Різдвяна пошта

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем вишиванка, 18 Листопад 2011.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Насправді, листівочки, які я отримала від дівчат в сто раз кращі :girl_tender:ніж так як вони виглядають на моїх фотографіях.
    Я була дуже щаслива отримати їх від дівчат. Признаюся вам чесно, що це були перші скрапові листівки які я тримала в руках, після чого зрозуміла, що ще не все втрачено для мене, можливо я колись таки візьмуся за це діло.:girl_crazy:
     
  2. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    ось отримана мною листівочка від Марічки-Ліри, дуже гарна і така новорічно-різдвяна, дякую за теплі слова :)
    [​IMG]
    на ній такі гарні блискучі сніжинки і папір всередині перламутровий, але фото того не передало
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я щось сама нечемна того року. Не отримала ще листівки. Надіюсь, що її акули не з’їли.:girl_crazy:
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Маруся, ви не одна така. Я вже замучилась тероризувати поштову скриньку. Може теж якісь акули напали на мою листівочку, що вона ніяк до мене не долетить:girl_cray:
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Марусю, тихо. Нечемна - то я.
    Вчора прийшла на пошту - а мій гаманець удома, а не в торбі.
    Нині знову забула. Ще й телефон разом із гаманцем. Ото я так листівки висилаю. :girl_cray:
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я не гаманець вдома забуваю, а листівку. Ось така я нечемна
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    а мені ось такі красоти прийшли з Золочева)

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Маруся і Пупсик - я до вашої компанії , бо ще теж нічого не отримала! Вже на пошті кожен день запитую!
     
  9. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Дуже тішусь що вона таки дійшла, бо я вже навіть не сподівалася, я ще 7 грудня відправила, сьгодні вже збиралася нову робити.
     
  10. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    І я чекаю, але чемно-чемно))) Свята ще попереду, тож ще є трохи часу:girl_curtsey:
     
  12. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я ніяк не можу доробити свою другу листівку, вона вже майже готова, а все часу бракує привітання написати. Але надіюся, що сьогодні або завтра таки дороблю і нарешті вишлю.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я вже навіть подячну листівку зробила. Стоїть вже тиждень часу і чекає куди ж це вона полетить :girl_flirt: А се нічого, що подячна не святкових кольорів? Чи має бути конче різдвяно-норовірчно-святкова?
     
  14. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Думаю, кольори не суттєві, головне, що вона Є. А я от своєї подячної листівки ще не зробила.
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Листівку-відповідь надіслано:girl_yes2:.
    Сподіваюсь що вдасться потішити форумлянку ще до нового року).
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Різдвяна пошта

    УРЯ!!! Отримала я нині листівку, якраз вчасно перед самим святом. Дуже гарна листівочка від Юлі (kalina). Дуже гарна листівочка! Дуже дякую!
     
  17. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    І я УРА !:girl_bye: Чоловік приніс додому листівку від OxankaF! Дякую - дуже гарна!
     
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

     
  19. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Отримала я ще вчора листівочку від Олюшки... Правда ніяк не мала часу про це написати. Така класна!!! Я вже її сфотографувала, але не маю зараз часу залити на радикал. Постараюся то сьогодні ще виправити.
     
  20. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    І до мене листівочка ще не прийшла...:girl_sad: