Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

  1. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Знайомий має сина в Америці - симпатичний чоловік, одружений. Питаю, чи має дітей. Ні, не хоче, бо він працює вдома, каже, що діти йому заважатимуть, - відповів мені чоловік.
    От так прагматично ставиться людина до життя, роботи і дітей :)
     
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    це він не прагматично ставиться до життя, це він просто не хоче дітей, а робота вдома як відмазка. В мене співробітниця дисертацію вдома написала, зранку снідала, поки малий ще спав, і мама її закривала в її кабінеті і та працювала цілий день. Було б бажання.
     
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Ну я наразі в принципі нічого не хочу в тому плані :) Маю постійну роботу і вдома займаюсь перекладами, але от ваш допис власне і є +- таким, яким я вважаю, він мав би виглядати в даній темі. Нюанси то одне, а конкретика справді інша річ.

    Загалом Левандівка то сказав в двох словах :))
     
  4. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Робота вдома

    От люди різні. Більшість знайомих навпаки працюють вдома, щоб бути ближче до дітей.
     
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Знайшла різні оголошення про роботу вдома,хтось стикався з тим?
    Свободный график, работа вне офиса, возможна подработка, либо основная занятость. Базовые требования - наличие персонального компьютера и доступа к без лимитному скоростному интернету. аккуратность, внимательность, ответственность. Мы предоставляем описание наших услуг, которое необходимо...
    Може хтось працює вже так?
    Можливо вже десь таке вже обговорювалось,тикніть мені.
     
  6. ivory

    ivory New Member

    Відповідь: Робота вдома

    а де саме ви знайшли це оголошення? на сайті фрілансерів?
     
  7. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Робота вдома

    Пропоную не оффтопити...
    Оголошення - не робота. А іноді - спам.
     
  9. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Я так зрозуміла, що більшість пратцює в дома щоб бути з дітьми. Я працюю в дома вже більше року і не можу дочекатись поки малий в школу/садок піде. Розкажіть чим заімаються діти - поки ви працюєте. Я просто не можу придумати чим зайняти дитину. Я працюю повниій робочий день.
     
  10. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Робота вдома

    Ну мабуть це ще залежить від віку дитини. Моєму синочку 1,3 р. Я вдома підробляю, складаю дитячі кросворди для видавництва. В мене дитина досить самостійна і любить сам бавитись : він складає конструктор (може до 2-ох годин так бавитись!), їздить на машинці, грається іграшками.
    Також залежить від дитини: одна буде тихенько бавитись сама, а іншій потрібна постійна увага.
     
  11. Marjaha

    Marjaha New Member

    Відповідь: Робота вдома

    дівчата, може хтось стикався сам або чув про таку роботу:
    Обязанности удаленного сотрудника далее (У.С.):

    1) Обработка печатного или рукописного текста
    2) Соблюдение правил орфографии
    3) Соблюдение сроков взятых на себя обязательств

    а також про платіжну систему монета. ру
    Сиджу дома з дитиною і хочеться підзаробити дома, от щось таке знайшла, але ніколи не стикалась. Може хтось підкаже
     
  12. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    якщо Вам кажуть що відкриють Вам вебмані чи ще щось таке а ви повинні переказати туда кошти щоб відкрився кошельок-то це лохотрон
     
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Робота вдома

    Теж сиджу вдома, думаю чим то зайнятися і як підзаробити.... Поки що нічого путнього не придумала
     
  14. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Робота вдома

    Працювала з 2-х місячною лялькою -економістом. І дитину годувала,і ходили гуляти .Думаю що треба бути дуже організованою,щоб в такому графіку працювати. Але тепер дитині уже 4роки і вона спокійно спримає те, що мамі потрібно попрацювати.Плюс до всього не втрачається кваліфікація. Зараз в мене ситуація коли я за власним бажанням зменшила тривалість свого робочого дня,щоб бути ближчою до дітей- вони найголовніше в нашому житті.

    ---------- Додано в 18:08 ---------- Попередній допис був написаний в 18:06 ----------

    Місяць тому мені пропонували роботу вдома віддаленим фінансистом і пропозиція була цікавою, проте їм було потрібно людину на повний день, а не на кілька годин -мій висновок що серед різноманітних лохотронів деколи можна найти варту пропозицію
     
  15. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Відповідь: Робота вдома

    Моєму майже 3 роки і щось він не дуже це сприймає. Я так працюю вже півтора року. Ми користуємось допомогою бабусь, дідусів. Але так як вони живуть дуже далеко, то як приїжають то на 3-6міс. А це вже я не сприймаю - це майже як жити з батьками :).
     
  16. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Люди цікаво, як можна заробити сидячи вдома? Кому це вдається реально і як Ви до цього дійшли? Може, і я собі підроблю:girl_blush2:
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Тобто сидячи вдома?
    Якщо сидячи на дивані біля телевізора-тоді ніяк
    Якщо ж маєте на увазі сидячи в декреті з дітьма- то навіть тут на ДП є десятки прикладів мамів як знайшли чим підзаробляти гроші.
     
  18. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    Так, я мала це на увазі. Тільки чого ці "приклади" не відписують. Мабуть, заробляють:)
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    ну чекайте) ви вже хочете щоб за годину вам всі відкрили секрети свого заробітку)
     
  20. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

    і подали готовий бізнес план)))