Різдвяна пошта

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем вишиванка, 18 Листопад 2011.

  1. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Так.
    Я от сьогодні приступила. Не знаю, чи можна писати,але моя листівочка буде з елементами вишивки. я вирішила не лізти зі шкіри,щоб освоїти зараз певну техніку, тому буду вишивати :)

    А починаю вже зараз, поки у відпустці
     
  2. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Мені все підходить. Моя листівка вже чекає на адресу))))
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Дівчатка, а може уточнити, хто святкує 25 грудня й ти надсилати раніше, а тим, хто в січні - пізніше? Чи всі всім до 7 грудня висилаємо?
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    О, я те саме хотіла спитати :)
     
  5. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Може краще всім 7 грудня, щоб ніхто не заплутався :)
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    якщо дозволите мені магазинну листівку (бо зробити не осилю, під великим знаком питання), то теж до вас долучусь. Обіцяю листівку вибирати з душею
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Я за!! У нас обмін побажаннями та гарним настроєм, тому думаю, що то не проблема.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Я проти! Баба-яга завжди проти!:girl_blum::girl_blum:

    Маєте плюти на ту листівку, налити купу клею... робіт шо хочете, аби була домашнього виготовлення. А потім ту красу можете мені прислати :girl_wink: ЖДУ!!!:girl_in_dreams:

    А якщо чесно, то майте совісти трохи. Якщо до семого треба відіслати то дайте но вже адресу. Може у мене музя загуляє з завтрішного дня і шо тоді?
     
  9. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    а в мене щось таке натхнення на листівки, напевно мій стан надихає мене на творіння. Я б навіть декільком одресатам би надсилала, а плутатися з різдвяними датами неварто, хоч ми і святкуємо різдво 7-го, а буду дуже рада отримати і 25 грудня, в мене вже святковий настрій з миколая починається
     
  10. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    а якщо листівка буде така.. трошки об"ємна- то можна бандеролькою слати? Хтось пересилав таке?
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Запхайте в конверт із бульбашками і підставте з одного боку картон.
     
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    я накупляла паперу різного, всяких прибамбасиків, дирокольчиків, тепер би ще то все використати нормально :girl_in_dreams:, чекаю адресата
     
  13. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Дівчатка, знаю як всі чекаєте на адреси... у мене останні 2 дні стілкьи було роботи, що навтіь на форум не могла забігти, омь лиш нині ввечері добралась. завтра до обіду обіцяю розіслати адреси :) вибачте ще раз.
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А долучитися ще можна?
     
  15. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Можна, лиш адресу вишліть мені в ПП.
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Ой, дякую Вам дуже! Вже шлю.
    І ще велике прохання, може якось перший пост закріпити і гарно всі правила розписати!?:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я сьогодні закінчила підготовчий етап, тепер залишається тіьки зібрати все до купи:girl_in_dreams:
     
  18. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    а я чомусь не можу приступати до листівки, як не знаю, кому її маю слати:girl_in_dreams:
     
  19. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    я сама не можу виправити там нічого:) чекатимемо Лілю. Хоча дуже нічого міняти не треба. я вже адреси зараз почну розсилати..
     
  20. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    то я зараз не піду спати, бо цілу ніч буду думати, хто ж мені там попався))))