Різдвяна пошта

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем вишиванка, 18 Листопад 2011.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    ой, а цо то таке оті фізіки?
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Різдвяна пошта

     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я сьогодні мала таке натхнення, що зробила аж три листівки! (правда заготовки деякі мала:)), для мами, для однієї італієчки і листівку-відповідь для Оленки-м.
     
  4. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Марічко, я чесне слово не свиня остання і листівка мені ну дуууже сподобалась! але виставити я позавчора попри свято і гостей не мала як, вчора муж ноут не приніс з роботи. постараюсь нині ввечері виставити (якщо буду жива). Листівку -відповідь , певно, теж на вихідних робитиму вже.
     
  5. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я ще своєї листівочки не отримала :sad:

    А Вашими листівками просто захоплена.
     
  6. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А моя листівочка, вже є в місті моєї форумляночки (ще 13 там зареєстрована, ото в них швидкість:girl_impossible:), але ще її не забрали, щось помаленьку починаю переживати, вислала її як пріоритетну, то чому, ще не вручили.
    А я ще своєї не отримала:girl_sad:,
     
  7. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я теж вже почала переживати, бо відправила ще 7 числа а вона ще не дійшла, і перевірити не можу, бо мама десь квитанцію посіяла.
     
  8. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

     
  9. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А сьогодні з самого ранку брала штурмом свою пошту, і не дарма так довго стояла в черзі, зате маю таку класну листівочку від Валени, то така ювелірна і витончена робота, щей шоколадка і ниточки моїх улюблених кольорів
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А щойно допетрала, що не сфотографувала своєї листівочки. Поправочка: тої, що я робила ;)
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2011
  11. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Вже отримала)))) Вчора чоловік вечером приніс поштове повідомлення, сьогодні зранку я вже побігла на пошту і отримала. То мені ще швидко принесли повідомлення, можуть інколи тиждень не нести, а тоді зразу повторне мені всунуть, з попередженням за сплату за зберігання. Не люблю я укрпошти за таке...
    Маю тепер я таку чудову листівочку, так люблю отримувати листівки)))) з дуже хорошими побажаннями!!!! Щиро вам Лесю дякую!!!!!!:girl_tender::girl_tender::girl_tender:
    фото виставлю чуть пізніше...
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

     
  14. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я маю, маю листівочку від форумлянки ніку якої не знаю, а ім"я її Ліля!!!!!!
    А що найбільше зігріло мою душу, так це те, що лист прийшов з міста де я народилася і де живе моя мама.. Червонограда))) А може ми і бачилися навіть?
    Відкриточка просто шикарна і така святкова-святкова!!
    Признавайся моя рукодільничко який в тебе нік ))

    Фото викладу трішки пізніше, зараз під цикання ноутбуку вкладаю малого спати))
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Різдвяна пошта

     
  16. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

     
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Ай дівки я точно тормоз на пів ставки) Лідія а не Лілія!
    Ото очиська від радості залупило!)))
    Вже йду отриманий шедевр фотографувати.
     
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    То я, то я!! То я шифратор, забула написати:) Дуже щаслива, що вам сподобалася, може не ідеальна, але зроблена з любовю на 100%!!!
    Як зареєструвалася на посиденьках то жила у Львові, то з народженням Дмитрика ми поки переселилися в Червоноград:)
     
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Ото дивіться на мою красу
    ідеальну
    і завидуйте))))
    [​IMG]

     
  20. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Хвалюся листівкою. Така гарна :girl_tender:
    [​IMG]
    Лесю, щиро вам дякую)))) :girl_tender: дуже люблю отримувати листівки, особливо ручної роботи))) тепер моя колекція збільшилася!