Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Мені подруга казала що їй пропонували 6 грн. за 1000 знаків! Не знаю, я собі не уявляю як можна працювати за такі копійки. Що купиш за 6 грн? Навіть батон дорожче коштує, а це ж не просто якась механічна робота коли не треба думати а просто руками перебирати (як оператор на лінії), тут треба думати, писати, грамотно! Це важка розумова робота, а оплачується так мізерно(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    тут все залежить як до того ставитись, я наприклад на отзовику пишу про свій досвід використання якогось товару. Ніби і той самий форум, але мені ще за допис доплачують. Завела там друзів, хтось переглянув фільм - написав відгук, інколи той фільм обговорюємо в коментарях.
    За місяць дописування (3-4 відгуки в день) я заробила 400 рублів. На різні форуми я трачу ж стільки часу, але мені за то ніхто не платить.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так отож: це 135 грн за місяць. Ця сума ( при бажанні) починаючим копірайтером заробляється за день (
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ми говоримо про різні речі. Я пишу про додатковий НЕ ВИМУШЕНИЙ підзаробіток. Я не ставлюсь до отзовика, як джерела заробітку, ділюсь досвідом і мені ще за то якісь грошики капають(так як тут на форумі, всеодно трачу час, а отримує лише спілкування). Копірайтом я навряд чи б займалась, не завжди легко висвітлити якусь тему, +граматика кульгає (там більше російська).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. varschavcka

    varschavcka Well-Known Member

    Форумлянки чи підробляв хтось тут Rabota V Internet, бо зареєструвалася і незнаю чи вартує, чи виплатять хоч щось?
     
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    мені писали, що 100% лохотрон плюс одразу ж видно це, оскільки за ввод капчі не можуть платити аж 2 рубля - реальна ціна не більше 0.09-0.05руб.
    --- дописи об"єднано, 14 Березень 2016 ---
    А чому на wmmail не хочете працювати, там 100% виплачують і щей в у.о.))
    я особисто вже 5у.о. заробила причому працюю не щодня і по 1-2 годині ввечері - виконую нескладні завдання, бо листів мало приходить..
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2016
  7. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    і я колись на Wmail трохи підзаробляла. Сайту купа років, з виплатами все було ок.
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    на листах мало заробите. Основний дохід - завдання ;) Час від часу появляються нові і гарно оплачувані. +реферали ;)
     
  9. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Це без сумніву лохотрон, читала про нього на форумах... навіть не тратьте свій час.

    А я не давно знайшла досить цікавий американський сайт Trafficmonsoon, платять в доларах за перегляд реклами (серфінг). Гроші ще не виводила, бо там мінімальна сума виводу 2 долари, а в мене ще не вистачає. Але трошки читала про цей сайт, то ніби все ок і гроші виводяться, на Payza або PayPal. Але там головний плюс, що отримується 100% доходу своїх рефералів.
    --- дописи об"єднано, 14 Березень 2016 ---
    Ой, реферали щось не дуже хочуть виконувати завдання, тай взагалі працювати... чи то тільки в мене такі?)) з 13 тільки 2 інколи заходять і трошки клацають)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    ой, реферали-реферали)))
    на Глобусі, де практично нічого не потрібно робити - просто включити програму та к-ка раз на день кліканути маю в першій лінії 55 рефералів, з них активні всього лише 14 :girl_crazy: . Ніхто ж не обіцяє тисячі заробітку в місяць, ніхто не каже, що це програма для основного заробітку і т.д і т.п, але цент до цента просто фоново і вже буде єврик))
    на Wmail маю сім, то одна дівчина час від часу заходить і клікає по листах ( майже 200шт станом на вже вийшло їй) - завдань не виконує, а от хлопець зареєстрований лише тиждень тому. то вже 150 листів переглянув, і 6 серфінгу зловив, і 60 завдань виконав і гроші виводив, по часу бачу, що заходить на сайт лише ввечері, то припускаю, що вдень має якусь основну роботу, а це так на інет-телефон-фрукти ( чи пиво?))) . Всі решта зареєстровані, але нічого не роблять..
    Під лежачий камінь вода не тече (с)
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    думаю у всіх так. В мене з 52 активні аж 4. Один реф за місяць заробляє 20-40 доларів, хоч в нього лише 2 реферали і то не дуже активні і працює також вночі.
    Більшість просто зареєструвались і більше не заходили.
     
  12. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    хочу вас запитатися напевно для всіх відому роботу в компанії Оріфлейм! мене вони вже дістали... всюди їхні повідомлення! я вже думаю"чи то я дурна, не згоджуюся, бо стільки людей працює, можливо дійсно так заробляють люди, і типу косметику не потрібно купувати"... чи хтось себе там пробував чи чергова піраміда?
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    можливо років 10 тому там заробити можна було. А зараз...Їх дійсно дуже багато наплодилось і знайти клієнта не так вже просто.
    Про те що їм не треба купувати косметику...то не правда, ви просто будете купляти косметику зі знижкою і та знижка - ваш заробіток. Якщо ви торгаш, то може і можна заробити. В мене знайомі як працюють, завжди мають 2 каталоги, діючий і наступний. Порівнюють ціни і скупляють дешевші товари (для прикладу в одному каталозі лак коштує 30, а в наступному - 80), а потім в наступному каталозі товар продають "як своїм" лак за 60 грн. Але проблема, знайти людину, яка то буде купляти.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    аналогічно.
    в нашому відділі на роботі є дві жіночки, які тим займаються, то якщо раніше ( років 10-8 тому) вони щомісяця збирали замовлень на 4000-5000грн кожна, то зараз скидають всі свої замовлення разом та спільно замовляють, бо здається тепер їм потрібно платити якісь там гроші і за друковані каталоги, і за оформлення замовлення і ще там щось, плюс продажі дуже сильно впали врази через високі ціни та ненадто якісний товар.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. KlaraK

    KlaraK New Member

    Я не могла довго втриматися на жодній роботі. Не з причин того що я лінива чи дурна. Скоріше за все у мене було надто виражене відчуття собівартості і прагнення робити щось своє. Зараз у мене маленьке ательє. Планую рости. Працюю вдома і цим дуже задоволена. Доречі жінки, які йдуть у декрет також мають зараз безліч можливостей. Особливо ті, хто вміє щось робити руками чи писати. Фрілансерів треба у будь-якій сфері.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Я після декрету взагалі якась така стала... не знаю... я щось собі слабо уявляю себе в офісі, я зовсім не стресостійка, дуже самокритична, ще потім ввечері то всьо, що було за день прокручувала завжди по сто разів. Зараз я працюю віддалено у тій самій фірмі, де і раніше, але неповний день (десь четверть ставки )), і тому мене не дуже гнітить, що це не дуже "моє", бо лишається час на хобі, навчання і т д. Але не можу визначитись - вдома чи в офісі хотіла б працювати. Якщо не вдома, то тільки в класний колектив, а інакше, не бачу сенсу туди ходити, краще вже тоді робити те саме, але вдома. Бо все-таки має бути, якийсь цей самий... компенсація моральна чи що.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А мені, в свій час, дуже подобалося займатися грузоперевезеннями по Україні ( поки ціни на пальне не почали стрімко зростатати). Це робота з декількома сайтами, а також вхідні та вихідні дзвінки. Було цікаво.
     
  18. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    не знаю в яку тему написати, тому попитаю тут, бо це робота-хоббі вдома))
    порадьте на які краще ресурси можна виставити на продаж власноручстворену бух.програмку?
     
  19. natalica

    natalica New Member

    Дівчата!
    Потрібна людина для написання матеріалу на певну тематику. Перевага надається тим, хто грамотно володіє російською мовою.
     
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, чи підробляв хтось збираючи сатоші (для 1 біткойну)?