Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    ми теж цікавились, але розцінки якісь дуже високі 15 дол. за 1 м. кв.....Задорого, як на мене. А меблі в середньому 300 дол. за м. погонний...Складаєм гроші :)
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Ольго, а вони плитку кладуть? Якщо так, можна інформацію в приват?
     
  3. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А ми хочемо робити ремонт у ванній і туалеті (як порахували приблизно, то так не дуже весело стало:sad: ), так от, з плиткою чоловік обіцяв справитися сам, а я зараз сиджу по оголошеннях видзвонюю, взнаю інформацію про двері з МДФ чи ДСП (ціна до 500грн). Може хтось щось підкаже:confused:
     
  4. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    у мене перманентний ремонт вже другий рік....
    здається, що ще за пів року почнеться перероляння попереднього.... :)
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    В "епіцентрі" є великий вибір і ціни теж різні - від 200 грн. і вище. Ми купляли собі там двері. Мінус - нема доставки. Але в мене є телефон вантажного таксі, недорого - з "Епіцентру" на Сихів обійшлось в 40 грн., в той час як всі інші просили 70 грн., а та доставка (платна), яка є в "епіцентрі" взагалі обійшлась б нам в 75 грн. Якщо цікаво - скину в приват
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Сиджу і мрію про... кухню.

    Знайшла в інеті бездоганні меблі. Навіть не знала, що Горєньє робить ще й меблі кухонні.
    Дивіться http://www.gorenje.ua/kuhinjegorenje
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    я теж не знала...В мене, Ольго, теж мрія про кухню - я часто дивлюсь на різних сайтах гарні картинки з кухнями і мрію - от би мені таку.....Знайшла два магазинчики, де роблять кухні на замовлення, гарно, але дорого...У мене кухня невелика, але за приблизними підрахунками жіночки-адміністратора "потягне" на 1500 у.о....Збираєм гроші. Хочеться вже чогось якіснішого....Правда, бачила в "Шоці", що на Газовій дуууже гарний набір, але коштував він 6000 євро :sad:
     
  8. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    як немає доставки?!...
    це той самий, який розташований коло "південного"?..
    є доставка...
     
  9. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Та ні, на скільки я знаю, то "Епіцентр" на кільці біля "Метро", а біля "Південного" з таких великих павільйонів є "Нова Лінія" на Щирецькій.
     
  10. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    переплутав...
    (ой, так соромно)
    але ніхто ж не ідеальний...
    :confused:
     
  11. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Дякую, Тетянко. Обов'язково подивимось, бо щось схоже є ще в "Новій Лінії", а по оголошеннях менше 500 грн навіть не пахне :sad:
     
  12. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Та ладно, я сама тільки з тим починаю розбиратися. Але ще раз другий походжу з чоловіком по тих будматеріалах, то скоро консультації давати буду:p
     
  13. Thror

    Thror New Member

    Відповідь: Ремонт

    Бачу у всіх йде ремонт:)
    Майстри в принципі всі погані і якість робіт залежить від того як їх контролювати.
    Найбільша проблема при прийнятті робіт - це відсутність досвіду. Я маю певні уявлення про технології ремонту, але щоб дійсно зрозуміти чи все якісно важко. Основний критерій - рівно/не рівно:) Тільки по електриці ще можу однозначно визначити якість, а все решта...
    Відчуваю, що всі основні недоліки вилізуть в процесі експлуатації. А тоді вже тільки доробляти все окремо.
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    У нас вже все є закуплено, шукаєм майстрів....Трохи переживаю, аби все встигнути - це ж ще мало ремонт зробити, ще треба місяць на кухню чекати (я дізнавалась - проект - 1-2 дні, виготовлення кухні - 1 місяць). Куди я з дитинкою дінусь, якщо не встигнем все довершити?....
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    Тетянко, а Вам через місяць народжувати?

    думаю, що найбільше проблема стане у майстрах. зараз сезон і вклинитись у їхній графік вкрай важко... а меблі можна вже без закінчення ремонту замовити. просто вмонтують їх тоді, коли Вам буде зручно
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Крім того, ремонт варто вже починати коли буде проект кухні.
    Де розетки, де підсвітка... і тд.
     
  17. andi

    andi Member

    Відповідь: Ремонт

    Є вибір дверей на вул.Промисловій. така гуртовня "Молоток" (недалеко від Домотопу). там дійсно нормальний вибір, ціни різні. виставка дверей, але багато є по каталогах і різних кольорів, бо в залі виставлено лише для прикладу. спробуйте, бо не побувавши в одному-двох магазинах (мінімум), не визначитесь!
     
  18. andi

    andi Member

    Відповідь: Ремонт

    До речі, щодо майстрів, то тепер не прийнято їх годувати!!!
    і коли домовляєтесь, то можна сміливо говорити, що харчуються самостійно!, навіть коли господиня вдома, не має значення!
    це раніше було: обід, вечеря...
    а щодо ідеальних майстрів, то кажуть, що так працюють свідки Єгови:
    тихо, мирно, без обіду, випивки ні грамчика, і т.д. :) (тільки не треба про них, то інша тема :) )
    2 Ольга
    щодо плитки для кухні: міцна і надійна- це грес так званий.
    а ще раджу, коли обираєте плитку, звертайте увагу на поверхню:
    буває поверхня рельєфна, буває гладка. якщо поверхня рельєфна, з западинками, то бажано плитку такого кольору, щоб з часом можливі плями або бруд не були помітні :) гладка поверхня має свої переваги, вона може бути ідеально гладка (дзеркальна), може і шорохувата (як грес, чи інша).
    В гресу є свої переваги: при ДУЖЕ інтенсивній експлуатації - тобто коли доходить до протирання плитки, на такій плитці протирання відсутнє, бо вона зформована з однорідної маси (колір і вигляд не змінюється!), в іншої плитки - глазурованої, яка би гарна не була, з часом колір і зображення може поплисти...
    ціна - різна є. раджу орієнтуватися на ціну від 45 до 90 грн за м2. то вже яка буде до смаку. Дорожчу також можна, але чи варто?
    робота нормальна по вкладанню плитки коштує відповідно.
    деколи навіть до вартості плитки співрозмірна. плитка 40-45 грн. - робота 8-9 у.о./м2, плитка 60-80 грн - робота може бути 12-15 у.о./м2
     
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Та ні, у мене ще є трошки часу - до липня, просто ми шукаєм майстрів вже 3 місяць....Тільки порадять хороших, виявляється, що вони зайняті, і черга на 2 місяці...
    Вже мало що й лишилось - ванна-туалет-коридор-кухня.....А так майже все готово. Просто хороших майстрів-плиточників важко знайти. А нам ще невелике перепланування треба зробити, тому якихось універсальних не можем знайти. Всі вузько спеціалізовані - якщо робить стіни, то плитку не дуже добре кладе. А нащо мені тяп-майстрів?
    Щодо годування майстрів - це добре, що тепер не годують...Бо з мене господиня поганенька. Я хіба в "Арсені" можу якихось напівфабрикатів купити і готових салатів :sad:
     
  20. andi

    andi Member

    Відповідь: Ремонт

    Щодо ремонту, то минулого року робив власноруч ванну з туалетом.
    ремонт тривав... 9 місяців :)
    хтось скаже - це збочення!
    можливо :) але все власними руками, економія - відчутна.
    ну звичайно(!!!) не раджу братися до таких "подвигів"!
    особливо не змушуйте коханих, бо... та бо не завжди потянуть!, та й у кожного своє покликання, хакери плитки не кладуть :)))
    маю освіту вищу будівельну, то хоч і досвіду практичного майже не було, та все ж вдалося закінчити, що розпочав.
    в принципі, якщо є питання, можу спробувати допомогти, щось підказати.
    знаю не все і не багато, але що знаю, то вже перевірено власноруч!
    можете писати в приват!
     
Статус теми:
Закрита.