Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та залежно на скільки дотичне до віз. Знаю, що рік-два тому, черга на польську національну візу в консульстві, на сьогодні-завтра, коштувала 100$. За запрошення теж є різні розцінки від 50$ до 150$. Та й просто анкету заповнити і поставити на чергу в ППВА беруть 100-200 грн. Плюс можуть, ще й страхівку продавати до візи, то теж будуть якісь %.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    а не поділитеся досвідом, де саме знайшли цю роботу? Хотіла б спробувати собі зайнятися таким. Дякую :)
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    таких пропозицій є валом- від бірж копірайтерів до звичних ворк.юа чи робота.юа і іже з ними. Бо оплата 15 грн за 1000- це реально небагато . Такі пропозиції розміщують такі самі копірайтери або редактори, яким треба контент "на халяву" для розміщення на донорських сайтах або для перепродажу
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось займається перекладами і знає сайти, де можна знайти роботу такого плану? В мене рівень "не дуже, середнячок" з англ. мови, але щось просте, можливо для дітей, могла б спробувати перекладати. Буду всім дуже вдячна за інформацію. Дуже би хотілося найти щось такого плану, ще й би рівень знань трохи підтягнула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    знаю для вищого рівня, де працюють кілька знайомих, дійсно хороший сайт UpWork. Гарні пропозиції, але рівень мови має бути відповідний.
    Нажаль ще теж поки не дотягую :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Як то Ви її знайшли таку роботу і що то є?
     
  7. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    СП це спільні покупки, знаходите хорошу фірму і пропонуєте з неї купляти товар по закупівельній ціні сайту + ваша націнка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Ага.Зрозуміла. :girl_yes2:
     
  9. Alexina

    Alexina Member

    @ZORRO WEST саме так. Уже займаюся 5 років. Мені подобається.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    На даний час дуже важко знайти роботу і не тільки в інтернеті.Вже ось сиджу пів року вдома, або треба займатися косметикою,або треба вислати кошти , а тоді"дадуть об'єм роботи. Ну це ж усе казки...
     
  11. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    вчора вперше побачила оголошення про роботу вдома контент-менеджером із відмінним знаннням саме української мови, бо до того зустрічала лише російська+англійська ( і інші мови), але тільки не українська, аж сумно було від тих оголошень - живемо в державі УКРАЇНА, державна мова українська, а на роботу дистанційно хочуть 99% роботодавців російськомовних ( +англ.) працівників :girl_devil:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. maavka

    maavka Well-Known Member

    Мати бажання, трохи часу, фантазію, не опускати руки то роботу можна знайти. Заробити можна, але якщо працюєш на себе, бо ці роботи копірайтера, статті, відгуки то копійки і не вартують того часу.
    Он перед тим писала Магнолія що вона заробляє на спільних покупках, так багато роблять, щось подібне до того є дропшипінг. Також можна щось самому виробляти, навіть тут на форумі продають косметику ручної роботи, хтось здає в прокат карнавальні костюми і т.д. Моя сестра продає равликів ахатин, за минулий місяць мала 1000грн, вона собі додатково продає, а купувала просто для косметичних процедур, бо ці равлики кращі будь-яких кремів і не закінчуються). Ще друг мого чоловіка дає платні уроки шахів по скайпу, і учнів таких має багато. Він ще також у школі працює шаховим тренером. Думаю можна репетиторством займатись по скайпу, якщо навчені цьому.
    Навіть "займання косметикою" (мережевий маркетинг) також приносить дохід, якщо щось робити. Я то діло була закинула, а тут, раптом, дивлюсь а моя структура сама так виросла, товарооборот збільшився в рази. Але щоб таке було я до того я працювала і зареєструвала людей, навчила їх і т.д.
    Тобто багато чого можна придумати. На жаль я часу достатньо не маю, то у фоновому режимі стараюсь підзаробити. Поки у мережевому маркетингу
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    точно впевнені :) ? Ви самі займалися написанням статтей ? Якщо ви профі, то за 2 години заробляєте стільки, скільки вам платять за 8 -годинний робочий день у офісі. І навіть домашніх капців не треба знімати:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я не профі, я мала на увазі простих людей) Сама не пробувала, бо мені написаня статті важко дається.
    Якщо це профі і 8 год, то погоджуюсь). А ви можливо так вже робили, якщо не секрет, скільки виходить за місяць?
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а всі колись були простими. Рука і уміння набиваються з часом. Зразу нічого не буває.
    Достатньо, щоб бути навіть основною роботою для тих, хто бажає. Колись поєднувала давно це з офісною роботою -заробіток становив не менше офісного ( а там він не був маленьким).
    Я зараз якщо і пишу, то виключно спеціалізовані тексти для певних компаній і для постійних замовників. Тому у мене свої нюанси і свої ціни. Все підряд давно не пишу,бо маю інші проекти. Але те, що заробити можна і новачку і профі- це 100%
    Також є можливість заробляти на редактурі чужих текстів. Звісно, що є свої вимоги, є обов язкові об єми виконаної роботи... Але той, хто не пробував, але каже, що на тому не можна заробити- "до побачення".

    Для прикладу просто дані з інсайдеру однієї із бірж: за три тижні середній заробіток авторів становить 6360 рос. руб. В грн по курсу- це майже 2800 грн за три тижні не напрягаючись для новачків. Для профі- найвищий заробіток 29600 рос. руб. Це 12700 грн. Враховуюч те, що часто автори працюють не лише на одній біржі плюс постійні замовлення на індивідуалці- рахуйте самі. Хто скільки працює- той стільки і заробляє.
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. olesiamilana

    olesiamilana New Member

    Ви знаєте, мене надихнув ваш коментар.
    Я вже давно задумувалась про такий вид підробітку,а саме редагування текстів. Можете мене зорієнтувати як починати? Які ресурси є для цього? Буду вам щиро вдячна.
     
  17. Gabicce Mare

    Gabicce Mare New Member

    є декілька сайтів, наприклад, Freelance.ua. Слідкуєте за замовленням і пропонуєте свої послуги. Хоча конкуренція доволі велика)
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    начиталася я тут про писання і воно мене все надихнуло, полізла шукати сайти. Але от мені цікаво, на одному такому сайті при реєстрації виконавцем хочуть фото паспорта - і першу сторінку і прописку. То поширене таке явище отої супер-перевірки надійності чи то я на шось таке попала дивне?
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Retaret а що то за сайт? я ще таких не зустрічала. хочуть хіба номер гаманця у вебмані чи в іншій платіж.системі
     
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Суть не в тому, хто де живе, а в тому, що російський ринок платить набагато більше. Тому і продають на нього.
    Сумно, не сперечаюся, але наразі це і далі факт.
     
    • Подобається Подобається x 1