Ремонт

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 26 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Та, я розумію таку ситуацію - ми так спальню собі вибирали - прийшов дизайнер, на компі змоделював як спальня буде виглядати, а в реальності все було ну зовсім інакшим!!!!!!!! Тільки й того, що ліжко, 2 тумбочки і шафа-купе в переліку меблів співпадали...А дизайн, розміри і розміщення декору, все було ІНАКШИМ!!!!!! Я мало не плакала від жалю....Ми ж дали 50% завдатку, міняти щось було вже пізно.....Замість обіцяного сніжно-білого, спальня у нас світло-сіра :sad: Дзеркала в шафі-купе зовсім не так розміщені, як було в проекті. Я сварилась з майстром, але пізно було щось міняти - меблі привезені і змонтовані....Такі гроші заплатили, а задоволення ніякого. Так що остерігайтесь таких "дизайнерів" з навороченими програмками - це ще не означає, що те що на картинці буде і у вас......
     
  2. andi

    andi Member

    Відповідь: Ремонт

    А ось колєга пару тижнів тому взявся за ремонт туалету (ванна - в другу чергу). то в нього брат на дизайнера ще вчиться, але вже непогано проектує. причому, коли йшлося про дизайн туалету, і плитку підбирали, то він спочатку сфотографував цифровим різні варіанти плитки в магазині, а потім моделював на компютері сам (без наворочених програм). так що сподіваюся, у нього буде максимально схоже на оригінал :)
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Починається проблема з пошуком майстрів.
    Запитаю ще тут - чи не маєте Ви телефонів добрих майстрів? Аби не пили і не пропадали...?
     
  4. andi

    andi Member

    Відповідь: Ремонт

    Про які роботи і який обсяг йдеться?
    можна пошукати знайомих...
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    всього лише 10 м кв.
    Але треба і підлоги міняти, і плитку ставити і трохи роботи по сантехніці є.
    Сподіваюся, що це на 1-2 тижні роботи... при умові, що майстри порядні. А це вже мрія...
     
  6. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Я би підвязався, як-би не основна робота :D
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Кеп, а у форумі я буду під Вашим ніком на час ремонту?? ;)
     
  8. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    А до хлопців не почнете приставати? Під моїм ніком :eek: :D
     
  9. andi

    andi Member

    Відповідь: Ремонт

    О, і в мене ніби бажання є :D
    от і бригада з 2-х майстрів :)
    а якщо серйозно, пишіть в приват, є певні ідеї.
     
  10. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    Що, збацаєм фен-шуй по блату? :D
     
  11. andi

    andi Member

    Відповідь: Ремонт

    мона спробувати :D
     
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    ...а в ответ - тишина... :D
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    нє, я в Ваш образ ввійду... ;)

    знали би Ви, що я про цей шун-фей думаю... крім того чіткі вимоги до дизайну є у мене, все промальовано навіть на папері, лінії, кольори і тд ;)

    На щастя щойно подзвонив якийсь пан Роман, ніби порядним голосом пообіцяв завтра прийти подивитися на обсяги робіт... якщо він виявиться не дуже порядним, то прийдеться вже Вам писати за власний рахунок на роботі!

    Знайшла також дуже цікавого пана дизайнера меблів на кухню. Добрі поради дає, кухні різного типу робить і прості і дорогі... Кому треба то дам тел в ПП
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    Щось мені досвід підказує, що якщо той майстер пан Роман зараз вільний і не має об"єкту - то він не зовсім файний майстер... на файних майстрів черга по півроку!!!
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    він ніби має основне місце роботи, підпрацьовує майстром, якщо є на роботі вільні дні. Вже одні знайомі його брали до себе на кухню... ніби не нарікали.

    Думаю, що гіршого майстра ніж пан Славко (хай не ображаються Славки), у нас не було і не буде, а з іншими майстрами завжди ризик є. Чи зап'ють, чи заб'ють ;)
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    10 квадратних метрів - для бригади дуже невеликий обсяг роботи. Іноді буває так, що бригадири наберуть кілька об"єктів, а вже потім починають рухатись. Ремонт відповідно затягується, люди незадоволені... Коли я в себе вдома робив стелю, то на неї пішло 2*50 кг мішки фінішного гіпсу. В майстрів - 5 :) Приблизно така сама пропорція зі стінами, стяжкою... В мене вже є дві бригади майстрів, які люто мене ненавидять - вони робили ремонти в моїх друзів, а я прийшов і показав власникам всі приховані недоліки і порахував на скільки їх обдурили. Хоча, не всім людям це так важливо - більшість задовільняє якість проведених бригадами робіт.
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Ремонт

    Моя свекруха робить зараз ремонт (нарешті)!!! Вона почала його робити, ще перед нашим весіллям - одну кімнату... а за 4-ри роки в ремонт перейшли всі кімнати і вяс квартира... то так тягнеться вже дуже довго - як її то не дратує? нарешті вона знайшла майстрів, які за місяць їй усю квартиру зроблять (три кімнати тільки, бо коридор, ванну і кухню вона зробила таки торік). тим майстрам пощастило, що моя свекруха трохи вже підсліпкувата... приїхали ми до неї в гості і я просто в шоці, за що вона гроші платить? не знаю як там по матеріалам пішло, але якість роботи вкрай жахлива... вони таке враження теж сліпі - кольори вилазять один на одне, стики багет зроблені так ніби 5-ти річною дитиною... а вона того нічого не помічає... Ми покзали, вона дуже розчарувалася... заставляє їх то переробляти, а у них вже інший об"єкт, а ще вона гроші по тижням їм давала... і тепер не заставиш переробити. Мій чоловік просто в шоці і навіть не хоче до неї приходити, бо одразу через це нервується, а вона нас слухати перед тим не хотіла...

    мене тішить одне, що нарешті буде чисто. Я старшенно терпіти не можу безпорядків :)
     
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    мене теж дратуює мінімальний безлад, а ще у нас вхід у ванну є через кухню. Якщо будуть міняти підлогу то я ванни не побачу кілька днів :sad:

    Прийдеться з дитиною переїхати до батьків :sad:
     
  19. andi

    andi Member

    Відповідь: Ремонт

    Щодо кухонь...
    Колега-архітектор, недавно запросив до себе, хата після ремонту.
    все робив власними руками. ех, шкода, що фото не маю, щоби показати.
    У нього в даний момент малосімейка, кухня там - зовсім невелика. Проте, з його підходом кухня (в значенні меблів, без техніки) йому обійшлася в...
    400 грн. :)
    і це не жарт!!!
    просто він не купував готові меблі, і навіть не крутив того всього з плити,
    а так ніби "по сільському" :D все з цегли, гіпсокартону, виклав плиткою все... стінки, витяжку (з гіпсокартону, і обробив), стільниця - теж частково з плитки, а збоку і полички - з дерева.
    зараз як мінімум трьом знайомим щось подібне проектує!
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ремонт

    це не по-сільському, а це досить навіть модно ;)

    у нас не дуже вийде такого типу "меблі" бо потрібно все розмістити на цих 10 кв м. Ще й телевізор і місце для лептопа...
     
Статус теми:
Закрита.