Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Робота вдома

    Я весь час працювала в офісі, навіть ніколи не задумувалася, що можна знайти роботу в дома. :girl_cool:Тепер, коли я з малою в декреті, то я чимось би зайнялася. Бо лишня копійка ніколи не завадить. Правда мову я трохи знаю(помагаю сину в школі), але не настільки щоб перекладати. :girl_cray: Може хтось порадить - як ще працюють жіночки вдома. Може комусь помічники потрібні? Дайте ідею.:girl_bye2:
     
  2. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Робота вдома

    Думаю ідеями не дуже хтось захоче із Вами ділитись:girl_cool:Власне успіх будь-якої роботи на 50%залежить від власне ідеї. Хіба можна поради.
    Я за освітою юрист (але думаю майже для кожної професії можна знайти можливість для роботи вдома)і працюю вдома. Наразі маю декілька фірм які обслуговую. Основне чітко виписати що ви можете робити і запастись величезним терпінням. За чотири роки я знайшла лише 3 фірми з якими працюю - а зверталась із пропозицією до сотень......
    Основні мої переваги це наявність комунікацій удома і хороше резюме попередніх робіт(для моєї професії більше нічого по суті і не потрібно) - єдине, що власників які прагнуть до результату, а не до ще одного працівника із робочим місцем, якого можна викликати на "килим" направду мало. Але вони є - і щоб їх знайти треба немалих зусиль і дуже часто руки опускаються.
    Є і мінуси такої роботи - необхідна надзібраність, щоб не загнати себе у ніч і встигати із домом і дітьми і роботою. Треба вміти зупинятись і ненабирати на себе забагато. І сімя дуже спицефічно ставиться до такої роботи - оскільки ти вдома - то вважається що ти у відпустці. І на заробіток захмарний теж не треба надіятись Отак. Є свої плюси і мінуси.
     
  3. шоколадка

    шоколадка Active Member

    Відповідь: Робота вдома

    Робота вдома, працюю і інеті, і дітей пильную, і гроші є, і багато часу не займає. Як на мене, поки так зручно, хоч дітки в садочку, але часто треба бути вдома з ними.
     
  4. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Робота вдома

    Класно вам!!! Довго шукали роботу? Як надибали?
     
  5. jantarna

    jantarna New Member

    Відповідь: Робота вдома

    теж працюю вдома і не жаліюсь. Хто нічого не шукає той ніколи не знаходить
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Пояснили :)
    Ви б хоч розказали, що робите, як знайшли, що порадите.
     
  7. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Може мовчать, бо бояться конкуренції?:girl_impossible:
    А так легше сказати: маєте нет і шукайте собі :ed4d70def841dc74b57
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    я б сказала по-іншому: під лежачий камінь вода не тече.
    Радити насправді важко, адже робота вдома має бути вам до душі, я пораджу вам робити меблі, але якщо вам то не підходить, ви не маєте хисту і бажання до того, то як би то привабливо не виглядало, ви цим не будете займатися. Кожен пробує себе в чомусь, що йому близьке, одні програмують вдома, інші навчають, інші печуть торти, перуть білизну, ще інші шиють, ще інші продають. Сьогодні перелік робіт, які можна робити вдома досить великий. Хто може вам сказати що конкретно вам стане до душі і що принесе додатковий заробіток? Є такі види робіт, які не потребують додатковий інвестицій, лише бажання працювати (якщо є комп"ютер - набір текстів, інтернет продажі, якщо є пральна машинка - періть білизну, якщо є добра духовка - печіть торти, тістечка) А є такі, що потребують і додаткового навчання і вкладання коштів. Тільки ви можете вирішити, чим займатися, хто вам може що порадити? Вам можуть вже дати пораду, якщо ви вирішили чимось конкретним займатися, як це почати і чи це прибутково, і якісь тонкощі розказати, а в загальному ніхто вам не порадить.
     
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    А я зовсім і не про те. Навіщо писати дописи на кшталт: сиджу працюю вдома, задоволена на всі 100. А ви лузери :)))

    Можна ж принаймні написати, що ви робите, як знайшли таку роботу. Які плюси-мінуси чи небезпеки в такому пошуку. Оце насправді потрібна інфа. Може, хтось про таку діяльність навіть і не підозрював, або не знав з чого почати, як і де шукати.
     
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    ми ся з вами не розуміємо. Зараз я вам розкажу про тонкощі одного бізнесу, який достатньо прибутковий, це робота вдома. Маючи машину, сідаєте і їдете що б купити щось там, потім робите отак і отак, і у вас є товар, потім виставляєте його на посиденьках в платний розділ і продаєте.
    Я займаюся з дітьми, проводжу вдома заняття з раннього розвитку. Як знайшла? Люблю займатися з дітьми і все життя про це мріяла. Якщо вас цікавить саме цей вид діяльності - пишіть в пп розкажу деталі. Чоловік програмує вдома сайти - цікавить пишіть розкаже вам тонкощі програмування в php. Кожен обираючи собі роботу вдома виходить з власних умінь та можливостей. Можна ейвон продавати, тонкощі - у консультантів на базарі. Вам ж має бути щось цікаво, чи ви хочете усім одразу займатися, і щоб усі про все вам написали. Задекларуйте, конкретизуйте, що от я маю комп"ютер, хотіла б чимось таким займатися, що б було пов"язане з роботою на ньому (інтернет-продажі, програмування, переклади, пошук файлів, сортування інформації, робота з базами даних, документами, доступними в мережі), хто таким займається, порадьте, чим саме, на які фірми працюєте, яка оплата. А ви хочете щоб: скажіть мені щось, не знаю що, і про щось, не знаю про що. Не ображайтеся, але з ваших дописів воно саме так виглядає.
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Робота вдома

    Думаю, Чортеня хоче, щоб "не казали", коли крім понтів викласти в темі нічого. :)
    (будьмо уважні)
     
  12. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

     
  13. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Робота вдома

    Хм...гарна вийшла дискусія...Беру для прикладу себе....є комп"ютер є бажання працювати є час...але бракує ІДЕЇ...або партнера, бо щось сама не можу нічого придумати...
     
  14. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    ідеї чи стимулу?
    гугл придумає за вас, варто тільки спитати і вирішити чи це Воно чи ні.
     
  15. sani

    sani New Member

    Відповідь: Робота вдома

    у роботі дома є ще і мінуси:

    [​IMG]
     
  16. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Більшість розглядають роботу вдома як роботу за комп"ютером. Єдина відмінність - не треба кудись їздити. Коли я зрозуміла, що хочу працювати вдома, я в першу чергу хотіла працювати сама на себе. Тобто я хотіла мати свій бізнес, який я можу реалізовувати будучи вдома, а не вдома працювати на когось.
     
  17. sani

    sani New Member

    Відповідь: Робота вдома

    бо робота вдома то і є більшість за компутером ;) бо інші види бізнесу якщо і починаються дома то з часом вимагають якогось приміщення(офісу, складу...)

    додому не приведеш клієнтів, дома не будеш тримати багатотонный склад тощо...

    а робота за комп"ютером того всього не вимагає, треба інтернет і комп"ютер і велику самодисципліну(ізолюватись від жінки/чоловіка/дітей, щоб не відволікали)

    на мій погляд робота дома то як проміжний етап між роботою на когось і роботою на себе.. тому що працювати дома також дуже некомфортно!
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робота вдома

    хто сказав?
    намана, чоловік на роботі я вдома клацаю, не вилазячи з ліжка/піжами - ла фа!
     
  19. sani

    sani New Member

    Відповідь: Робота вдома

    от це якраз теж одна з проблем :)

    якщо не секрет чим займаєтесь?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Робота вдома

    ну то як кому - мені не проблема


    перевожу продукти :) перекладами (правда нечасто)