Робот-порохотяг - помічник по господарству чи модний девайс?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем arushka, 9 Грудень 2013.

 1. MissO

  MissO Well-Known Member

  Англійська мова, але в Інтернеті є прошивки. Я не ставила, бо розумію, що каже і ще й в додатку приходять сповіщення про його дії.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 2. Online

  Online Well-Known Member

  @phobika, @MissO, як часто ви його запускаєте? Не було за цей час глюків, поломок? Теж дивлюся в сторону Сяомі, але щось вагаюся: бачила в інтернеті кілька відгуків про швидку поломку буквально за пару місяців і про періодичні глюки в системі. Якщо купувати, то планую запускати щодня і от думаю, скільки він реально витримає в такому режимі...
  І ще одне: бачила, що Сяомі має і миючі роботи. Це типу 2 в 1 чи суто як додатковий девайс?
   
 3. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  В мене працює щодня вже 3 місяці. Жодних глюків, все ок, з роботою справляється на ура. Заїжджає всюди, куди фізично може пролізти. Має датчик, щоб не падати зі сходів, зручний додаток, сповіщає якщо зажував щось не те, наприклад завеликий шматок лего в дитячій, легко чиститься. Тепер ще одного хочу, щоб мив підлоги, бо я геть облінилась з тими девайсами:girl_haha:
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

  ні це типу робот-швабра. дивилась огляд, там дуже маленька шматка, десь 20см*15см і спереду розпилювач.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. WinterDog

  WinterDog Well-Known Member

  Взяла сяомі 2 в одному. Вологе прибирання досить лайтове. По суті так легенько протирає. А так запускаю щодня. Кількість сміття порівняно з першим запуском значно зменшилось.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Ми вже пів року юзаємо практично щодня , ніц йому не є. Часом лінь просто іграшки всюди визбирувати, то запускаю якісь окремі кімнати. До речі це з телефона можна наклацати в які кімнати їхати і він собі шурує. Незнаю який тип миття в нас, але там є внизу невеликий плоский контейнер, в який наливається вода і через такі мікро дірочки просочує невелику шматинку з мікрофібри. Сильно миття з того нема , не завжди навіть ту воду наливаю, але думаю волога ганчірка ше якісь пилинки за собою таки потягне. В кухні і коридорі в нас плитка, то раз на тиждень мию їх шваброю , то вода таки чорна, але незнаю чи то така плитка просто, вона не глянцева. В кімнатах, де підлога дерев’яна сильно нема потреби шей мити


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. phobika

  phobika Well-Known Member

  Вже 2,5 роки працює. Не можу сказати, що кожен день, в мене то дуже нерівномірно. Буває по кілька разів на день, буває днів 2-3 не включаю. Останній рік користуюсь лише роботом, звичайного не маю. Жодних поломок не було. Лише 1 раз міняли фільтр і щіточку, просто він повідомив, що вже пора. Він собі рахує якусь кількість годин, після чого треба проводити заміну.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Online

  Online Well-Known Member

  Дівчата, а які конкретно у вас моделі? Бо зайшла до них на сайт, там не завжди зрозуміло чим моделі відрізняються. Характеристики часто ідентичні, а розкид цін великий.
   
 9. WinterDog

  WinterDog Well-Known Member

 10. raspberry

  raspberry Well-Known Member

 11. phobika

  phobika Well-Known Member

  Останнє редагування: 27 Червень 2020
  • Подобається Подобається x 1