Робот-порохотяг - помічник по господарству чи модний девайс?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем arushka, 9 Грудень 2013.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Взагалі для сухого, правда є ще в нього функція натирання чи полірування, якою я, ні разу, не користувалася, хоча мій помічник в мене вже рік. І щодо миття підлоги, реально, потреба в митті зменшилася в рази. Єдине, що в кухні і при вході з вулиці, в коридорі, мию трохи частіше/по потребі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А як справляється з шерстю собаки? Не забивається? Бо вже не можу більше... Тільки пройдусь пилесосом, на наступний день вже і не видно, що прибирала. Мрію про помічника.
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Напевно, залежить від структури і довжини шерсті. Також від потужності робота і будови щіток.
    Мій iClebo Arte, підозрюю, з шерстю би не дав собі ради.
    Дивилась в ю-тубі ролики і огляди різних моделей, то ті дорожчі (потужніші) I-robot roomba мали б справитися.
    Ціновий діапазон таких 20 тис. грн. +
    Якщо це прийнятний ціновий діапазон, думаю, в іншому будеш дуже задоволена.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    А хтось користується можливо I-robot для вологого? Там їх два види, наче. Чомусь відгуки не дуже, а у мене дитя алергік, вологе прибирання раз-двічі на день вбиває.....
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Alicia в цій же темі пару сторінок тому хвалила I-robot braava для вологого прибирання
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Siania

    Siania Love Life

    Прекрасно)) ми пережили велику линьку, і шерсть в нашої красотки довга)) головне - після кожного прибирання викидати сміття з контейнеру, чистити щіточку (на неї намотується шерсть).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Якщо то те саме, що я називаю пилолос-швабра, то я маю.
    В користуванні третій місяць. Колись шаленно його хотіла, але зупиняла ціна - як на не "основний" пилосос було дорогувато і брат чоловіка не радив. Але я хотіла, життя повноцінного без нього не уявляла :girl_crazy:.
    Нам подарували і перше враження: "добре, що самі не купили!!!:girl_impossible:". Після Томаса, здавалось що прибираю дитячим.. розчарувалась страшенно. Але, згідно інструкції, потрібно було чотири рази повністю розрядити акумулятор (відповідно, і покористуватись). І тоді я відчула його перевагу - схопив і позбирав дрібки їжі, порохи і шерсть собаки. З Томасом так швидко не вийде - зібрати/помити хвилин 20займе.
    Він дійсно як вінник - схопив як віник і зібрав, що понасипалось , мій має підсвітку - видно кожну порошинку-шерстинку, можна від"єднати маленький а-ля автомобільний і поприбирати дивани, лише для твердих покриттів (килим не рекомендують, особливо з довгим ворсом). Контейнера для сміття вистарчає або на декілька разів для кімнати, або на кімнату, коридор і кухню - шерсті повно.
    Тепер пилосос-швабра на кожний день і для нормального прибирання Томас один-два рази на тиждень.
    Загалом класна штука, зручно. Але і обійтись можна, вирішувати Вам:d23:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ще є різниця - електровіник чи акумуляторний пилосос. В мене останній, то щось таке як вище написали, і теж маленький від'єднується типу автомобільного . Є контейнер, і він все - таки не так потужно, як деякі пилососи, але всмоктує. Класичний електровіник трохи інакше працює, він фактично не смокче, лише ніби круговою щіткою підмітає-підхоплює сміття і збирає тут же в імпровізований "совок". То треба гуглити і дивитись переваги і недоліки, ціну, а тоді вирішувати. Мій мені досить зручний на швидке прибирання, якщо не вмикати більшу потужність і не ловити гав, то майже 100 м можна оббігти. Якщо зайти на килим, то воно чує гірше всмоктування і включає більшу потужність. Як працювати довший час, помало і на другій потужності, то може одна кімната лишитись "сиротою" :girl_crazy:.Хіба лишити на годинку заряджатись а потім доробити. Під моє ліжко не залазить, то теж мінус, але бачила вже дорожчі моделі, які можна "класти набік" і ручка обертається таким чином, що просовується під низькі меблі.
    Але так щоб серед будня при потребі пробігтись швиденько, в кухні після сімейного обіду чи в коридорі пісок зібрати - дуже зручно. Контейнер маленький, то звільняю щоразу після кожного прибирання (хоча є датчик наповнення - не хочу те сміття тримати), то щоразу добрий кулак пилюки є. Питання, звідки вона зараза щоразу береться?:girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  9. shemely

    shemely Member

    @Shapokliak.@Miamama а можете марки вказати?
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Black+Decker , точніше треба йти в комору дивитись коробку. Як треба, то схожу. Просто на нього була якась акція, то чоловік купив.
    Ми тут бачу розвели балачки не про роботів, може цю дискусію перенести в відповідну тему? То так буває - один запитав, інші приєднались...
    А по темі - мрію про робота виношуємо разом з чоловіком. От назбираємо грошенят - обов'язково купимо. Треба або міняти стаціонарний пилосос ( купували найпримітивніший самсунг для прибирання під час і після ремонту, щоб не шкода було "вбити", а він падлюка вижив), або вже розоритись на робота. А той "смертник" вже 3 й рік живе після ремонту. Він мішковий - фу, незручний, та й вже та " кишка" вилітає трохи з орбіти як смикнути, тобто вже час настав. Але підвернувся той акумуляторний, я щось таке хотіла замість віника , щоб не розмотувати шнура. То тепер вже буду викручуватися і чекати робота.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Роздумую я над купівлею такого робота помічника, на першому поверсі в нас плитка, стін нема, відкритий простір. Хотілося би щоб той робот мені трохи пилососив поки нас вдома нема. Єдина проблема - великий простір, вітальня і кухня - 100 метрів, відповідно треба щось потужне, щоб чистив таку площу. Миючого не хочу, мити мене не напрягає, а от пилюку і все що несеться з вулиці робот би гарно чистив? Порадьте щось.
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Shapokliak а як той електровіник виглядає? не чула про такий. цікаво :connie_pull-pigtail
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  14. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Жарт з фб
    28168622_332918127198161_1743183386056614908_n.jpg
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    То не жарт, в моїх знайомих то була реальна історія. Вони в шоці були, як зайшли в квартиру)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Треба закривати їх в окремих приміщеннях - тварин і роботів :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. ritassv

    ritassv New Member

    В нас теж є. Незамінний помічник)) Ще й як раз з функцією вологого прибирання - ну дууууже зручно. Звічайно, я сама теж генерально миі сама, але в моменті коли часу/сил нема все одно вдома чисто))

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 25 Лютий 2019
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А для чого ще самі миєте? Він зле вимиває? Чи яка причина?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування модератором: 25 Лютий 2019
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    якщо це не є окремий миючий робот (типу I-robot braava, який ТІЛЬКИ миє, має резервуар для води і розбрискує її), а порохотяг з функцією полотера, то по суті Ви мочите ту шматочку вручку, і робот возькає нею по підлозі, і не контролює степені зволоженості і забрудненості шматки.
    В моєму випадку, якщо пустити такого робота по паркету спочатку позбирати порохи, а потім протерти - результат супер і нічого додатково прибирати не потрібно.
    А от для шершавої плитки (коридор і кухня) то його тертя - до одного місця. Треба руками мити. Звісно, що якби плитка була глянцева, і то не була б кухня/коридор, то думаю, того полотера б також вистачало за умови його регулярного запуску на протирання.
     
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    При нагоді запитаю, такий робот може замінити пилосос, чи потрібно мати і те, і інше?