Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Це контент-менеджмент. Дівчата, в дошках оголошень в Інтернеті часто можна натрапити на таку роботу. :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Дякую, дуже корисна для мене інформація!!!!!
    А для того потрібні якісь спеціальні знання чи навики? освіта?
     
  3. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Якщо ви працюєте на відстані, то ніхто не буде просити показати диплом). Це неважка робота, а скорше механічна.
    На кожному сайті свої вимоги, бо деколи треба вміти працювати з кодом хтмл, мати хоча б базові знання. Але основне - це вміння шукати інформацію.
    Також часто треба вміти писати тексти, якщо, наприклад, ви контент-менеджер, який вносить нові статті на сайт, новини, рецепти і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Я сама собі організувала роботу вдома. Сам собі директор :) І дітки при мені, і грошики капають і улюбленою справою займаюся :) То ж треба було на державній роботі два роки відтовкти, щоб зрозуміти що то не моє :sad: Але як кажуть, ліпше пізно, ніж ніколи...
     
    • Подобається Подобається x 17
  5. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    А чим ви займаєтесь?
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Займаюсь розвитком діток.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Staples

    Staples New Member

    Відповідь: Робота вдома

    :girl_cr:girl_flirt:
    Вчите мов?
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    всього окрім мов. Мови діти вчать потім. Моя мета - допомагати діткам в опануванні базовими навиками: розвивати дрібну та крупну моторику, орієнтуватися в просторі, мати хорошу пам"ять, вміти слухати, розрізняти кольори, читати по Доману і просто гарно проводити час (малювати, ліпити, витинати, співати та танцювати).
     
    • Подобається Подобається x 24
  9. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    У вас приватний заклад для маленьких дітей?
     
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    ні, це робота вдома :) подробиці в приват, якщо цікавить, бо зараз тут мене у рекламі звинуватять :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    У моєму випадку було потрібне зання мов, бо часами перекладаю інформацію з офіційних сайтів виробників.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Ось мені цікаво, чи всі, хто працюють вдома, задоволені таким стилем роботи. Мені , з одного боку, хотілося б ходити на роботу (в прямому значенні), щоб перебувати в колективі, бути вільною від домашніх обов'язків:girl_crazy: в робочий час, а з іншого боку, робота вдома - це можливість бути з дитиною, планувати самому свій час...
    Як вам?
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    я вже набулася в колективі, причім у великім, бачила всяке, мене особисто це втомлює, люди люблять часто замість роботи та поміж роботою навантажувати тебе ще й своїми особистими проблемами, а це пригружає, забирає сили, часом денервує. Для мене робота вдома це найкращий варіант, сама собі господар, я знаю на що розраховую, сама прибрала, сама провітрила приміщення і т.д А на роботі завжди шукаєш крайніх, а їх часто нема, як от прибиральниці, і виходить в кінці кінців, що прибирати мають викладачі. Окрім цього діти при тобі, а окрім того, роботу можна зорганізувати так, щоб мати вільний час на зустрічі з друзями і т.д Я завжди любила бути вільною посеред дня, а працювати вранці і ввечері - і саме так зараз є. Мені це подобається.
     
    • Подобається Подобається x 20
  14. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Робота вдома

    я довгий час, поки жила в Донецьку, підзаробляла набором текстів, всяким дрібним перекладом (переклад укр-рос і редагування українських текстів особливо користувався попитом :)). а от у Львові і Ковелі якось це не пішло: у Львові в мене за весь час була лише одна клієнтка, і то в тому ж будинку (побачила оголошення на під`їзді, десь на третю зустріч виявилося що живемо поряд :)), а в Ковелі щось взагалі тиша. давала оголошення в єдину місцеву газету, вішала на вулицях... хвостики зривають, а не дзвонять.
    не сказати що це аж такий заробіток, але зайва копійка зайва не буває ;) а роботи не пишу, бо не маю вищої освіти і з трудом уявляю, як вони мають виглядати...
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Як у будь-якої роботи є плюси і мінуси. Мені бракує спілкування, заздрю чоловікові, коли у них корпоративи, хочеться вийти у світ! Натомість я сама планую свій робочий час, мені не треба напрягатися гардеробом, доїжджанням (особливо у бридку погоду це відчувається), перекусами (вдома завжди щось є), не треба відриватися від виробництва на лікарняні, наприклад. Для мене ще дуже важливо, що у мене в колективі усі привітні і порядні, що мені вчасно видають зарплату, що мою роботу цінують, прислухаються до моєї думки.
     
    • Подобається Подобається x 17
  16. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Мене пре :girl_crazy: Я найбільше не любила вставати зранку, щоб кудись іти, а тепер такий кайф, коли ти у піжамі і тапках можеш прийти на своє робоче місце...
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    А як здійснюється оплата за таку роботу, якщо не секрет???
     
  18. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    А як здійснюється оплата за таку роботу, якщо не секрет???

    Особисто в руки ("у конверті") за відпрацьовані години.
     
  19. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Дівчата, підкажіть, а як оплачується оця дистанційна робота, коли роботодавець у Росії? І чи має значення "обсяг" доступу до Інтернету, а також освіта чи досвід роботи з певними програмами?
     
  20. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    По різному. але найчастіше це електронні гроші. Треба мати електронний кошельок. Я один раз домовилась на грошовий переказ через Анелік(Це систему грошових переказів без відкриття рахунку в банку). Але то дуже рідко.