Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

 1. Nemi

  Nemi Well-Known Member

  можливо, допис більше для жилетки, але як же мене задовбало, що щоразу, як знаходжу фрілансерський сайт із хорошими умовами праці (як на першу країну світу, а не третю), то там оплата лише на пейпал.
  і мені ще цікаво, як ілюстратори приймають оплату у прямих замовників. бо бачу в інстаграмі багато художників з України, які книги ілюструють і т.п. цікаво, чи вони користуються сайтами-посередниками типу 99designs чи upwork, чи банківські переводи отримують? з пейпалом то би було просто, а так треба щось вигадувати. от зайшла почитати стареньку статейку на доу, то аж страшно - договори з мокрими печатками, зовнішньо-економічна діяльність. так все складно. :girl_impossible:
   
 2. Hermosa

  Hermosa New Member

  Доброго дня! Чи хтось набирав тексти за гроші? Поділіться досвідом, будь ласка.
  Я натрапила на сайт naborteksta.pp.ua(я так розумію російський), там щоб взяти завдання на виконання потрібно внести заставу, яка після виконання завдання повертається. Гроші нараховуються на вебмані. Чи то не кидалово?
   
 3. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  усюди, де треба вносити заставу- кидалово
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  • Подобається Подобається x 1
 4. Nemi

  Nemi Well-Known Member

  Вебмані заблокували на три роки, тому все одно нічого з того б не вийшло. І так, це розвід. За роботу Вам мають платити гроші, а не навпаки.
   
 5. maavka

  maavka Well-Known Member

  Добрий день!
  Мені тут написали про якийь дивний спосіб заробітку. Можливо хтось чув про такий споіб заробітку, за допомогою якоїсь програми для накруток?
  Ось копіюю текст повідомлення, що мені написали

   
 6. Nemi

  Nemi Well-Known Member

  Мені здається, що Вас просто хочуть взяти в реферали, а далі, мовляв, крутіться, як знаєте. По суті Вам пропонують бути посередником для тих, хто хоче собі накрутити підписників/лайки. Таких програм зараз сотні і важко сказати, чи саме та, яку Вам пропонують, нормальна. З ними буває багато проблем, бо накрутки взагалі-то проти правил. Тому може бути, що Ви для когось накрутили, а йому акаунт взяли і забанили. Можно, звичайно ж, спробувати, але в даному конкретному випадку Вам пропонують не заробіток, а бути рефералом.

  І 15 грн за 1000 це якось дуже мало. Якраз по роботі маю писати про ті програми, то там мінімум 3 долари за 500. Таких низьких цін не бачила.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. vanilia

  vanilia Miracles are real

  Згідна, то як продавці баз ))
   
 8. Hermosa

  Hermosa New Member

  То що немає жодного шансу підзаробити в інтернеті?:girl_cray:
   
 9. Nemi

  Nemi Well-Known Member

  Та є купа шансів. Мені стільки роботи навалилося, що сьогодні перший вільний день за останні три тижні. Просто не треба попадатися на "швидко і легко". Як мінімум можна подумати, які послуги можете надавати, і лишити оголошення на olx. До речі, там і той же набір текстів також пропонують. Підіть подивіться в розділ Бізнес і послуги, що інші пропонують і подумайте, що б могли самі робити.
   
  Останнє редагування: 19 Червень 2018
  • Подобається Подобається x 2
 10. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Ira Dzhyva

  Ira Dzhyva New Member

   
 12. Emmy

  Emmy Прямую до мети

  Але щоб вивести, наприклад, на Приват-24 валюта гаманця має бути саме в гривні. Чи я щось не так розумію?
  --- дописи об"єднано, 1 Липень 2018 ---
  І ще одразу запитаюся: які зараз ціни за 1000 знаків у копірайтера-початківця? Всюди різні дані. Знайшла 30 грн за рерайт і від 50 за копірайтинг. Це плюс-мінус достовірна інформація?
   
 13. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  там рублі конвертуються автоматично в гривні, коли виводити через обмінники. тобто вибираєте в обміннику вивести рублі-вебмани на приват. а гривні з вебмані ніби вже не виведеш. Зразу після заборони обмінники ще вивидили і знімали шалено здирьницьку комісію, а зараз здається вже й не виводять
  таке навряд чи знайдеться для початківця без досвіду. переважно 10-20 пропонують, якщо не нижче. а ви де дивились?
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 14. Sunichka

  Sunichka Well-Known Member

  Ні. Виводити можна і рублі, і долари, і євро. Через сайти-обмінники.
  У нас оплачують 50 російських рублів (20 грн.) копірайтеру. Але по суті робота зводиться до рерайту з кількох джерел.
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. Emmy

  Emmy Прямую до мети

  Та на сайтах шукала інформацію. Треба мабуть на біржах?

  Цікаво, треба буде спробувати.
  20 грн/1000 знаків?
   
 16. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  так. краще безспосередньо дивитись на пропозиції
   
 17. Sunichka

  Sunichka Well-Known Member

  Так, за 1000 знаків.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 18. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  новачку зараз стільки не платять. Якщо пощастить вам- пробуйте. Зараз дуже багато пропозицій на послуги. Тому ціни страшно демпінгують, а якість текстів- жахлива. Новачкам готові платити від 12 грн\1000 зн. 20 грн- це вже "добре" для того, хто лише пробує свої сили.
  валюта гаманця в грн не може бути, бо гривневі розрахунки вебмані блоковані. Будь-яка інша валюта- просто через обмінники йде конвертація. І не обов язково на карту Привата. Відсотки у всіх різні, але невисокі. Карта має бути прв язана до вашого гаманця у кіпері.
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. Sunichka

  Sunichka Well-Known Member

  Головне - не стільки наявність досвіду, скільки добре виконане тестове завдання. Є новачки, які одразу пишуть добре. А є й досвідчені, над текстами яких тільки ридати можна.

  Порада автору - виконуйте лише оплачувані тестові завдання. Бо серед тих, хто дає неоплачувані, багато аферистів.
   
 20. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Їх багато і серед т.зв. "оплачуваних". Новачку ніхто не дасть передоплати. А постфактум- не оплатять, і "шукай вітра в полі". Тому краще починати з бірж. Біржа із замовників наперід знімає кошти в резерв.
  --- дописи об"єднано, 4 Липень 2018 ---
  Так. Але навіть при ідеальному тестовому новачку не запропонують одразу високої оплати. Багато замовників піднімають оплату після певної к-ті написанх тис. знаків. Буває, що замовник "кидає" до 10-15 однотипних завдань із однаковими чи схожими ключевиками. Написати 10 однотипних текстів з "уніком" 98 % і вище- не завжди просто і досвідченим. Тому по одному завданню висновки не робляться.