Різдвяна пошта

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем вишиванка, 18 Листопад 2011.

  1. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Люди. Ви мені тут такого мандражу нагнали, що я вже боюся свою листівку відсилати... Ну це ж не екзамен на майстра листівкової творчості, а ПРИВІТАННЯ нє?
    відставити паніку!
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А ви знаєте як я переживаю? Форумлянка до якої я відправлю листівку - справжній профі в скрапбукінгу, і те, що мені спочатку придумалося, зараз вже здається дитячою садочковою творчістю.....АААА...."і хочеться і колеться" називається..:)
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Так, ану не розкривати карти!
    Всі майстрині гарні і всі роботи чудові!
     
  4. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Ну я по тих фото листівок які виставляють в темі, вважаю всіх супер майстринями)))
    Так, що усьо добре, робіть і не хвилюйтесь)). Позитивні емоціїї отримаютьвсі))
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Саме так. Ми не конкурс організовуємо. Ми ділимося святковим духом та сердечними побажаннями! :girl_in_love:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Саме так. Ми не конкурс організовуємо. Ми ділимося святковим духом та сердечними побажаннями! :girl_in_love:
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Як я люблю роботи діток в садочку, вони такі солодкі і наповнені душею і любов’ю.:girl_tender::girl_tender::girl_tender:
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Та воно то так....просто це буде моя перша в житті скрап-листівка, боюся щоб не розчарувати людину. А то людина чекає-чекає, а тут на тобі, косе, криве і заляпане:) Але нічого думаю все буде добре. Основне, що це буде зроблено з душею.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Власне!
    І взагалі, дівчата, припиняйте ви ці балачки.
    То ж адресат образитися повинен, чи як, що ви йому таку погану листівку шлете??

    Знаєте, мій чоловік мені завжди каже, як я їсти подаю: як щось не вийшло, ти мені не кажи, бо як скажеш, що щось не вийшло, то я вже підсвідомо починаю шукати, що ж там не так, навіть як мені дуже все смакує.
    Так що "програмуймо" своїх адресатів правильно!! :girl_yes:
     
  10. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А в мене ще лише ідея-буду втілювати в життя вже після Миколайчика, а то два процеси осилити не в силі.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Листівку треба вислати до 7 грудня, а Миколайчика до 12. ;)
     
  12. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Та я знаю, але вже процес почала.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А я також маю купку новорічних листівок, але всеж тої, що хочу вислати ще нема. Наразі всі ті, що є мені ще не те. Але може статись так, що я буду старатись і перемудрую :girl_crazy:
     
  14. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    То я так розумію, що зі завтрашнього дня можна розсилати листівки? Треба якісь фотки зробити для статистики чи ще якісь умови? Бо я таки завтра маю намір відправити свою вже готову листівочку :)
     
  15. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Різдвяна пошта

    так казали наче листівка буде різдвяною і відсилати після Миколайчика?
     
  16. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    та ні- казали листівку висилати між 1 і 7-м грудня.. якщо я нічого не плутаю
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Все таки до 7 грудня :)
     
  18. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    Фото для звітності ніякого не треба, а листівку висилаємо з 1 по 7 грудня. ;)
     
  19. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    звітуюся :) я дуже чемна і листівочку вже відіслала. Мила форумлянко, що її отримає. У мене не такий страшний почерк як на конверті, просто конверт з бульбашками підписувати- розвага ще та :). На наступний раз зроблю друковану наліпку
     
  20. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Різдвяна пошта

    А в мене процес не просунувся, маю надію, що на вихідних буде трошки більше часу щоб все закінчити :girl_yes2:
    Я вже так чекаю на свою листівочку, так вже хочеться відчути свято:girl_in_dreams: