Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2017 ---
    Я нещодавно закінчила 3місячні бух курси. Але то не для роботи, як такої, а для обслуговування чоловікового/сімейного бізнесу, бо хочемо зберегти гроші в сімї, які зараз йдуть на зп бухгалтеру (та й час такий, що вже по-доброму пора їй підвищити зп, але прийняли таке рішення).
     
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Зрозуміло, файно тоді, дякую за відповідь))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  3. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Досвідчені фрілансери - як ви отримуєте оплату за роботу з-за кордону - на картку?
    відкривали спеціальний рахунок?
    прошу поділитись досвідом
     
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    на вебмані
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    якшо російский закордон - то вебмані. за інші не знаю
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    інший
     
  7. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Дівчатка, треба вашої поради.. :girl_bye:
    Не встигну і оком моргнути, як настане декрет... От питання, чи реально працювати відразу без декрету з дому?
    В мене така робота, що впринципі дозволить працювати з дому, головне все встигати вчасно... Декрету, як такого на фірмі не має...навіть того лікарняного... ти йдеш у декретну відпустку - потім забереш трудову (реалії жизні приватників)
    На чоловіка зп може перші пару місяців виживемо, поки ще є якісь міні-збереження..
    Всі кругом говорять, що дитина забере весь час, що будеш спати по годинці-дві... що про роботу нема чого і думати, що щось будеш робити...
    Але от дивлюсь на радниць, то вони вкурсі половини всіх серіалів та передач по ТБ... чи значить, що цей час реально потратити, щоб щось підзаробити..
    Прошу поради, бо голова обертом трохи.... не хочеться ні себе загнати в глухий кут, ні підвести роботодавців...
    Працюю бухгалтером.
     
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я реально через півроку вийшла. З малим в слінгу раз на тиждень їздила на роботу. Всі решту днів - вдома. Але перші 3- 4 місяці присвятила дитині і сну)
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Sunnylife а то наперед ніц не сплануєш. бо дитина перевертає звичний світ догори дригом. І далі вже залежить від вміння пристосовуватись. Я почала по чуть-чуть працювати з 8 чи 9 м. До пів року все як в тумані, перші місяці то взагалі суцільне ГВ, носіння по ночах, а ше плюс мозок трохи тормозить сам по собі після народження дитини) Ше все дуже залежить від самої дитини. Я знаю таких шо сплять вночі практично з місяця, або раз прокидаються. Є шо самі добре сплять вдень. А є такі як мій, коло яких тре лежати, або годувати, або колисати і руки зв"язані. Одним словом, будете бачити перші місяці, як вам і дитині то всьо піде
    я купу всього прочитала в перші місяці в навіть телевізор тоді дивилась. але то тому, що годувала постійно. не знаю, як би воно працюваллось в позі тюленя)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Чому на фірмі немає лікарняного? Ви вже стали на облік? Вам видадуть лікарняний в поліклініці по любому, а Ви маєте занести до роботодавця, який має нарахувати виплату по вагітності і пологах, оформити заявку і подати в соцстрах. Соцстрах надішле гроші роботодавцю, які мусять виплатити Вам. Так, роботодавець власним кошти має заплатити 22% ЄСВ на суму лікарняних, але то не Ваш клопіт, а його обов'язок.
    Хіба ви зовсім не оформлені на роботі і працюєте "на чорно ".
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    як на мене перші три місяці буде не до роботи.. далі будете бачити..
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2018 ---
    є фірми які звільняють жінок на 7 місяці вагітності.. є які оформляють декрет але декретні не платять..
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    реально, якщо потрібно.
    хоча і правду Вам пишуть, що наперед спланувати нелегко.
    задача номер раз - народити здорову дитину і бути здоровою самій. У випадку, коли сама себе забезпечуєш, - перше діло. І, оскільки це не про "пощастило", саме з цього і раджу почати.

    З досвіду пологів без лікарняного що можу порадити - зараз відкласти хоч трохи грошей, і постаратись наперед зробити трохи (я знаю, що для бухгалтера то складно, але хоча б якісь форми, папки компаній, щось організаційне). Щоб мати принаймні тиждень, в який зможете з телефона проклікати щось мінімальне - і все. Тобто, організувати "сам собі лікарняний", щоб не назбирати "хвостів" за період перебування в ПБ. Про "хвости", між іншим, взагалі можна забути. З дитиною "наздоганяти" набагато тяжче, єдиний вихід - робити все чітко за графіком.
    Якщо все буде ОК, то найскладнішими будуть якраз не перші місяці життя з дитиною, а період навколо півтора-двох років, коли періоди денного сну скоротяться.
    я пригадую останній систематичний перегляд чогось по ТБ чи серіалів "за рукоділлям" років 10 тому. Так, робота з маленькою дитиною чи на останніх термінах вагітності - це нелегко. Але реально і багато кому це вдається, то чому не вдасться Вам?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    не на чорно, но така політика компанії.
    Йдеш в декрет і стаєш безробітним. Про лікарняний йшлося те, якщо ти працюєш то до останнього дня до пологів і відразу стаєш до роботи вдома, чи з тобою прощаються.
    Питала я про організацію часу, що взагалі бувається після пологів і чи є час чи нема.
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На такі фірми є суд. Не мають права звільняти вагітну ні в якому разі , виняток - повна ліквідація. Декретні платить соцстрах, а не фірма.
     
  15. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    @cjomcjomka дуже дякую..
    я так і планувала зробити максимум до днів ПБ...
    бо є можливість підробляти вдома зараз, а чи буде вона потім.... бо я як шукала нову роботу, то купа фірм прямо казали, що ви можете піти в декрет і бувай того....
    І бачила з чим стикаються коліжанки, які мають малих дітей....
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну я не придумала.. і в суд там ніхто не подав за звільнення..
    наприклад я працювала в айті під час першого декрету. лікарняний оформили, а декретні не виплатили. якісь там в них оборудки були. що декретних нікому не платили.. хто там ще в айті рветься)
     
  17. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    це не тільки ІТ-компанії таке практикують, але й купа наших.
    І це не вигадки, а реалії сучасних компаній.
    В нас надто "схвачєна" країна і всі інстанції.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    знаєте, тут також важлива штука - кожна стикається зі своїм, і власні складнощі важко передбачити.
    Зараз раджу ґрунтовно підготуватись до ГВ, ближче до пологів подумати про заготовки їжі, якісь важливі покупки зробити заздалегідь.

    Ви знали ці умови і йшли на них, отже - зробили свій вибір. Думаю, не просто так і мали причини. Таку роботу, де не "сукні показувати" чи "з дому в люди виходити", а справді заробляти, - зараз знайти нелегко. Тому дуже розумію Ваш вибір.

    Пам'ятаю, що висновок про "хвости" я зробила, коли на 42 тижні довелося працювати вночі. Тоді стало ясно, що з дитинкою в руках це буде практично неможливо.

    Якщо чоловік працює за стандартним "офісним графіком", тобто, ніяких там відпрошувань, перенесень, - раджу дуже ретельно підготувати речі для пологів і на перший час після.
    І не вішати носа. Просто не буде (точніше, згодом буде - тоді не стидайтесь пожинати лаври, бо будете справді молодець :)), але все получиться. Головне - щоб були здорові Ви і дитинка

    Коли Вам народжувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    В кінці липня.
    Але треба буде вже попередити за місяць-півтора і знати "на чому я стою"..
    Умови я но дізналась, чесно, коли шукала роботу, то це питання якось проскользнуло легко, а коли ти в один день стаєш без роботи, бо компанію тупо злили (вищі чини зацікавились і просто перекрили всю кровоносну систему фірми аж до банкрута), то після довгих пошуків і випробовувальних, попалась досить непогана робота і з нормальними умовами, де реально купа роботи, нових задач і т.д.... але тоді про декрет і не думалось, бо після ЗВ лікувалась довго (до неї десь 1 рік, а після - 2,5 роки)... і не знав, коли Бог подарує
    Вже наче і готую список продуктів, які треба заморозити.... що треба купити, можливо з техніки (блендер, мультиварку .. і те, що допоможе)
    Чоловік працює за звичайним офісним графіком на звичайній роботі, зп в нього не велика, хоча старається як може... просто ціни ростуть як на дріжджах
    Тому і стала така дилема...
    На батьків нема чого надіятись, бо там і здоров*я і грошима ми чим можемо помагаємо, а на чоловікових... вони розлучені, кожен має свої сім*ї... ну а він, типу "так ся стало", його виховували баба з дідом
    Тому реально треба покладатись на свої сили, і якось страшно стає...бо ти не можеш нічого зпрогнозувати, передбачити і це реальне якесь небуття... Тому і думаєш, що в твоїх силах, щоб триматись на плаву..
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Sunnylife ну то я раніше народжу і, якщо хочете, напишу в приват, як воно получиться. Може, ще якісь хаки відкриються. Хоча в мене досвід вже не перший, бо дитинка четверта :)
    Загалом, можемо тримати зв'язок як бездекретні мами :)
     
    • Подобається Подобається x 1