Ревізор

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Nastylove, 5 Березень 2013.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    щойно подивилась повтор якоїсь програми де була ревізія в Мілані. і от таке питання: як така ікона стилю як Оля Фреймут дозволила собі одягти сукню з відкритою спиною і демонструвати "жлобський загар"?? Стидобище)) А ще відомий ресторанний критик... Ех Оля Оля(((
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    який же ж вона критик ресторанний, ще й відомий?? Тут ж в темі дівчата так її захищали і писали, що вона оцінює як простий відвідувач. Бачу настрої від тоді змінилися, бо на мене тоді так добряче наїхали, що я зла і недобра і дивлюся тільки, щоб її обфекати, а тепер бачу не така вона вже й добра всім...
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    ну це сама Оля так себе назвала в Мілані. Хоча, який вона критик? Так, блондинка з мікрофоном...
     
  4. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    І неодноразово так себе позиціонувала. А щодо настроїв, то я, наприклад, ніколи не писала, що Фреймут мені подобається, починаючи від її ідіотського сміху і закінчуючи незрозумілою зарозумілістю))
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    ( срібні таблички роздала, золоті роздасть цього року) то певне вже буде роздавати брілянтові таблички чи шо...:girl_crazy:
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ревізор

    нє, обіцялись-те у новому сезоні проїхатися по тих місцях, де не ступала ще нога Олі Фреймут
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ревізор

    Та вроді вже рекляму показували нового сезону, як вона по пляжах України ревізує
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ревізор

    4 сезон ще не почали знімати. А рекламу показують тих передач, які будуть йти зараз по понеділках- так би мовити, "все найкраще з різних випусків, що не увійшло раніше до ефіру"
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ревізор

    Хм....шото я збрєнділ
     
  10. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Ой, не починайте, будь ласка:girl_wink:...
    Я казала що вона в своєму роді цікава глядачам, як і її передача. І то так є. І висновки я робила на основі першого сезону. Другий вийшов не до порівняння гірший за перший, поведінка Фреймут стала дуже визиваючою і мені це не подобається. Перли видає ще ті...
    І те що думка про неї в мене змінилась, і не в ліпшу сторону, то правда.
     
    Останнє редагування: 29 Червень 2013
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    В останніх передачах, до речі, вже значно менше того сміху і характерних словечок, помітили?

    І ще Оля не раз наголошує, що передача, як і ведуча, має багато прихильників і ненависників, тобто вона читає відгуки про себе і свій стиль як ведучої, я впевнена. Будемо надіятись, що прикладе зусиль, аби щось підкоригувати в своїй поведінці.
    Передачі з Кам"янця-Подільського і з Одеси мені були досить цікаві, ну, й умови на кухнях деяких закладів - капець... Напр., ті таргани повсюди в Укр.ласунці в Одесі, де ціни, ну, реально зашкалюють (50 грн. тушкована капуста, 100 грн зрази з грибами, 400 грн. рибне асорті).

    В першому сезоні Оля ще багато де пробувала страви, які замовляла, а в другому - вообще ніц не їсть, тільки гроші переводить, назамовляє...
     
  12. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    А мені щось оте "мої любі друзі і вороги" навпаки не подобається:girl_nea:
    І ще коли перевіряють заклади, так би мовити, низького рівня, по-простому "забігайлівки". Ну реально, навіть, просто подивитись на заклад ззовні і вже стане зрозумілий його рівень. І чомусь мені здається, що ті хто дивится "Ревізор" і так би в ті заклади не зайшли. І те що в закладах не буде ідеальна кухня очевидно.
    А на рахунок самої передачі, то я дуже люблю шоу такого типу, усіляки перевірки, квести...то моє) Буде ще - буду дивитись.
     
  13. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Ревізор

    У ресторанах з’явилися значки, що забороняють вхід Ользі Фреймут (Фото)
    На дверях деяких закладів Криму разом зі значками, які забороняють вхід з морозивом, сигаретами і їжею, з’явилися картинки, згідно з якими туди також не може зайти ведуча програми “Ревізор” Ольга Фреймут.

    Одіозна ведуча Ольга Фреймут не залишає байдужими власників ресторанів. Багато з них готові йти на радикальні заходи, щоб заборонити знімати свій заклад у програмі “Ревізор”. Так, в минулому Ольгу Фреймут вже били і брали в заручники через резонансної передачі.

    А зараз, схоже, ресторатори знайшли новий спосіб боротьби з телевізійниками: на дверях своїх закладів власники почали розміщувати таблички, що забороняють вхід Ользі Фреймут.

    Ведуча і її шанувальники обурені. “Сподіваюся, Ревізор порівняли з морозивом, а не з цигаркою”, – прокоментувала цю ситуацію Фреймут.

    Втім, ніякої законної сили ці заборони не несуть, бо подібний хід принесе швидше протилежний результат і приверне ще більше телевізійної уваги.

    http://dyvys.info/suspilstvo/u-rest...scho-zaboronyayut-vhid-olzi-frejmut-foto.html
     
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Хм...якщо ж вони не хочуть бачити її в своєму закладі, значить щось вони там таки приховують. Мені сама передача подобається. Показує шо твориться на кухні і т.д. Дізнавшись про всі ці подробиці реально страшно відвідувати такі заклади.
    Але її поведінка реально деколи буває дурна.
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Це точно, після перших випусків я взагалі думала, що то найкорисніша телапередача, що транслюється в наш час:) І ведуча подобалась, бо то щось нове, поведінка і манера не схожа на інших... але коли вона почала з"являтись на на всіх каналах (рекламах, передачах, кіно і т.д.),та і вже, як на мене буває перегинають палицю... то вже і програма стала не такою цікавою...
     
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    хех... програма здається нормальна, але деколи вона палицю перегинає. Після її відвідин, про заклад складається або позитивний або негативний імідж.
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Дійсно, це Ви праві...але у той час коли все купляється і продається (то деякі ресторатори вже нічого не бояться, ніяких перевірок), а тут вже дехто і задумається...тому таких передач має бути більше..
     
  18. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Скажу так, зараз на моїй роботі, після її перевірки, кожного місяця приїжджає київська перевірка, і за будь який прокол дуже сварять. Так що ця мережа трішки задумалася про свій імідж.

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    отож пішло таки користь для відвідувачів:) Звичайно, що тепер більш прискіпливо ставляться до працівників, можливо вводяться штрафи чи більш жорсткі рамки здійснення обов"зків:sad: але ж ми прагнемо бути кращими, може згодом дійсно будуть зміни))
     
  20. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Ще клієнти стають прискіпливими, і частіше показують вибрики.

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk