Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Lvivna, 5 Листопад 2010.

  1. Kvitkalilia

    Kvitkalilia New Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    Про Синеньку М.Ю. дуже поганий лікар любить тільки гроші це напевно Вам повезло що не взяла грошей, в моєї маму дуже важка ревматилогічна хвороба лікається вже 25 років, попала вона одного разу до сімейства Синеньких в медінститут то вони здерли купу грошей ,призначили багато не потрібних аналізів, ліків від яких мамі стало ще гірше. Синенька і і її синок тепер вже завідуючий ревмалогочного відділення взагалі лікувати не вміють!
     
  2. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    В мене чоловік лікувався цього року в Синенького,віддячували йому на свій розсуд і то дуже мало як на мене,просто аналізи там дико дорогі а також лікування.На рахунок палати то вона супер з телевізором і душем і це безкоштовно.Як лікар мені сподобався,уважний,препарати дорогі назначав та досить дієві(не дивно враховуючи що багато практикує в Польщі).
     
  3. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    Плюсуюсь до кожного слова: лікувалась в Омеляна Володимировича в листопаді-грудні 2011р., теж лежала в такій палаті, а лікар за мною доглядав як за рідною людиною (без перебільшення! мені тоді дуже важливою була морально-психологічна допомога, яка й посприяла подальшому одужанню), затримувався на довго після закінчення зміни/чергування. Аналізи дорогі-так, ліки теж недешеві, але О,В. відмовлявся брати гроші наприкінці кожного тижня мого перебування в лікарні, тільки після виписки, коли я приїхала на контроль, то віддячились символічною сумою.
    п.с всі мої рідні та близькі люди підтвердять що я про О. В Синенького не говорила інакше ніж "Лікар від Бога"!
     
  4. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    моя мама теж лікувалась у Синенького. чудова людина і професіонал
     
  5. rozalin

    rozalin New Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    А ми звернулись до дитячого ревматолога з дорослими проблемами--анкілозуючий спондиліт (наразі досі перебуваємо під її наглядом) Бойко Ярини. Спеціаліст вона фаховий розуміється у своїй справі. Знайому(їй 32роки), яка ходила вже з паличкою!!! поставила на ноги, тепер хоч каблуки може вдягнути по великих святах!
    Про завідуючу ревмат.лікарні-- мої відгуки негативні.
     
  6. Melanna

    Melanna New Member

    Порадьте, будь ласка, лікаря або клініку- хвороба Бехтерева

    Порадьте, будь ласка, лікаря або клініку де можна у Львові зробити повне хороше обстеження, або лікаря котрий міг би прописали лікування.

    Діагноз: хвороба Бехтерева - Анкілозуючий спондилоартрит. (це хронічне системне захворювання суглобів, переважно хребта, з обмеженням його рухомості)

    Хочу допомогти хорошій людині, може у когось є яка інформація. Я так розумію, що потрібен дуже хороший ревматолог. Будь ласка, поділіться інформацією, якщо хтось знає. Дякую.
     
  7. nflozynska

    nflozynska New Member

    Відповідь: Порадьте, будь ласка, лікаря або клініку- хвороба Бехтерева

    у Львові одним з найкращих спеціалістів є лікар-ревматолог Синенький Омелян Володимирович (зав відділенням ревматології у мед інституті). Мій брат хворіє на цю складну хворобу.Лікується у нього на даний момент.
     
  8. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    Теж 4 роки тому лікувалася в Синенького, ремісія триває досі. Нічого він не каже щодо якоїсь оплати - самі віддячили, скільки вважали за потрібне. Якби когось і радила, то його точно, нам його рекомендував знайомий лікар з діагностичного.
     
  9. Melanna

    Melanna New Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    Дякую за пораду, стосовно лікаря-ревматолога Синенького Омеляна Володимировича, але виявляться знайома у нього вже була навіть давно і лікувалась, але в нашому випадку потрібен більш сильніший спеціаліст данного профілю. Будь ласка, якщо у когось є якась інформація, буду дуже вдячна. Дякую.
     
  10. maloni

    maloni New Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    У мого чоловіка подагра у фазі загострення!Лікувались у Києві безрезультатно.Прошу допомоги знайти гарного спеціаліста у Львові.Терміново!!!
     
  11. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    А Синенький О.В. часом не родич лікаря Синенької. яка приймає у меді на першому поверсі? Вона також ревматолог. Тільки от враження про неї дуже негативні:як в плані компетентності, так у плані віддячування.

    Вже прочитала вище. що вони родичі.
    Кого, крім цієї сімейки можете ще порадити?
     
  12. Melanna

    Melanna New Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    Підкажіть будь ласка, у кого є інформація стосовно хорошого лікаря ревматолога в військовому госпіталі? Чула від людей, що такий є, але конкретно ніхто не може підсказати прізвища. Можливо, хтось знає, підкажіть. Буду вдячна.
     
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    це мама і синок
     
  14. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

     
  15. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    З якими готовими аналізами йти до ревматолога? Щоб не бігати по кілька разів.. Загального аналізу крові і кардіограми буде достатньо? Може, хтось стикався.
     
  16. galjynja

    galjynja Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

     
  17. jkim

    jkim New Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    А для чого обманювати людей палати одиночні з душем і телевізором в ревматології платні. І Синенький не стажується і ніколи не стажувався в Польщі. А ,що дівчатка пишете, що доночі з вами залишався повірте не з одною і не як лікар. Таких як ви багато поки купляєте ліки де вам кажуть і не потрібно робити дурну рекламу. Напишете потім.....
     
  18. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    в мене чоловік на початку року лежав в палаті з душем і телевізором то не платив ні копійки.А в Польші від не стажується а має приватну практику.Як про лікаря нічого погано наразі сказати не можу.цін не виставляє якщо хтось хоче віддячити то так а в аптеку яку скеровує то там найдешевше.Практично як треба той до ночі сидить.JKIM незнаю чим він вам так не вгодив???
     
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    Я мала на увазі, чи достатньо піти з ними до ревматолога на перший прийом - а не так, щоб прийти, вистоятися 3 години в черзі і піти робити аналіз крові.
     
  20. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Ревматологія: хороші лікарі і лікарні у Львові.

    Gentle, я, окрiм аналiзiв на ревмапроби та кардiограми, ще мала результати узд суглобiв.