу, дякую.
   
 7. Nimfa

  Nimfa Well-Known Member

  Відповідь: Ремонт

  Скажіть, хто робив в себе натяжні стелі, де замовити, щоб не дорого? Нам треба зробити в коридорі, кухні і ванній, площі від 1 до 4 кв.м. ,а ціни (ми питались в Епіцентрі, Арсі) дуже кусючі, пояснюють тим, що коли квадратура велика (20-30кв.м.), то тоді ціна від 140 грн/кв.м., а коли так як в нас, якось по-іншому рахують, то в коридор вийшло нам 1200 (а там всього 1 кв.м., прямокутний кусочок без додаткових ламп), я в ауті:girl_cray:
   
 8. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Відповідь: Ремонт

  Було 10 у.о але доляр виріс, то в грн мало б бути 80-100 грн.
   
 9. Gavil

  Gavil Member

  Відповідь: Ремонт


  Все залежить матеріал, від якого виробника ви купуватимете. Ціни на нього дуууже різняться. І тепер змінюються, чи не щодня.
  Ми місяць тому купили матеріал. На 40 кв.м нам вийшло 3000 грн. Робота, як нам попередньо сказали, коштуватиме +-ще 3000 грн.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 10. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Відповідь: Ремонт

  мене дуже цікавить, і особливо ціна, якщо можете - дізнайтесь і мені в пп напишіть:)

  також цікавить мене скільки зараз приблизно коштує поклейка шпалер(робота майстра), терміново треба дізнатись.
   
 11. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Відповідь: Ремонт

  ми робили, впевнена що у всіх система за якою вони рахують, така як ви описали, фактично рахують по довжині(бо ширина +- стандартна, це якщо ви вписуєтесь в стандартну 2.50 і не треба штукувати). До прикладу, вітальня 5 м довжини та 2.30 ширини вийшла 1900 грн, а ванна 1.75 довжини на 1.60 ширини вийшла 1300 грн. Якщо цікаво дпм вам координати
   
  Останнє редагування: 24 Вересень 2014
 12. Марточка

  Марточка Well-Known Member

  Відповідь: Ремонт

  нам казали 40 грн/м кв
   
 13. Skaliaria

  Skaliaria Well-Known Member

  Відповідь: Ремонт

  Може не зовсiм в тему, та може хтось пiдкаже майстра, який може перетягнути обшивку на диванi?
   
 14. Takamine

  Takamine Well-Known Member

  Відповідь: Ремонт

  Дівчата, а є десь тема про ванну кімнату? Мене от цікавить, якщо ставлять ванну, то чим заробляють шви, чи не чорніють вони? Якщо ванну треба підмуровувати , то як заробляють щоб не було тої дірки під ванною але одночас можна було б добратися до труб при необхідності? В нас зараз стоїть душова з глибоким піддоном, малого там купаємо, набираючи воду, самі звикли приймати душ. Але так як той силікон, яким замащені ті шви у душовій чорніють, у важкодоступних місцях тех є та чорна плісень, то ж думаю може краще поставити ванну з скляною шторкою, але чи знову не буде тієї проблеми з тим силіконом у щілинах
   
 15. Vesnyanka

  Vesnyanka Well-Known Member

  Відповідь: Ремонт

  Ми не замуровували, поставили спеціальну боковину пластикову ( чи акрилову чи з чого там воно). І виглядає гарно, і до труб при потребі добратися можна.
  Попри ванну шви обробляли силіконом. А щоб не чорніло, то зробили повністю гідроізоляцію. За чотири роки, що там купаються дві малі жаби і води повсюди, нічого ніде не почорніло.
   
 16. Xruxa

  Xruxa New Member

  Відповідь: Ремонт

  ванну обмуровували,обклали плиткою а дирку закрили тою ж плиткою на магніт, між стіною і ванною то затерли фугою, поки не чорніло
   
 17. Pesyk

  Pesyk Member

  Відповідь: Ремонт

  Дівчата, а у мене питання про фугу, хочемо фугувати білою фугою SOPRО, вона ніби трохи краща, антигрибкова, вологостійка і так далі.. Хто користувався такою, як швидко будуть темні ті білі шви, чи легко миються, чи через півроку треба знову фугувати? Дякую

  ---------- Додано в 12:25 ---------- Попередній допис був написаний в 12:24 ----------

  А якою фугою? поки не чорніло, то скільки часу ?
   
 18. wind

  wind New Member

  Відповідь: Ремонт

  Веснянка, можете детальніше описати, що означає "зробили гідроізоляцію"? Як це робиться і які матеріали використовуються? У нас саме зараз майстер має починати класти плитку у ванній, хотіла б теж таке зробити, щоб шви не чорніли.
   
 19. Megan

  Megan Well-Known Member

  Відповідь: Ремонт


  Купіть мастику прозору, якою покривають фугу. Вона дає невидиму плівку, тоді шви не темніють і в них не набивається пилюка. Колись ми брали Дельфін воно називалося. В епіцентрі точно є.
   
 20. Nimfa

  Nimfa Well-Known Member

  Відповідь: Ремонт

  Ми купили фугу SOPRО чорну (для кухні на фартух) і білу для ванни. Коли прийшов майстер (а це був мій однокурсник, тобто йому вірю), то сказав що то не кращий варіант (хоча в магазинах запевняли що то хороша), переконав купити Mapei (вона начебто більш дрібнозерниста , тому менш бруд в'їдається, коштує дорожче , не набагато), її використали тільки на стіни, поки задоволена, а на підлогу давали епоксидну білу фугу( дуже суперська річ, бо ясна річ що на підлозі біла фуга швидко стає чорна, а так береш любий миючий засіб і щіточкою за 5 хв все швиденько змивається і знов як нове), навіть не знаю щоб робила як би дали на підлогу просту фугу (навіть з дорожчих), а от в кухні ми все таки використали чорну фугу SOPRО, то коли миєш фартук, вона стирається (лишається на губці дуже чорні розводи), тому зробила висновок що ця фуга не є дуже якісною (до речі на упаковці було вказано що вона водостійка).
  А , ще додам, в коридорі і в кухні на підлозі в нас теж фуга Mapei шоколадного кольору , враження не однозначні , з одного боку не лишає кольору при митті (тобто як висохла, то міцна , не вимиєш), але коли намокає, то міняє колір на тімніший і мені це не нра....
  *********************************************************************************************************
  Закінчення теми. Продовження тут
   
  Останнє редагування модератором: 9 Грудень 2014
Статус теми:
Закрита.