Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. lilochok

    lilochok Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    За 10 грн ви отримаєте роботу відповідноі якості. Замовники ,яким важливий лиш "унік" і 0 якість, для новачків на біржах ставлять ціну 10 грн за 1000 зн. На виході отримують статтю для роботів,а не людей. За 5 грн за 1000 зн. не пишуть навіть для пошукових машин. Мабуть, ви сама виконавець на мінімальній оплаті. Тому шукаєте субвиконавців ще на меншу оплату,яку можете виділити. Або подалися у редактори,якому замовник дав мінімум бюджету на виконавців. Бо пояснити таку оплату від замовника,якому потрібен хоч якийсь мінімально читабельний текст- не можу :)
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2016 ---
    Зараз кожна домогосподиня вирішує,що може займатися копірайтом. Тому ціни демпінгують " по -чорному". Інтернет переповнений контентом, на якому можна " зламати очі". Реально: щоб заробити хоч 100 грн на день, при розцінках 5/1000, людина має написати 20 тис. зн. При таких темпах напише дурню. Нормальні замовники зараз не женуться за " уніком" в 95-100%,якщо від цього страждає якість. Для копірайту зараз нормою є 95-100% на системах " Контент.вотч" та " текст. ру", 95% по "е- тексту " і від 90 по Адвего плагіатусу. На рерайт- 90 і 80% відповідно. Системи обирає замовник.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Багато говорять про унікальність, але мало хто звертає увагу на показники академічної, класичної тошноти тексту (за Адвего, наприклад). Якщо текст заспамлений ключовими словами він роботам не цікавий.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Тому що всі вимоги прописуються замовником. І доя кожного замовника є своі допустимі межі тошнотності. І за якою системою перевіряти- теж замовником прописується. І кількість потрібних йому ключевиків ( текст для роботів чи для людей). Так само ставляться конкретні вимоги по водності, спамності та зараз люблять додавати ще оцінку по Главреду
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Із цього тижня працюватиму вдома на півставки (водночас, шукатиму нову роботу, так як теперішня не підходить). Та нещодавно наткнулася на оголошення про роботу таємним покупцем. Оскільки працюватиму на півставки, то в другу половину дня могла б чимось таким займатися. Але тепер питання: хто з цим стикався, наскільки то реальний підробіток і на яку вигоду можна розраховувати?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, поділіться, будь-ласка, досвідом роботи логістом надому. Вже декілька місяців намагаюся знайти реальний підробіток вдома, бо дуже потрібні гроші, але ніяк не виходить((( Знайшла одну пропозицію диспетчера надому, дочитала до кінця, а там дрібним шрифтом внизу пише, що я повинна їм щотижня платити по 150грн за інформацію((( якісь "розводи" на кожному кроці - одне розчарування((((
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Залежить яка компанія, але середня ціна за один візит таємного покупця від 50 до 200 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    підробіток там відносний. В більшості випадків Вам повернуть кошти за куплений товар і оплатять дорогу туди назад. Я якось тим бавилась, дали завдання відвідати Метро і купити певний товар (точніше там був перелік і ти вже вибираєш що тобі треба), потім ти складаєш відгук + ауді підтвердженням. Ну і в тебе є завдання попросити персонал про допомогу. Після написання відгуку і представлення чеків, тобі повертають обумовлену суму, товар залишається у Вас. (мене тоді попросили купити на 130 грн+заплатили 20 грн за дорогу).
    Подружка ходила в кафе, то їй також оплатили замовлення (і також було обумовлено що вона має замовити) + 20 \30 грн зверху.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Чим довше займаюся фрілансом, тим більше переконуюся, що в інтернеті взагалі, в який бік не повернешся, там можна заробити. Тільки ця вся робота переважно в англомовному сегменті. Наразі в мене вже проблема, щоб не розпорошуватися на занадто багато платформ, зосередитися на кількох основних проектах. Ну, і те, що пейпал в Україні не повнофункціональний, так добряче зв'язує руки, але вивчаю альтернативи.
    Зараз в мене досить непогано "вистрілила" ілюстрація і ще маю кілька масштабованих (як любить казати мій друг) проектів, які ще набирають масу, але з часом все буде. Проекти, до речі, письменницькі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Можете дати кілька корисних порад для початківців?
     
  11. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    придумати свій корисний товар чи послугу і показати його клієнту. задати собі питання "чи я б таке купила?".
    ну, і тут в сусідній темі про "чорний список" якраз дуже гарно було проілюстровано, що вся наша присутність в інтернеті - це репутація.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    ой, я так щойно перелякалася. зайшла на сайт, де продаю свої ілюстрації, а один малюнок продався по ліцензії за півсотні доларів. :) новий рекорд
    так що робота вдома - то дуже навіть реально та круто :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Alexina

    Alexina Member

    Хто вміє щось робити сам, речі хендмейд, це чудовий шанс добре заробляти на платформі Etsy. Маю там магазиньчик з прикрасами з бісеру, рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    на етсі є якийсь нормальний спосіб отримувати кошти без сайтів-посередників? трохи намагаюся вивчати ту тему, бо хочу мамі зробити крамничку.
     
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А як з оплатою/доставкою даєте раду? Вже б давно почала, але ця частина продаж на etsy лякає.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
  16. Alexina

    Alexina Member

    @Nemi через Seller
    @OxyFoxy так, все ок. Прогуглила багато блогів про Етсі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    @Nemi я так розумію, ви на стоках продаєте ілюстрації? Не скажете, скл у вас приблизно робіт було в портфоліо, коли почались продажі?
     
  18. Alexina

    Alexina Member

    На рахунок роботи вдома. Зараз дуже багато займаються СП у соцмережах і на форумах, я теж не виняток. Це моя основна робота стала.
     
  19. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    @Ассоль так, на стоках. Точно вже не пам'ятаю, але не більше 20-30.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Маю знайомих. Молода родина. Дружина в декреті, чоловік працює вдома, "на телефоні", як вони кажуть. Щось дотичне до віз. Бачу, що за пару років роботи чоловіка, родина досить суттєво підійнялась фінансово. Чого пишу...От просто цікаво, що то за робота така і невже й справді так добре там платять?
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2017