Різдвяна пошта

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем вишиванка, 18 Листопад 2011.

  1. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Наперед прошу вибачення у Олюшки, що так довго не показувала своєї подячної листівочки..
    Ось таку гарнюню ялиночку, а навіть дві, бо одна - це форма листівка, а інша - вишита частина (яка просто-просто чудова) я отримала від Олюшки.
    [​IMG]
    До листівки додовався сюрприз - чоколядки кіндер, але вони не дожили до фотографування.
    Олюшка, щиро дякую, листівка надзвичайна, мені вона так сподобалася!!!!!:girl_in_love:
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Ох, я сьогодні, нарешті, відправила свою другу листівку. Але ж тільки не кидайте в мене капцями, як її побачите. Я під час створення вирішила випробувати нові для себе деталі:girl_impossible:
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Долетіла!!!!!!!! Я ж навіть не могла уявити, що їй треба океан перелетіти, щоб втрапити до моєї скриньки. Мали сьогодні поштарі потіху, бо я від несподіванки і радості не могла слова вимовити. Марусю, дякую!!! Така листівочка гарна, такі слова приємні і подаруночки потрібні і дуже милі. Тішусь цілий день. Вже маю дві ваших листівочки. Сама собі заздрю)))
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2011
  4. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я завтра йду відправляти. З пригодами :)
    Я, коли отримала гарнюню листівку від Insolence, то конверт заховала "понадьожнєй" , щоб не загубити. Так сховала, що до сьогодні знайти не можу:girl_crazy:

    Прийшлося в ПП просити у Наталі її ж адресу.
     
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Різдвяна пошта

     
  6. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Я сьогодні вже також відправила листівку))) Тепер буду чекати чи вона дійде до Нового року чи вже після:girl_smile:
     
  7. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Підозрюю, що це станеться вже після Нового Року, але маю надію, що до Різдва таки попаде куди потрібно
     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Тра ля ля, моя листівка вже в Луцьку :)
     
  9. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    парам пам пам - а мені сьогодні вже її вручили :girl_in_love: і не одну :girl_wink: так несподівано поштарка принесла сама додому :girl_in_love:
    тільки що відкрила конверт (раніше не могла - бо мала сьогодні ввечірі здибанку, якраз принесла поштарка коли я з дому виходила)
    Людочко, то так красиво і оригінально - тож треба так пофантазувати! супер! :girl_claping: :girl_in_love:
    і ще маю чудову листівочку від Мар"янки (DivineVanGate), сонечко, дякую! :girl_in_love:
    фото завтра.
     
  10. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    отримала зранку таємничий дзвінок від незнайомки з гри "Різдвяна пошта", маємо сьогодні зустрітись, я аж згораю від цікавості, маю 3 їдеї, точніше вже 2, бо з першої спроби не вгадала :girl_smile:.
     
  11. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я вчора вже нарешті відправила свою другу листівку. Якась така лінива останнім часом стала, зробила її вже давно а тільки а ж вчора спромоглася відправити:girl_blush2:.
     
  12. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    листівочка від LudmilaP
    [​IMG]
    [​IMG]
    листівочка від DivineVanGate (дуже дякую за сюрприз, і за чудовий записничок (забула сфотографувати :girl_blush2:))
    [​IMG]
    дівчатка дякую за теплі вітання і за подарований настрій :girl_in_love:
    а я ніяк до пошти не дійду, вже мій адресат отримає листівочку після НР :girl_blush2:
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    і я... І листівка готова, підписана, в конвертику, а що з того, як ми хворіємо :sad:
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А моя листівка надіслана ще минулого тижня і щось глухо....
    Може пішки йде;).
     
  15. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Якщо це про листівку, яка надіслана мені, то до мене листівки довго йдуть. Думаю прийде-не переживайте.
     
  16. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    О, ну то файно, якраз до Різдва прийде)
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Різдвяна пошта

    О, то добре, що долетіла. Тіко ви тепер мусите сфоткати і поставити в галерею, бо я не встигла :)
     
  18. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Дівчатка, мені листівка ще не прийшла, але я маю готову листівку-відповідь, можливо вона ще дійде до Різдва. Відгукніться, кому б я мала її послати
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я нині отримала таку суперову листівку від Нталюсі:girl_in_love: Фото будуть завтра, бо зараз не вийде гарно сфотографувати. Хіба Наталя сама виставить фото

    А я подячної листівки не роблю, щось настрій не той. Тому, Хомочко, доведеться тобі іти зі мною на каву і солоденьке. Буду тобі дякувати за таку чудову твою листівочку ;)
     
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Різдвяна пошта

    І я, і я отримала подячну від DivineVanGate, вона така тепла! Дя-я-я-я-кую Мар*янко.
    А от з фотодоказом поки прублєми, точніше з акумуляторами до фотоапарата. Але планую до нового року зробити фото:girl_crazy: